Resmi açıklamayı okuyun


A Uluslararası Hizmet Okulu (DİE) American University, karmaşık küresel zorlukların disiplinlerarası, işbirlikçi çözümler gerektirdiğini anlıyor. Farklı SIS topluluğu, hizmet fikriyle birleştirilir.

Kültürlerarası duyarlılık ve anlayışa, mesleki uzmanlığa ve güçlü analitik becerilere dikkat çekerek, uzman fakülte, destek personeli ve başarılı akran ağı, öğrencileri uluslararası ilişkilerdeki kariyer için hazırlar. DİE, Dış Politika dergisi tarafından sürekli olarak uluslararası bir ilk on okul unvanına sahiptir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

American University - School of International Service (SIS)

AU'nun Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı, gelişmiş uluslararası ilişkiler teorisini ve yöntemlerini, Küresel Güvenlik ve Uyuşmazlık Çözümü veya Sürdürülebilir Uluslar ... [+]

A online Uluslararası İlişkiler Sanatları Ustası öğrencilere ileri uluslararası ilişkiler konularında bir temel sağlama ve aynı zamanda disiplinlerarası bir mesleki alanda uzmanlaşma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Şu anki yoğunlaşmalar arasında Küresel Güvenlik ve Uyuşmazlık Çözümü ve Sürdürülebilir Uluslararası Kalkınma yer almaktadır.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri, yenilikçi bir video konferans platformu aracılığıyla haftalık canlı çevrimiçi dersler sırasında gerçek zamanlı olarak etkileşime girer. Öğrencilerin bu küçük, canlı tartışma oturumlarının öncesinde kurs ve okumaları tamamlamaları bekleniyor.

Uluslararası İlişkiler Çevrimiçi, yenilikçi teknolojilerin ve gerçek dünyadaki sürükleyici deneyimleri kullanarak, küresel bir çevrimiçi programın esnekliğini, kampüs içi deneyiminin titizliği, kalitesi ve sınıf içi etkileşimi ile harmanlıyor. Programın öğrencileri aşağıdakilerden yararlanır:... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku