Bryan University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bryan University Kariyer Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bryan University , 1982'den beri öğrencilere odaklanmış, ilgili kariyer eğitimi programları sağlıyor ve biz de o zamanlar olduğumuz gibi öğrencilerimizin başarısına kadar tutkuyla bağlıyız. Bryan, öğrencilerimizin hayatlarını iyileştirmek için sarsılmaz bir istek üzerine kuruldu. Bu yüzden Misyonumuzun bir parçası:

Misyonumuz, öğrencilerimizin, ekibimizin ve işverenlerimizin hayatlarını iyileştirmektir. Misyonumuzu, ekibimizin gelişmesini ve öğrencilerimizin potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlayarak, toplumlarımızda olumlu bir etki yaratan bir ortamda kaliteli eğitim sunarak gerçekleştiriyoruz.

30 yıldan daha uzun bir süre sonra, bunlar bir kariyer eğitimi okulu olarak hedeflerimizin ve misyonumuzun özünde kalır. Öğrencilerimizin aileleri olsun olmasın, askerler olsun ya da sadece hayata yeni bir başlangıç yapmak istiyorlarsa, hayatlarını iyileştirmeye çalışıyoruz.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. Beyou.

Bryan University öncelikli odak noktamız sizsiniz!

Misyonumuz, öğrencilerimize verdiğimiz taahhüdün odak noktasıdır:

 • Hizmet verdiğimiz topluluklarda belirlenmiş işgücü geliştirme ihtiyaçlarını destekleyen kapsamlı programlar ve eğitim olanakları sağlamak .
 • Öğrencilerin çeşitli disiplinlerde eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan zorlu bir öğrenme ortamı oluşturmak.
 • Öğrencilere çeşitli öğretim yöntemlerini kullanarak eğitim deneyimlerine erişmelerini sağlamak.
 • Öğrencilere ve mezunlara kariyer hizmetleri vermek.
 • Yaşam boyu öğrenmeyi ve profesyonel büyümeyi teşvik etmek .
 • Gönüllülük ve hayır faaliyetleri ile toplulukları desteklemek .

Zengin Tarihimizi Kutlamak, Büyük Bir Gelecek İçin Çalışmak

Bryan Seyahat Koleji. Her şey böyle başladı. 1982 yılında kurulan Bryan, seyahat endüstrisine girmek isteyen öğrencilere kampüs tabanlı, sertifika düzeyinde bir program sundu.

Bugün, Bryan University , Diploma, Önlisans, Lisans veya Yüksek Lisans derecesi arayanlara kariyer yolu fırsatları sunmaktadır. Ne bir dönüşüm. Ve öğrencilerimizden aynı dönüşümü eğitim programlarımızda deneyimlemelerini istiyoruz.

Lisans programlarımızın yanı sıra Bryan, çeşitli meslek alanlarında bir düzineden fazla kariyer eğitimi programı da sunmaktadır. Öğrencilerimize kolaylık sağlamak için kampüste, çevrimiçi veya hibrit olarak verilen kredisiz kısa süreli eğitim kursları veriyoruz. Genişleme çabalarımız, öğrenci başarısına, işgücünü geliştirmeye ve yaşam boyu öğrenmeye olan bağlılığımızın odaklandığı tek bir odaklanma ile yürütülmüştür.

Kariyer Bağlantıları

Evet, Bryan University kariyerinizde ileriye gitmeniz gereken sektörle ilgili uygulamalı kariyer eğitimini alacaksınız. Ama bil bakalım başka ne alacaksın? Kariyer Bağlantıları

Paha biçilmez.

Bryan'da, programını tamamladıktan sonra sana olan bağlılığımız devam ediyor. Size yardımcı oluruz ve kariyerinize yönlendiririz. Kariyer hizmetleri departmanımız, iş aramanıza yardımcı olmak için yalnızca yeni bir mezun olarak değil, bir mezun olarak da devam etmektedir.

Doğru.

Eğitiminizi Bryan'dan aldıktan sonra, kariyer hizmetleri departmanımız, kariyerinizde ilerlemek için neye ihtiyacınız olduğuna dair size yardımcı olmak için sürekli bir taahhütte bulunur.

Özgeçmişinizi yapılandırmak, kapak mektubunuzu yazmak, röportaj yapmak için pratik yapmak veya iş ilanlarını aramak için yardıma ihtiyacınız olsun, Bryan kariyer hizmetleri size yardım etmeyi taahhüt eder.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

İkinci Şans Okulu

Bryan University , başladığın yerle değil, bitirdiğin yerle ilgili olduğuna inanıyoruz. Geleceğinizi dünden daha iyi ve daha parlak hale getirmek için asla geç değildir. Bryan, gelecekteki kariyeriniz için size kariyer eğitimi verir ve bir ömür boyu yanınıza alabileceğiniz bir eğitim deneyimi sunar.

Bryan'da kariyer eğitiminden daha fazlası. Sizi kişisel ve profesyonel olarak ilerletebilecek yaşam becerileri ve kariyer bağlantıları edinirsiniz. Hepsini sizin için yapıyoruz çünkü başarılı olmanızı istiyoruz!

 • Uygun eğitim
 • Kişiselleştirilmiş eğitim
 • İlgili kurs
 • Özel fakülte
 • Çok sayıda kariyer bağlantısı

Konumlar

Tempe

Address
West Washington Street,350
85281 Tempe, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri