Resmi açıklamayı okuyun

Herkes İçin Uygun Fiyatlı Eğitim

Kaliteli eğitimin uygun maliyetli ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. ONLINE çalışmalarını uluslararası bir odakta sürdürmek isteyenler için önde gelen üniversite olarak kabul edilen CALIMT , yenilikçi bir öğrenme platformu sunarak ve bir sonraki iş lideri dalgasını inşa ederek uluslararası öğrenci nüfusuna hizmet etmeyi hedefliyor! Bizim eşsiz MBA

rawpixel.com / Pexels

Biz Kimiz

California Yönetim Enstitüsü

California Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü, işletme, üretim, mühendislik, eğitim ve hükümet gibi farklı endüstrilere yayılan çevrimiçi çalışma programları sunmaktadır.

Programlarımızı çevrimiçi olarak sunarak, öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında veya çevresinde olabilecekleri yerde ders almalarına izin verirken, sınıf ortamını yansıtan yenilikçi bir öğrenme platformu oluşturarak tasarruflarımızı öğrencilerimize aktarabiliriz. küre.

Neden CALIMT ?

 • Esnek müfredat - Yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır
 • Yetkilendirilmiş ABD derecesi - Meslektaşlarınız arasında öne çıkın ve kariyerinizi ilerletin.
 • Lider olmayı öğrenin - Bir ömür boyu sürer!
 • Ekonomik - ABD'deki akredite üniversiteler arasında en düşük öğrenim oranları
  • Faizsiz ödeme planları.
  • Burslar.
  • Borçsuz mezun
 • Eşsiz Öğrenci Desteği - Kendiniz için öğrenin, ama asla kendiniz değil. CALIMT umurunda!

Neden CALIMT ? Eğitim ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık. Kendine şunu sor… Neden CALIMT değil?

Kampanya Oluşturucuları / Unsplash

Görevimiz

California Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü'nün misyonu, kültürler arası farkındalığa vurgu yaparak, küresel yönetim ve kariyer eğitiminin ticari, ekonomik ve sosyal konularını ele alan dinamik bir uzaktan öğrenme ortamı sunmaktır.

Hedeflerimiz

 1. Farklı kültürlerde iş yaparken bireylere yardımcı olmak için kültürel farklılıkların kültürel hassasiyetini ve farkındalığını teşvik edin.
 2. Ticari profesyonelleri, etik ve sosyal sorumluluk sahibi liderler olarak eğitin.
 3. Öğrencileri, muhasebe, finans, insan kaynakları yönetimi, pazarlama ve operasyonlar gibi kilit iş işlevleri hakkında daha iyi bir anlayış kazanmaları için eğitin.

Hedeflerimiz

 1. Son derece rekabetçi bir küresel pazarda başarı için temel olan temel iş kursları sağlayın.
 2. Geleneksel yönetim eğitimi, kültürel çalışmalar ve işbirliğine dayalı öğrenmeye diğer kültürlerden gelenlerin eşsiz bir karışımı kullanın.
 3. Öğrencilerin bir ders içeriğini birden fazla kültürel mekana uygulayabilmesi için her dersin kültürel yönlerini dahil edin.
 4. Müfredat boyunca kurumsal sosyal sorumluluk (CSR) ve iş etiğini vurgulayın.
 5. Örgütlerde liderliğe odaklanın ve öğrenciler için etkin küresel ticaret iletişim becerileri geliştirin.
İletişim detayları:
Tel: 1 949-872-2224
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

CALIMT

CALIMT İşletme Lisans (BBA) programı muhasebe, finans, pazarlama, operasyon ve liderlik gibi iş temellerini tanıtır. ... [+]

CALIMT İşletme Lisans (BBA) programı muhasebe, finans, pazarlama, operasyon ve liderlik gibi iş temellerini tanıtır. Lisans derecenizi başlatmak veya bitirmek CALIMT olsun, CALIMT lisans derecemizdeki çalışmalarımız için 90'a kadar transfer kredisini değerlendirebilir ve verebilir. Üniversite diplomasına ulaşmak için buradayız.

Öğrenciler, becerilerini özenle tasarlanmış müfredatımızın yanı sıra, bilgilerini daha büyük projelere entegre ederek bu becerileri keşfetme fırsatına sahiptir. BBA programı genel yönetim veya konaklama yönetimi odağı ile sunulmaktadır.

Neden CALIMT ?Esnek müfredat - Yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.Giriş için NO SAT puanı gereklidir .Yetkilendirilmiş ABD derecesi - Meslektaşlarınız arasında öne çıkın ve kariyerinizi ilerletin.Kabul Edilen Transfer Kredileri - En fazla 90 transfer kredisi kabul edilebilir.İngilizce Dil Yeterlik Sınavı - CALIMT , ACCUPLACER aracılığıyla İngilizce dil sınavı seçenekleri sunar.Ekonomik - ABD'deki akredite üniversiteler arasında en düşük öğrenim oranlarıFaizsiz ödeme planları.Burslar.Borçsuz mezunEşsiz Öğrenci Desteği - Kendiniz için öğrenin, ama asla kendiniz değil. CALIMT umurunda!... [-]
Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi Irvine
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MBA

CALIMT

Bugünün küresel ekonomisinde lider ol! MBA programımız, özellikle küresel bir ekonomide iş yapmanın çok kültürlü zorluklarını tanıyan öğrencilerin liderlik ve yönetim bec ... [+]

Neden CALIMT ?

· Esnek müfredat - Yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır

· Yetkilendirilmiş ABD derecesi - Meslektaşlarınız arasında öne çıkın ve kariyerinizi ilerletin.

· Kabuller için GRE veya GMAT puanı gerekmez.

· İngilizce Dil Yeterlik Sınavı - CALIMT , ACCUPLACER aracılığıyla İngilizce dil sınavı seçenekleri sunar.

· Küresel Odak - Programlarımız, dünya çapında ticari, ekonomik ve sosyal sorunlarımızı ele alan dünya görüşü perspektifinde tasarlanmıştır. Pratik ve gerçek dünya deneyimleri sunuyoruz; eğitmenlerimiz kendi alanında uygulayıcı ve uzmandır.

· Uygun fiyatlı - ABD'deki akredite üniversiteler arasında en düşük öğrenim oranları... [-]

Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi Irvine
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri
Address
2361 Campus Dr., Suite 180
CA 92612 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri