Resmi açıklamayı okuyun

Adelphi University Hakkında Hızlı Bilgiler

Sayılarımız öğrencilerimizin ilgi çekici bir hikayesini ve başarılarını anlatıyor.

ÖĞRENCİ DEMOGRAFİ

 • Ortalama sınıf sınıfı: 20.8
 • Fakülte Oranına Öğrenci: 10: 1
 • 5.266 Lisans Öğrencisi
 • Temsil edilen 43 Devlet (ABD toprakları dahil)
 • 57 Ülke Temsil Etti

KABUL VE KATILIM MALİYETİ

 • Ortalama Lise GPA: 3.5
 • 1155: Ortalama SAT Puanı (Birleşik Matematik Kanıt Tabanlı Okuma ve Yazma)
 • 50 Eğitim Programı (Lisans)
 • 37,170 $ Öğrenim ve Ücretler
 • Kabul edilen% 73 Başvuru
 • Birinci sınıf öğrencilerinin% 94,9'u finansal yardım alıyor
 • 14.360 $ Oda ve Yönetim Kurulu (standart çift kişilik aktivite ücreti yıllık maliyeti) Yemek Planı (altın planın yıllık maliyeti)

ATLETİZM

 • 23 Division II Spor
 • 4 Kuzeydoğu-10 Presidents Kupası
 • 81 Kuzeydoğu-10 Konferans Şampiyonası
 • 213 NCAA Turnuvası Katılımları
 • 16 Ulusal Şampiyonalar

Adelphi University için Ödüller ve Tanınma

Adelphi üst düzey organizasyonlar tarafından tanınmaktan gurur duyar.

Adelphi University , saygın kurumlar ve The Princeton Review, ABD Haberleri ve Dünya Raporu, Fiske Guide to Colleges ve Forbes gibi kaliteli saygın kuruluşlar tarafından çok iyi tanınmıştır. Yüksek öğrenimin önemini ve değerini göstermek için yoğun bir incelemenin yapıldığı bir zamanda, diğer insanların Adelphi'de gerçekleşen büyük şeylerin haberlerini aldığını bilmek gurur duyuyoruz.

ABD HABERLERİ

ABD Haberleri

ABD Haberleri, Hemşirelik, Konuşma Dili Patolojisi, Klinik Psikoloji, Odyoloji ve Sosyal Hizmet programlarımız için Adelphi'yi En İyi Yüksek Lisans Okulları listesine de eklemiştir; Ayrıca, Gaziler için En İyi Kolejlerden biri olarak seçilmiştir.

PRINCETON İNCELEME

Princeton İncelemesi, en iyi Northeastern Colleges arasında bulunan Adelphi University yanı sıra öğrenciler, kampüs politikaları, inisiyatifler ve aktiviteler için akademik tekliflere ve kariyer hazırlıklarına dayanan sürdürülebilirlik için olağanüstü taahhütler için Green Colleges'ın bir listesi olmuştur.

FISKE KOLEJİ REHBERİ

Adelphi, Fiske Guide to Colleges tarafından ülkenin “en iyi ve en ilgi çekici” kurumlarından biri olarak kabul edildi ve 11 yıl üst üste yüksek öğrenimdeki En İyi Satın Almalar arasından seçildi. Ülkede sadece 25 özel kuruluş her yıl bu ayrımı alır. Bu gibi accolades, okulun öğrenim harcamasının yatırım getirisi konusundaki tutumunu nasıl değiştirdiğine dair bağımsız bir değerlendirme sunmaktadır.

DISTINCTION YAZILIMI

Adelphi, dört alanda mükemmelliğimiz için Ayrıcalık Kolejleri Derneği tarafından yeniden tanınmıştır: Katılım, Öğretim, Toplum ve Sonuçlar. Değerlendirmeleri, eğitim profesyonelleri tarafından saygı duyulması, lisans öğrencilerine güçlü bir şekilde odaklanma, çok çeşitli deneyimsel öğrenim fırsatları sağlama, aktif bir kampüs yaşamını teşvik etme ve lisansüstü programlar ve işverenler tarafından son derece değerli bir lisans eğitimi sunma gibi faktörleri içerir.

ABD BUGÜN KOLEJİ

USA TODAY College, Amerika'da sosyal çalışma alanında en iyi 10 okul olan Adelphi'yi masaya yatırdı. Adelphi, Sosyal Çalışmalar programında 513 akredite lisans mezunu olan milletten altıncı sırada, diğer dokuzuncu sınıfın çoğunun yaklaşık onda biri olan bir okul için olağanüstü bir sıralama yaptı. Bu liste, öğrenci çıktılarına ve bir iş bulma yeteneğine dayanıyordu. BSW, MSW, Ph.D. ve sertifika programları, Sosyal Hizmet Okulu, uygulayıcıları yaşamlarını iyileştirmek için eğitir ve sosyal adalet ve etik sosyal çalışma pratiğini savunur.

FORBES

Forbes dergisinin Amerika'nın En İyi Kolejlerinden biri olan Adelphi, öğrencilerinin okula neyin girdiğine karşı olarak eğitimden çıktıkları için onaylanmıştır. Forbes, eğitim yatırım bütçenizi en iyi şekilde veren kolejleri ve üniversiteleri sergiliyor: düşük öğrenci borcu, zamanında mezuniyet, kaliteli akademisyenler, yüksek kazanç potansiyeli ve kariyer başarısı.

KOLEJİ SEÇİMİ

Adelphi University , 2017 yılında “Öğrenme Engelli ve özel ihtiyaçları olan öğrencilerin fiziksel, sosyal ve akademik ihtiyaçlarını karşılamak için tutarlı bir değer ve öncelik” gösterdiği için, College Choice'ın “50 En İyi Engelliler Dostu Kolejleri ve Üniversiteleri” arasında tanınmıştır.

CRAIN'S NEW YORK İŞLETMECİLİĞİ

Crain New York Business, Robert B. Willumstad School of Business'ı, kayıtlara dayalı olarak New York'taki en büyük MBA programlarından biri olarak selamladı.

PARA DERGİSİ

Money dergisi, eğitim kalitesi, uygun fiyat ve mezunlar için mükemmeliyet için En İyi Adelphi University listesinde Adelphi University seçmiştir. Ailelerin yapabileceği en iyi seçeneklerden biri olan Adelphi University , öğrencilere yenilikçi programlama, özel fakülte, kapsamlı destek ve hizmetler ve farklı öğrenme fırsatları ile başarılı ve başarılı kariyerleri için tam olarak hazırlayan küresel bir öğrenim deneyimi sunar. Adelphi öğrencileri, seçtikleri alanlarda rekabet etmek ve mükemmelleştirmek için araçları ve kendi toplumlarının ihtiyaçlarını ele alma becerileriyle mezun olmaktadır. Üniversitede kalıcı ilişkiler çok farklı şekillerde oluşturulmakta ve sürdürülmektedir. Adelphi mezunlar ağı 100.000'den fazla güçlüdür.

UZUN ADADA EN İYİSİ

Her sene, Long Island Press, okuyucuların kağıdının Best of Long Island Ödülleri için favorilerine oy vermelerini ister. 2017 yılında Long Islanders, Adelphi no. Yedi kategoride 1: En İyi Kolej veya Üniversite - 19 diğer kolej önünde - En İyi Halk Bahçesi, En İyi Konser Salonu, En İyi Yerel Canlı Tiyatro, En İyi Kolejli Spor Koçu için En İyi Yayıncı ve Dominic Scala için Kali Chan. Ve başkanımız Christine M. Riordan, Ph.D., En İyi Üniversite Başkanı seçildi.

DÜNYA ÜNİVERSİTESİ SINIFLARI MERKEZİ

Adelphi University Gordon F. Derner Psikoloji Okulu, Dünya Üniversite Sıralaması Merkezi (CWUR) tarafından psikoloji ve psikanaliz okulları arasında dünya çapında dördüncü sırada yer almıştır. Yıllık sıralamaya 26 binden fazla derece veren kurum dahil edildi.

ASKERİ VE VETERANS

Bir Askeri Dostu Okul olarak, Adelphi, askeri hizmet üyelerini, gazileri ve eşleri öğrenciler olarak kucaklamak ve kampüste başarılarını sağlamak için en çok ülkede bulunan kolejlerin, üniversitelerin ve ticaret okullarının en üst% 20'sinde yer almaktadır. Liste, Amerika'nın gazilerini öğrenciler olarak kucaklamak için en çok kolejlerin, üniversitelerin ve ticaret okullarının sadece yüzde 15'ini tanır.

ABD Gazi İşleri Bakanlığı, Adelphi'yi Sarı Kurdele GI Eğitim Geliştirme Programı okulu olarak adlandırdı. Bu, nitelikli gazilerin Adelphi'ye az ya da hiç bedelsiz olarak katılabileceği anlamına gelir.

CARNEGIE VAKFI

2010 Carnegie Toplum Katılımı Sınıflandırması'nın bir alıcısı olan Adelphi University , yeni çıkarılan 2015 yılındaki bir dizi ödüle layık görüldü. Carnegie Eğitiminin Geliştirilmesi Vakfı tarafından verilen bu duyuru, Adelphi'nin ortaklık ve karşılıklılık bağlamında karşılıklı olarak yararlı bilgi ve kaynak alışverişi için daha geniş bir topluluğa olan bağlılığını pekiştiriyor.

Adelphi, Topluluk Katılımı Sınıflandırmasına sahip olan ve Üniversitenin önemli toplum gündemlerine katılımını ve katkısını kabul eden 361 kurumdan biridir. Üniversite, New York'tan seçilen 24 kurumdan biridir.

NORTHEAST-10 KONFERANS BAŞKANLARI 'KUPASI

Adelphi'nin atletizm programı, 2017'de Kuzeydoğu-10 Başkanlar Kupası ile bir kez daha onurlandırıldı. Başkanlık Kupası, yarışan tüm programlarından, normal sezon sıralarında bitirmelere dayanan en kümülatif puanları derleyen kuruma verilir. Lig şampiyonasında. Adelphi, 2009 yılında Kuzeydoğu-10'a katıldı.

BAŞKANIN YÜKSEKÖĞRETİM TOPLUMU HİZMETİ HON ROLL

Üst üste beşinci yıl boyunca, Adelphi Başkanın Yüksek Öğrenim Topluluk Hizmet Onur Rulo için seçildi. Bu, kurumlarında etkili toplum katılımı ve toplum hizmeti programlarının geliştirilmesi ve uygulanmasında mükemmellik gösteren kolejlere ve üniversitelere tanınmak suretiyle verilen ulusal bir ödül. Yine bu yıl, Adelphi, Genel Toplum Hizmet ve Eğitim kategorilerinde “üst düzey başvuru kurumları” için ayrılmış bir sıralama olan “Ayrıcalıklı” ödülünü alarak onurlandırıldı.

PAYSCALE.COM

Payscale.com, Adelphi'yi, tüm önemli yatırım getirisi getirisi (ROI) konusunda ulusal üniversiteler arasında lider olarak listelemektedir. Öğrencilerin çıktılarını, lisans öğrencilerinin ve lisansüstü öğrencilerin ortalama maaşlarını analiz eder ve işverenlerin coğrafi konumların mezun olduğu mezunlarını işe alır. Bu veriler aynı zamanda, Adelphi'yi New York'ta derece mezunlarının tükendiği ve kolejlerin diğer kurumlara göre daha fazla kazantığı 84 kolejden biri olarak tanımlayan AffordableCollegesOnline.org tarafından da kullanılmıştır. Payscale'in yıllık üniversite öğrenim yatırım getirisi (ROI) raporu, Long Island'daki herhangi bir kolejde en yüksek yıllık yüzde ROI (maddi yardım düşünüldüğünde) olan Adelphi'yi bulur. Adelphi mezunları yüzde 10.6 yıllık öğrenim YG ve 30 yıl net 545.000 dolarlık geri dönüş yaşıyor.

ÜST YÖNETİM DEGREES

Adelphi University Robert B. Willumstad School of Business, 2017'de New York'ta Top Management Degrees 'Top 25 MBA Programları arasında 16. sırada yer aldı ve 2017'de Top Management Degrees' Top 25 Lisans New York İş Okulları arasında yer aldı. Adelphi's MBA AACSB International ve Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmesinin yanı sıra ABD Haberleri tarafından prestijli sıralamalar için akredite edilmesine rağmen “eğitimde mükemmeliyet ve karşılanabilirlik birleşimi” ile tanınmaktadır.

EĞİTİM GÜVENİ

Eğitim Vakfı, Adelphi'nin “özel kurumlar arasında İspanyol öğrenci mezuniyet oranlarında en iyi 25 kişi” olduğunu belirtmiştir. ”Altyazılı“ Mezuniyet oranlarını artırarak ve İspanyol öğrenciler için boşlukları artırarak derece kazanımını arttırmak ”başlıklı rapor, Adelphi'nin güçlü kazanımlar elde ettiğini gösterdi. Latin öğrenciler için sonuçları iyileştirmede.

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER

2003 yılında, Birleşmiş Milletler Kamu Bilgilendirme Dairesi Sivil Toplum Kuruluşları Komitesi, üniversitenin “uluslararası meseleler ve Birleşmiş Milletler'i üniversite topluluğuna karşı küresel farkındalık” yaratma taahhüdünün tanınmasıyla bir sivil toplum kuruluşu olarak Adelphi'yi onayladı. Halk."

NYCDOE'DAN ÖĞRETMEN EĞİTİMİ TANITIMI

Adelphi, New York City Department of Education'dan Öğretmen Hazırlık Programı Raporlarında dördüncü ve sekizinci sınıflar arasında standartlaştırılmış matematik ve İngilizce sınavlarında öğrenci gelişiminde son derece etkili olduğu düşünülen öğretmenlerin en yüksek yüzdesi (yüzde 12) için başka bir bölge okuluna bağlandı. Bu tanıma The Wall Street Journal'da ve Politico web sitesinde yazıldı.

MYMAJORS DERGİSİ

Adelphi, MyMajors dergisinde en çok eşleştirilen majörlere sahip ilk 20 okuldan biri olarak yer aldı. Potansiyel öğrenciler, MyMajors sınavına giriyor ve yüksek öğrenim kurumlarının 7,200 enstitüsünün veritabanından okullarla eşleştiriliyor.

İŞİTME İNCELEME

İşitme Sağlığı Gözden Geçirmesi, Adelphi University ve Long Island Doktor Odyoloji Konseyinde İşitme Sağlığı Uzmanları İçin En İyi Listesinde yer aldı.

SIERRA CLUB

Adelphi'nin ana Garden City kampüsü, Sierra Kulübü'nün üniversiteye “Cool School” adını vermesinin bir parçası olan tescilli bir arboretumdur.

YÜKSEKÖĞRENİN ÖĞRENME-ODAKLI KURUMU

Adelphi Profesyonel ve Sürekli Çalışmalar Koleji (eski Üniversite Koleji), Yetişkin Öğrenme Odaklı Kurumların (CAF) Yetişkin Eğitimi Odaklı Kurumları Konseyi (ALFI) üyesidir. Profesyonel ve Sürekli Çalışmalar Koleji, New York Eyaletindeki üç ALFI üyesi kurumdan sadece biridir.

ACİL YÖNETİM DERECESİ PROGRAM REHBERİ

Acil Durum Yönetimi Derecesi Programı Rehberi, çevrimiçi acil durum yönetimi yüksek lisans dereceleri için bir üst kolej olarak Adelphi University # 10'u sıraladı.

KADIN SEÇENEK ÖDÜLÜ

Kadın Seçimi Ödülü, kampüs güvenliği, itibarı, fakülteye öğrenci oranı, eğitim derinliği ve dört yıllık mezuniyet oranları gibi kriterler temelinde kadınlar için en iyi 300 kolejden biri olarak Adelphi University .

ANİMASYON KARİYER İNCELEME

Adelphi University , ABD'de Oyun Tasarım ve Geliştirme için Animasyon Kariyer İncelemesi ile Top 50 Okulları listesine alınmıştır.

ABD'DE EN İYİ ÜNİVERSİTE SAHİP SANAT MERKEZLERİ

ClickitTicket, üstün teknolojisini ve yaratıcılığını öne sürerek, ülkedeki en iyi 35 Sahne Sanatları Merkezi'nden biri olan Adelphi PAC adını aldı.

TOP 50 ONLINE SPOR YÖNETİM PROGRAMLARI

Adelphi University , çevrimiçi işletme eğitimi ve kariyer rehberi Üst Yönetim Dereceleri tarafından Spor Yönetimi Programları 2018'de ülkenin En İyi 50 Çevrimiçi Yüksek Lisans listesinde yer almıştır.

Okulda verilen istisnai farklılıkları yansıtan Adelphi, akademisyenler, atletizm deneyimsel öğrenimi ve yatırım getirisi konularında mükemmelliği ile gurur duyuyor. Üniversite, öğrencilerimizin ve topluluğumuzun bir bütün olarak büyümesine izin veren olağanüstü öğrenim ve hizmet fırsatlarını sunmak için kendini zorlamaya devam edecektir.

Teacher.org'un Ağustos 2016 Eğitimde Yüksek Lisans için En İyi Kolejler, 352 yeterlilik okulunun listesindeki Adelphi University No.13'ü sıraladı.

2010 Toplumsal Katılımı Sınıflandırması için seçilen 115 ABD koleji ve üniversiteyi Seçme Eğitimi için Carnegie Vakfı. Adelphi University bir alıcıydı.

ABD Haberlerinde

Forbes, Amerika'nın En İyi Üniversiteleri listesinde 381 sayılı Adelphi University seçti.

Bir Bakışta Adelphi University

Yüksek öğrenmeye kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla modern bir metropol üniversitesi.

Adelphi University , üstün dört sanat ve beşeri bilimler, STEM ve Sosyal Bilimler, İşletme ve Eğitim Meslekleri ve Sağlık alanlarında, özel liberal sanatlar ve bilimler programları ve özel bir güçle profesyonel eğitim sunan, yüksek dereceye sahip, ulusal olarak derecelendirilmiş, güçlü bir doktoralı araştırma üniversitesidir. ve Sağlık. Adelphi, öğrencilerin hayatlarını küçük sınıflar, uygulamalı öğrenme ve öğrenci başarısını desteklemek için yenilikçi yollardan dönüştürmeye adamıştır.

1896'da Brooklyn'de kurulan Adelphi, Long Island'ın en eski özel eğitim üniversitesidir. Bugün Adelphi New York'taki Garden City'deki güzel ana kampüsünde, New York şehrinin kültürel ve staj olanaklarına sadece 23 mil uzaklıkta ve Manhattan, Hudson Valley ve Suffolk County'deki dinamik öğrenim merkezlerinde ve çevrimiçi olarak yaklaşık 8.000 öğrenciye hizmet vermektedir.

100.000'den fazla Adelphi mezunu, profesyonel olarak aktif, bakım veren vatandaşlar olarak üniversitelere, toplumlarına ve dünyaya damgasını vurma becerilerini kazanmıştır.

Adelphi University Tarihi

Adelphi'nin güçlü bir kuruma nasıl dönüştüğünü görün.

Adelphi University kökleri 1863'e ve Brooklyn, New York'taki özel bir hazırlık okulu olan Adelphi Akademisinin kurulmasına kadar uzanıyor. Akademi 1869 yılında kuruldu ve Mütevelli Heyeti, en geniş ve kapsamlı eğitim için birinci sınıf bir kurum kurmakla ve mümkün olan en geniş nüfusa ulaşabilmenin avantajlarını mümkün kılmakla suçlandı. Okul, özellikle fiziksel kültür ve erken çocukluk eğitimi alanlarındaki yenilikçi müfredatıyla kısa zamanda itibar kazanmıştır.

1893 yılında Akademi'nin başkanı olarak Charles H. Levermore'un atanması Adelphi'nin tarihinde önemli bir andı. Brooklyn şehrini bir liberal sanat koleji olmadan gerçekleştiren Levermore, Adelphi Koleji'ni kurma fırsatını yakaladı. New York Eyaleti'nin eski vali yardımcısı ve 57 öğrencisi ve 16 öğretim görevlisi olan Adelphi Koleji'nin başkan yardımcısı Timothy Woodruff'un çabalarıyla, bir eğitim-öğretim üniversitesine verilen en eski tüzüklerden biri olan bir tüzük kabul edildi. 24 Haziran 1896'da New York Eyaleti Guvernörler Kurulu. Bundan sonra verilen diplomalar, Adelphi Koleji ve New York Eyaleti'nin mühürlerini taşıyordu ve Kolej subayları ve başbakan tarafından imzalandı. üniversitenin sekreteri. Önümüzdeki 25 yıl boyunca Akademi, henüz Kolej'den ayrı kaldı.

Gelecek 100 yıl boyunca Adelphi büyüdü ve önemli ölçüde değişti. 1929'da, Adelphi University Long Island'daki ilk özel, meslek eğitimi kurumu oldu. O zamandan beri, 100.000 'den fazla öğrenci kapımızdan geçti ve üniversiteyi ve dünyayı ötesine taşıdı.

Bugün, Adelphi gelişiyor. Kolejlerimiz ve okullarımız, Sanat ve Bilim Koleji; Gordon F. Derner Psikoloji Okulu; Onur Koleji; Robert B. Willumstad İşletme Fakültesi; Ruth S. Ammon Eğitim Okulu; Hemşirelik Yüksekokulu; Sosyal Hizmet Okulu; ve Profesyonel ve Sürekli Çalışmalar Koleji. Akademik topluluğumuzu yeniden canlandırdık ve geleceğimize yatırım yaptık. Fakültemiz, öğrencilerimizin bölgedeki en iyi eğitimi almasını ve Adelphi'nin yerel topluluklarımız için hayati bir kaynak olarak hizmet vermeye devam etmesini sağlamanın yolunu açmaktadır. Stratejik planımızı geleceğimiz için bir vizyona dönüştürürken, kampüs topluluğu, burs ve öğrenci başarısı üzerine odaklanan karşılıklı hedefleri gerçekleştirmek için bir araya geldi.

Ülke çapında üniversiteler fakülteyi ortadan kaldırırken, Adelphi 2001'den bu yana 280'den fazla yeni profesör işe aldı. Tam ve yarı zamanlı öğretim üyesi 956, öğrenci / öğretim üyesi oranı 10: 1. Akademisyenlerimizin hedeflerine ulaşmak için gereken kaynaklara sahip olmasını sağlamak için, milyonlarca dolarlık altyapıya yatırım yaptık. Tesislerimizi yeniledik; teknolojimizi geliştirdi ve akıllı sınıflar oluşturdu; kütüphanelerimizi - hem tesisler hem de koleksiyonlar önemli ölçüde geliştirdi; iki yeni fizik laboratuarı için en son teknoloji lazerler, atomik tarama mikroskobu ve kimya programı için nükleer manyetik rezonans makinesi, Steinway'den yeni piyanolar da dahil olmak üzere yeni ekipmanlara yatırım yaptı.

Üniversite boyunca akademisyenler disiplinlerine önemli katkılarda bulunuyorlar. Son yıllarda, Adelphi öğretim üyeleri Fulbright ve Hartford Scholars olarak tanındı ve Ulusal Beşeri Bilimler, Ulusal Sağlık Enstitüleri ve Ulusal Bilim Vakfı'ndan fon aldı. Sosyal Çalışma Okulu, akreditasyon kuruluşunun verdiği maksimum süre için akredite edilmiştir. Aslında, Sosyal Hizmet Okulumuz Sosyal Çalışma Eğitiminin saha değerlendirme komitesinin Konsey tarafından iyileştirilmesi için herhangi bir tavsiyede bulunulmamıştı ve okulun kendi kendine çalışma dokümanı, meclisin şu an için yeniden yapılanma eğitim oturumlarında bir model olarak kullanıldığını çok etkiledi. diğer programlar.

Şu anda, yaklaşık 8.000 öğrenci sınıflarımızda, programlarımızda, ana Garden City kampüsündeki spor alanlarımızda ve Manhattan, Hauppauge ve Poughkeepsie'deki merkezlerde gelişmektedir. Öğrencilerimiz burs, hizmet ve liderlik için ödül ve ulusal tanınma elde etmek için gitti.

Adelphi ayrıca kendi fakültesi, devleti ve milletine, fakültenin araştırma ve uygulaması aracılığıyla hizmet etmeye çalışır; Mesleki okullar ve toplum arasındaki bağların güçlendirilmesi; kampüslerinde seçkin kültürel olayların sahnelenmesi; ve en önemlisi, geleceğin liderlerinin ve bilinçli vatandaşların, profesyonellerin ve toplum üyelerinin oluşturduğu bir kuşağın eğitimi.

Adelphi University Misyon ve Vizyonu

Görev beyanı

Üniversitemiz, dört temel odak noktası olan sanat ve beşeri bilimler, STEM ve sosyal bilimler, meslekler, sağlık ve sağlık gibi farklı alanlarda entellektüel titizlik, araştırma, yaratıcılık ve derin toplum katılımı yaratarak tüm öğrencilerin yaşamlarını dönüştürmektedir.

Vizyon

Öğrenciler için eğitimin pratik ve kişisel değerini yeniden tanımlamak, sınıfta, kampüste, kariyer ve topluluklarda ve ötesinde başarılarını tanımlamak için onlara yardım etmek için ulusal çapta saygın bir lider (standart bir taşıyıcı) olacağız.

Değerler

Oluşturmaya çalıştığımız topluluk türünü örnekleyen altı temel değer tarafından yönlendiriliyoruz:

 1. Akademik mükemmellik
 2. Yaratıcılık ve Yenilik
 3. Topluluk ve işbirliği
 4. Küresel farkındalık ve çeşitlilik
 5. Bireye saygı
 6. Doğruluk ve bütünlük

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Associate Degrees

Adelphi University

Adelphi University çevrimiçi Acil Servis Yönetimi Bilim Asistanı (ESA'da AS), bu dinamik, zorlu ve ödüllendirici alana giriş veya ilerlemeyi sağlayan yapı taşlarını h ... [+]

Herhangi bir şeye hazır olmanın ne olduğunu öğrenin ve eğitiminizi ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Adelphi University çevrimiçi Acil Servis Yönetimi Bilim Asistanı (ESA'da AS), bu dinamik, zorlu ve ödüllendirici alana giriş veya ilerlemeyi sağlayan yapı taşlarını hızla size sunar. Sadece mesleğinize, topluluğunuza ve yaşamınıza anında başvurabileceğiniz pratik bilgi ve becerileri değil, aynı zamanda kariyer arttırıcı bir kimlik bilgisi de edinebilirsiniz.

Tüm tehlikeler planlamasındaki en son müfredatımız, disiplinler, kuruluşlar, sektörler ve sektörler için geçerlidir ve acil hizmetler alanında farklı istihdam fırsatlarına kapıları açmaktadır. Başkanlık ziyaretleri, küresel toplantılar, terör saldırıları, sağlık epidemileri, ulaşım acil durumları ve doğal afetler gibi büyük planlı ve planlanmamış olayları yöneten, önde gelen eğitimciler, araştırmacılar ve uygulayıcılar tarafından geliştirilmiştir ve öğretilmiştir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Garden City
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Adelphi University

Adelphi University Acil Durum Yönetimi çevrimiçi Lisansüstü Sertifika, verimli ve etkin bir şekilde her disiplinde ve sektörde geçerli olan bilgi ve becerilerle donatır - ... [+]

Endüstri liderlerinden bilgi, beceri ve anlayış kazanın ve kendi programınızda kariyer artırıcı bir kimlik kazanın.

Adelphi University Acil Durum Yönetimi çevrimiçi Lisansüstü Sertifika, verimli ve etkin bir şekilde her disiplinde ve sektörde geçerli olan bilgi ve becerilerle donatır - sadece bir yıl içinde. Son olayların gösterdiği gibi, her büyüklükte ve her bölgedeki kuruluşların yöneticileri acil bir durum olduğunda hazırlanmalıdır. Mesleğiniz ne olursa olsun, Acil Durum Yönetimi Sertifikanızı Adelphi'den online olarak kazanmanız, işyerinize, topluluğunuza ve yaşantınıza acil durum yönetim ilkelerini uygulamanızı sağlar.

Geniş kapsamlı tüm tehlikeler müfredatı, Adelphi University öğretim üyeleri tarafından geliştirilmekte ve öğretilmekte, birçoğu başkanlık ziyaretleri, küresel toplantılar, terör saldırıları, sağlık epidemileri, havacılık acil durumları ve doğal afetler gibi büyük planlı ve planlanmamış olayları yöneten ön sıradaki tecrübeye sahiptir. Hazırlıkların sadece insanların yaşamını ve mallarını korumakla kalmayıp, aynı zamanda yaşamları kurtardığını ve her zaman bir öğrencinin giderek artan kaçınılmaz acil durumları için ulusu hazırlamayı taahhüt ettiklerini biliyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Garden City
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Adelphi University

Adelphi University , iki dil bilen bireylere yüksek talep gören becerileri hızlı ve rahat bir şekilde geliştirebilmeleri için İspanyolca-Akademik Çeviri Çalışmaları Serti ... [+]

İki dilli becerilerinizi geliştirin ve hızla genişleyen bir alanda kariyer fırsatlarından yararlanmaya hazır mezun olun.

Adelphi University , iki dil bilen bireylere yüksek talep gören becerileri hızlı ve rahat bir şekilde geliştirebilmeleri için İspanyolca-Akademik Çeviri Çalışmaları Sertifika Programı'na yüksek kaliteli, akademik olarak titiz bir İngilizce hazırlamıştır.

Program halka açıktır. Derslere kayıt olmak ve dünyanın herhangi bir yerinde ikamet edebilmek için bir Adelphi öğrencisi olmak zorunda değilsiniz. Tamamen online, eğitmen tarafından yönlendirilen İngilizce / İspanyolca olmayan Sertifika, mezunların Amerikan Çevirmenler Birliği (ATA) sertifikasyon sınavına girmelerini sağlar ve altı ila sekiz ay içinde tamamlanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Garden City
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

İleri Sertifika

Adelphi University

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu tarafından sunulan Otizm ve Şiddetli veya Çoklu Engelli (İleri Düzey ASMD) ve Otizm Spektrum Bozukluklarında (Advanced ASD) çevrimiçi gelişmiş ... [+]

Uzmanlık kazanın, tanıma kazanın ve sertifika programlarımızla kariyer gelişimi için kendinizi yükseltin.

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu tarafından sunulan Otizm ve Şiddetli veya Çoklu Engelli (İleri Düzey ASMD) ve Otizm Spektrum Bozukluklarında (Advanced ASD) çevrimiçi gelişmiş sertifika programlarıyla derin bir ödüllendirici kariyere hazırlanın. Bu programlar size son derece zengin bir öğrenme deneyimi, işyerine hemen başvurabileceğiniz bilgiler ve değerli bir eğitim bilgisine sahip olmanızı sağlar.

Ayrıca, uzmanlık alanı otizm spektrumu üzerinde yaşadıkları deneyimlerinden tam olarak haberdar olan, ulusal çapta tanınmış bir akademisyen ve Adelphi University öğretim üyesi olan Stephen Shore, Ed.D. ile birlikte çalışmak ve fikir edinmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Garden City
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Adelphi University

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu tarafından sunulan Otizm ve Şiddetli veya Çoklu Engelli (İleri Düzey ASMD) ve Otizm Spektrum Bozukluklarında (Advanced ASD) çevrimiçi gelişmiş ... [+]

Uzmanlık kazanın, tanıma kazanın ve sertifika programlarımızla kariyer gelişimi için kendinizi yükseltin.

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu tarafından sunulan Otizm ve Şiddetli veya Çoklu Engelli (İleri Düzey ASMD) ve Otizm Spektrum Bozukluklarında (Advanced ASD) çevrimiçi gelişmiş sertifika programlarıyla derin bir ödüllendirici kariyere hazırlanın. Bu programlar size son derece zengin bir öğrenme deneyimi, işyerine hemen başvurabileceğiniz bilgiler ve değerli bir eğitim bilgisine sahip olmanızı sağlar.

Ayrıca, uzmanlık alanı otizm spektrumu üzerinde yaşadıkları deneyimlerinden tam olarak haberdar olan, ulusal çapta tanınmış bir akademisyen ve Adelphi University öğretim üyesi olan Stephen Shore, Ed.D. ile birlikte çalışmak ve fikir edinmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Garden City
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi