American University Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Amerikan Üniversitesinde, akıllı, tutkulu ve nişanlı öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz anlamlı bir değişim yaratmak için bilgilerini odaklıyor. Uluslararası hizmet ve kamu ilişkilerinde güçlü yanlarımız, sosyal sorumluluk anlayışımıza ve kültürel ve entelektüel çeşitliliğe olan bağlılığımıza ilham veriyor. Küresel bakış açımız, pratik idealizmimiz ve kamu hizmetlerine olan bağlılığımız tarafından tanımlanıyoruz.

Amerikan Üniversitesi, ülkenin başkentinde bulunan özel, üniversite merkezli bir araştırma üniversitesidir. 1893'te Amerika Birleşik Devletleri Kongresi tarafından kamu hizmeti oluşturmak için kiralandı ve şimdi, etkili uygulayıcılar ve önde gelen düşünce liderleri olan prestijli bir öğretim üyesi, misafir konuşmacılar ve dünya liderlerine ev sahipliği yapıyor.

Daha iyi bir dünya yaratmaya yardım ederken kendiniz için yeni fırsatlar yaratırken bize katılın. Amerikan Üniversitesinde hırslı liderler, merhametli liderler ve sosyal olarak bilinçli vatandaşların ağının bir parçası olun.


2018'de ABD Haberleri

  • 69, En İyi Ulusal Üniversite
  • 35, Gaziler için En İyi Kolejler
  • 61, En İyi Değer Okulları


Çevrimiçi Öğrenci Deneyimi

American University Online programları, kullanışlı, esnek ve taşınabilir bir formatta sunulur. Kampüste olduğu gibi, öğrenciler sınıf arkadaşları ile derslerini ve güncel konuları konuşurlar, eğitmenlere sorular sorup ödevleri teslim ederler, ancak hepsi e-posta, tartışma panoları, anlık mesajlaşma ve daha fazlası aracılığıyla yapılır.

Amerikan Üniversitesindeki çevrimiçi kurslar, kampüsteki meslektaşları kadar titiz ve zorlayıcıdır ve aynı bağlı öğretim üyeleri, etkili misafir konuşmacılar ve önde gelen öğretim üyeleri tarafından öğretilir. Eğitmenler ve diğer öğrencilerle etkileşim ve iletişim, programların ve akademik başarının temel bileşenleridir.

Çevrimiçi öğrenciler, yeni öğrenci oryantasyonu, teknik konular için bir 24x7 yardım masası, bir öğrenci hizmetleri koordinatörü, mali yardım danışmanları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok destek kaynağına erişebilir.

Konumlar

Washington

Address
4400 Massachusetts Avenue
20016 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin