Resmi açıklamayı okuyun

Neden Averett?

YANİ Bir DERECESİ DAHA FAZLA'S

Ihtiyaçlarınız için tasarlanmış bir ÖĞRENME ORTAMI

25 yılı aşkın bir süredir, bizim Yüksek Lisans ve Profesyonel Çalışmalar bölümü (GPS) çalışan yetişkinler için özel olarak eğitimlerine devam teklif etti. 8.000 'den fazla Averett GPS mezunları başarıyı in kendi kariyerleri için ve hayatlarında ihtiyaç duydukları araçları geliştirmek için hızlandırılmış lisans programlarının avantajı almış. Onlar gelişmiş kariyer fırsatlarının kazandınız. Kendileri için saygı kazandınız ve sağ diğerleri için bir rol modeli kendilerini aramak için. Onlar bir dereceye çok daha fazlasını hak ettin. Ve böylece yapabilirsiniz.

1. Hızlandırılmış ders dağıtım

 • sadece iki yıl içinde derece kazanmak

2. Kullanım kolaylığı için tasarlandı

 • Hiçbir gerçek zamanlı katılımı gerekli ve ders başlamadan önce haftalık ödev ve bitiş tarihleri ​​yayınlanmıştır

3. Uygun programlar

 • o MBA derecesi toplam maliyeti geldiğinde Averett Ortalamanın altında. Averett bir MBA toplam eğitim maliyeti 30.000 $ USD altındadır.

4. "Pazar-hazır" müfredat

 • Bizim lisans programlarının içerik uluslararası bir vurgu ile geliştirilmiştir. Orada uluslararası iş tam bir ders olduğunu ve uluslararası bir bakış açısı içerecek şekilde atamaları bazı özelleştirebilirsiniz.

5. Kişisel ilgi

 • bizim gps programlarında öğrenci-öğretim üyesi oranı 19: 1'dir; ortalama sınıf mevcudu 15

6. Proje ekipleri

 • 3-5 öğrenci grupları ek destek ve motivasyon sağlamak

7. Adanmış eğitmenler

 • Bizim sektör deneyimli öğretim üyeleri kendi alanlarında ileri dereceye sahip ve başarı için kararlıyız

8. Destekleyici personel

 • Kabul ve mali yardım personeli size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır

Diploma Programları Sizin için tasarlandı

Biz gerçek hayat durumları yansıtan öğrenme deneyimleri bizim gps öğrencilere sunuyoruz. Bu yarının işgünü sırasında test geceki ders koymak anlamına gelir.

Sen sektör deneyimli eğitmenler tarafından yönetilen küçük sınıflarda fikir elde edersiniz. Ve Proje Ekipleri ile, bir başka ötesinde mezuniyet-through başarılı ve motive bir akran grubuna katılmak.

Son olarak, bizim online ders formatları iş, aile ve yüksek öğrenim daha uygun dengeleme yapmak:

 • Hiçbir gerçek zamanlı katılımı gereklidir
 • Tabii başlamadan önce Haftalık ödev ve bitiş tarihleri ​​yayınlanmıştır
 • atamaları tamamlamak için her hafta her zaman ders giriş yapın
2

Averett MİSYONU

Averett Üniversitesi hizmet ve pozitif değişim için katalizör olarak yol hazırlar. Averett kişisel, meslekdaşlar, disiplinler arası bir ortamda liberal sanatlar tabanlı lisans ve yüksek lisans programları ile farklı kökenden, kültürler ve ülkelerden gelen öğrencileri eğiterek bu görevi yerine getirmektedir.

Averett VİZYONU

Averett Üniversitesi yenilikçi öğretim için ünlü bir ilk öğrenci merkezli üniversite olmak ve öğrenme meşgul olacak.

Averett temel değerleri

5

Bütünlük

Biz yüksek etik standartları uygulama.

Yenicilik

Biz teşvik ve yenilikçi öğretim kucaklamak ve sınıf içinde ve dışında öğrenme.

nişan

Küresel farkındalık, hizmet ve liderlik teşvik.

keşif

Biz keşif, problem çözme ve eleştirel düşünme ruhunu teşvik etmek ve bizim öğretme ve öğrenme profesyonel hazırlık liberal sanatları dahil.

Çeşitlilik

Averett Üniversitesi misyon ve vizyonunu yerine getirirken farkındalık, kapsayıcılık, eşitlik ve hizmet besleyen akademik topluluğun tüm öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel ağırlamaktadır. Averett bireysel teklik güvenli ve besleyici bir ortamda farklılıklara saygı değer kutluyor. Averett Topluluğun her üyesi etik kendilerini yapma sorumluluk ve ve beceri ve entelektüel ve duygusal büyüme genişlemesini teşvik olarak iyi vatandaş paylaşmaktadır. Biz görmeye ve onları yarının liderleri içine geliştirmeye yardımcı olabilir her öğrencinin en iyi üzerinde inşa ederek sadece, çeşitliliğe değer.

Gelenek

Biz gerçeği ve manevi oluşumu için arama onurlandıran tarafından Averett en Yahudi-Hıristiyan mirası kucaklıyorum.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Averett University Online

Üretken ekipleri kurmak katı stratejiler geliştirmek ve Liderlik (MBA-LDR) bir konsantrasyon ile İşletme Averett en Master ile kazanan bir işyeri kültürünü beslemek için ... [+]

MBA - Liderlik Konsantrasyon

Üretken ekipleri kurmak katı stratejiler geliştirmek ve Liderlik (MBA-LDR) bir konsantrasyon ile İşletme Averett en Master ile kazanan bir işyeri kültürünü beslemek için kendinizi pozisyon. Çevrimiçi veya kampüs, 21. yüzyılın etkili liderlik becerileri öğreneceksiniz.

Hedefler ve Ders Konuları

bugünün küresel, kültürler arası iş ortamı için gerekli liderlik becerileri sadece birkaç yıl önce farklıdır. koşullar senin etrafında kayması bile - Sen teorik kavramları kavramak ve gerçek zamanlı olarak uygulamak gerekir. MBA-LDR liderlik kariyerinde bir sonraki adım için hazırlamak yardımcı olur.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Danville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Averett University Online

Pazarlama bir online MBA ile bugünün global iş zorluklara ayak uydurmak için pazarlama becerilerini yükseltmek. Pazarlama bir konsantrasyon (MBA-MKT) ile İşletme Master k ... [+]

MBA - Pazarlama Konsantrasyon

Pazarlama bir online MBA ile bugünün gbal iş zorlukları ayak uydurmak için pazarlama becerilerini yükseltmek. Pazarlama bir konsantrasyon (MBA-MKT) ile İşletme Master kazanın. Pazarlama derece online MBA pazarlama yönetimi kariyer sonraki adımı atmaya hazırlar.

Hedefler ve Ders Konuları

iş tüketici davranışını analiz ve / veya şirketinizin ürün ve hizmetlerini iletişim, yeni ürün fırsatlarının belirlenmesi içeriyorsa, Pazarlama MBA programı bir sonraki seviyeye uzmanlık almak ve online pazarlama ders almak için izin verecektir. Pazarlama MBA mezunları, küresel izleyiciler için kanıta dayalı pazarlama stratejileri geliştirmek için becerilere sahiptirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Danville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Averett University Online

İşletme (MBA) programı bizim 41-kredi Master ile bugünün dinamik küresel iş ortamında kendinizi hazırlayın. Çevrimiçi veya kampüs, anahtar iş fonksiyonları ve nasıl gerçe ... [+]

mba

Online MBA Programları

İşletme (MBA) programı bizim 41-kredi Master ile bugünün dinamik küresel iş ortamında kendinizi hazırlayın. Çevrimiçi veya kampüs, anahtar iş fonksiyonları ve nasıl gerçek dünyada uygulamak için bir yönetici düzeyinde bilgi sahibi olacak.

Hedefler ve Ders Konuları

Etkili liderler günlük çalışma durumlarında akademik kavramları uygulamak ve sarsılmaz etik göstermek, güçlü yönetim akıl ve kantitatif analiz becerilerine sahip. Biz bu becerileri ve nitelikleri geliştirmelerine yardımcı ve her büyüklükteki kuruluşu kurşun donatmak.

Online MBA Programları pazarlama Online Liderlik MBA İnsan Kaynakları Yönetimi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Danville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Averett University Online

İnsan Kaynakları (MBA-İK) bir konsantrasyon ile İşletme Master ile insan kaynakları (İK) yönetimi yol almak. Bu online veya kampüs programı İK fonksiyonu odaklanmış uzman ... [+]

MBA - İnsan Kaynakları Yönetimi İnsan Kaynakları (MBA-İK) bir konsantrasyon ile İşletme Master ile insan kaynakları (İK) yönetimi yol almak. Bu online veya kampüs programı İK fonksiyonu odaklanmış uzman derslerin bir modül ile, işletme yönetici düzeyinde konuları kapsar.

Hedefler ve Ders Konuları

İnsan kaynakları yönetimi Günümüzün rekabetçi iş ortamında en önemli işlevlerinden biridir. Biz size yönetici düzeyinde İK rolleri takip için izin iş hukuku, müzakerelerin, tazminat yapısı ve örgütsel davranış, gelişmiş bilgi geliştirmelerine yardımcı.

Konsantrasyonları

insan kaynakları programında ustaları küresel ekonomi, finans ve pazarlama da dahil olmak üzere gelişmiş işletme kavramları kapsar. İhtisas İK konular şunlardır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Danville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku