A.T. Still University, Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

Still Sciences Üniversitesi, osteopatik mirasını devam ettirme ve bütün insan sağlığı, burs, toplum sağlığı, mesleki eğitim, çeşitlilik ve yetersizlik üzerine odaklanmayı taahhüt eden yenilikçi akademik programlar vasıtasıyla son derece yetkin profesyoneller hazırlamayı amaçlayan öğrenme merkezli bir üniversite olarak hizmet vermektedir. popülasyonları.

AT Still University hakkında daha fazla bilgi edinin.

AT Still Üniversitesi (ATSU), 1892 yılında Andrew Taylor Still tarafından kurulan osteopatik sağlık hizmetlerinin kuruluş kurumu. Önde gelen bir sağlık bilimleri üniversitesi olan ATSU, altı prestijli okulla 200 dönüm üzerinde iki kampüse (Kirksville, Mo. ve Mesa, Ariz) sahiptir. Öğrenme ortamları, konut ve çevrimiçi sağlık bakımı ile ilgili yüksek lisans derecelerinin yanı sıra dünya genelinde toplum temelli ortaklıklar içerir. ATSU, kâr amacı gütmeyen görevine adanmış 700'den fazla çalışanı ve 35 ülkeden 3100'den fazla öğrenciye ortalama kayıt yaptırıyor.


Okulumuz multidisipliner sağlık eğitimi uzmanı olarak ön plana çıktığından dolayı ünlüdür. Üniversite, osteopatik tıbbın temel ilkelerini ve bugünün bilimin ilerleyen bilgisini bütünleştirmeye odaklanmıştır. ATSU, sınıfının en iyisi olan müfredat ve yetersizlere hizmet etmek için topluluk misyonu misyonu ile mezun sağlık bilimleri üniversitesi olarak ayrımlar kazanır. Üniversitenin hem sağlık eğitimi hem de birbiriyle ilişkili araştırmalarda zengin bir liderlik öyküsü var./>

ATSU, öğrencilerin ihtiyaçlarını en fazla karşılayan topluluklarda sağlık hizmetlerini şekillendirmek ve tüm insana hitap etmek için gerekli olan şefkat, deneyim ve bilgileri aşılar. ATSU mezunları, tüm insan sağlığını etkilemek için esin kaynağı oldukları halde, hizmet verdikleri topluluklarda özverili bir tutku ile liderlik ederken, entegre bakım hizmetinin geleceğine katkıda bulunurlar.

AT Still University, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu

AT Still University'de Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu'nun amacı üstün kalite, yenilikçi çevrimiçi eğitim yoluyla kapsamlı ve ilgili çevrimiçi sağlık yönetimi bilgisi sağlamaktır.


Kolej lisans programları, çalışan sağlık çalışanlarına sağlık sektöründe prestijli bir derece kazanma fırsatı sağlar. Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Koleji'nde sunulan seçenekler şunları içerir: Sağlık Mesleklerinde Doktor, Sağlık Bilimleri Doktoru, Sağlık Yönetimi Doktoru, Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı, Halk Sağlığı Yüksek Lisansı, Halk Sağlığı Yüksek Lisans - Dişhekimi Verecek ve Yüksek Lisans Programı Kinezyoloji./>

ATSU'nun Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu, ATSU'nun osteopatik tıbbın temel ilkelerini somutlaştırıyor. 1892'den beri, Andrew Taylor Still'in ilkeleri, kuruluş ilkelerimiz olarak görev yapmış ve dünya çapında osteopatik sağlık eğitim modeli haline gelmiştir.

Sağlık yönetimi, bugün hizmet verecek topluluklarda gerçek bir farklılık yaratmak için fırsatları genişleten en hızlı büyüyen mesleklerden biridir. Bugün ve gelecekte sağlık, önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için daha merhametli ve vizyon sahibi liderlere ihtiyaç duymaktadır.

ATSU-CGHS'nin seçkin çevrimiçi doktora ve yüksek lisans programları, çalışan profesyonellerin kariyer geliştirme hedeflerini gerçekleştirmeleri için gerekli esnekliği sağlar. Müfredat, endüstrideki en güncel ilerlemeleri yansıtmakta ve sürekli değişen sağlık bakım gelişiminde proaktif olabilmek için mezunları hazırlamaktadır. ATSU Online öğrencileri ayrıca memleketlerinde, ülkenin diğer bölgelerinde ve dünyada gerçek dünya klinik deneyim kazanma fırsatlarına da sahiptir.

Mezunlar, 125 yıllık mükemmellik tarihinin bir parçası haline gelir ve ihtiyaç duyulan yerlerde hizmet etme tutkusu olan bir profesyonel aileye bağlanırlar.

Programlarımız

  • Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı
  • Halk Sağlığı Yüksek Lisansı
  • Halk sağlığı ustalığı - Dişhekimi Vurgu
  • Kinesiology'de Bilim Ustası
  • Doktor Sağlık İdaresi
  • Doktor Sağlık Eğitimi
  • Doktor Sağlık Bilimleri

Konumlar

Kirksville

Address
800 W. Jefferson St.
MO 6350 Kirksville, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri