ACADGILD

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AcadGild IIT / IIM'den IT Endüstri profesyonelleri tarafından kurulmuş bir teknoloji eğitimi başlatıyor. İnsanların mentorlardan ve birbirlerinden öğrenebileceği bir beceri geliştirme için bir ekosistem yaratmayı amaçlıyoruz.

İnancımız

Yazılım geliştirmenin deneyimli uygulayıcıların rehberliğinde en iyi uzmanlık becerileri gerektiğini düşünüyoruz. Çevrimiçi videolar veya sınıf biçimleri, özel bir danışman tarafından gerçek projeler oluşturmak için zayıf yer değiştiricidir.

Vizyonumuz

Endüstride uzmanları kullanarak, 3 ila 5 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde, iş için hazır yazılım programlama becerilerini genel olarak öğretmek.

Misyonumuz

Misyonumuz dünyaya erişilebilir, uygun fiyatlı, çekici ve son derece etkili nitelikte bir eğitim sunmaktır. Yüksek öğretimin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz ve öğrencilerimize eğitimlerini ve kariyerlerini ilerletme yetkisi vermeye çalışıyoruz.

Nasıl çalışır

  • 24x7 TEKNİK DESTEK
  • SÜREKLİ MENTURLAMA VE KILAVUZ

KAYITLI OLUN

Seçiminizle kayıt yapmak gerçekten kolaydır. Basit bilgilerinizi girmeniz, bir ödeme planı seçmeniz, bir ödeme yapmanız yeterlidir ve hepsi de başlatmaya hazırdır.

OTURUMLARINIZI BAŞLATINIZ

Her dersin belirli bir saati vardır ve her hafta önceden belirlenmiş sayıda mentor toplantısı vardır.

PROJELERİNİZİN İŞİNE BAŞLAMASI

Bu noktada öğrendiğiniz şeylerin pratik yönlerine dalıp projelerde çalışarak deneyim kazanabilirsiniz.

İŞ HAZIRLIĞI İÇİN BONUS HAFTASI ALIN

Artık becerileriniz var, ancak muhtemel işverenleri mükemmel aday olduğuna ikna etmeniz gerekiyor.

ALIŞVERİŞ AKCOLADLARINI ALIN

İşte emeğinizin meyvelerini gördüğünüz zaman. Kursu tamamlamak için çok çalıştınız ve göstermek için bir proje portföyünüz var.

Konumlar

Ceviz

Address
340 S Lemon Ave #9212
91789 Ceviz, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin