Robert Kennedy College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz, öncü teknolojilerin uygulanması yoluyla, öğrencilerin dünya çapında uzaktan eğitimde akademik mükemmellik sunmaktır.

Robert Kennedy College , 1998 yılında kurulmuş olan İsviçre'nin Zürih şehrinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Kolej, İsviçreli çevrimiçi çevrimiçi öğrenmeyi öncülük eder; tamamen kendi bünyesinde geliştirilen son teknoloji çevrimiçi e-öğrenme teknolojisi ile geliştirilmiş titiz, ancak esnek öğrenme programları sunuyoruz.

Cumbria Üniversitesi, Salford Üniversitesi ve York St John Üniversitesi. Eğitmenlerimiz dünya genelindeki en iyi üniversitelerin mezunlarından ve 130 farklı ülkeden 5000'in üzerinde öğrencisiyle gerçekten uluslararası bir kuruluştur. Programlarımız İsviçre'nin kaliteli eğitimini, Zürih'teki Kolej tesislerinde ve İngiltere'deki özel ortaklarımızın kampüslerinde bulunan yerleşiklerle birleştirir. Bir haftalık öğrenci sürümü, öğrencilerin çevrimiçi öğrenme deneyimlerini geleneksel bir sınıf ortamıyla birleştirmeleri için benzersiz bir fırsattır.

Öğrenci Merkezli Felsefe

RKC'de sadece bir öğrenci numarası değilsiniz. Öğretim üyeleriyle ve diğer öğrencilerle uğraşan çevrimiçi öğrenme topluluğumuzun bir parçasısın.

Birlikte, Bir Ekibiz

Bu ekibin öncelikli amacı, eğitim kalitesini - eğitiminiz - sürekli olarak artırmamızı sağlamaktır.

Sanat Teknolojileri Devleti

Öğrencilere en son teknolojiyi sunma taahhüdümüzde, çevrimiçi kurs teslimatı için özel olarak hazırlanmış en yeni yazılımı kullanıyoruz. OnlineCampus, çevrimiçi öğrenmeyi gerçekten eğlenceli bir deneyim haline getiren, kapsamlı ve etkileşimli bir yazılımdır.

Dünya Sınıfı Öğretim Üyeleri

RKC, Harvard Business School , Stanford Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , New York Üniversitesi ve Wharton gibi önde gelen üniversitelerden mezun olan yüksek nitelikli eğitmenleri istihdam etmektedir.

Dünya Çapında Tanıma

Mezuniyet üzerine, Cumbria Üniversitesi, Salford Üniversitesi veya York St John Üniversitesi'nde kampüste okuyan öğrencilerle aynı derecede faydalanacaksınız. Dereceler dünya çapında tanınmaktadır.

Konumlar

Zürih

Address
Robert Kennedy College
Technoparkstrasse 1

8005 Zürih, Zürih, İsviçre

İsviçre Çevrimiçi

Address
İsviçre Çevrimiçi, İsviçre

York

Address
York St John University
Lord Mayor's Walk

YO31 7EX York, İngiltere, Birleşik Krallık

Salford

Address
The University of Salford
The Crescent, Salford

M5 4WT Salford, İngiltere, Birleşik Krallık

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

Carlisle Şehri

Address
University of Cumbria,
Fusehill Street,

CA1 2HH Carlisle Şehri, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

1 Yıllık MBA
MBA
Bu okulun aynı zamanda sundukları: