Colorado State University - Global

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çevrimiçi eğitim sadece yaptığımız bir şey değil, yaptığımız her şey.

Modern Öğrenen için Esneklik

 • Akredite çevrimiçi dereceler
 • Belirlenmiş zaman veya konum yok
 • Aylık ders başlıyor (4 haftada bir)
 • Hızlandırılmış kurslar (8 haftalık kurslar)

US News & World Report CSU Global'i En İyi Online Lisans Programları arasında

Düşük Maliyetle Yüksek Öğrenim

CSU Global, Lisans Derecenizi, Yüksek Lisans Derecenizi veya bir Uzmanlığınızı kazanmak istiyorsanız, eğitiminizi mümkün olduğunca uygun hale getirmeye çalışır. Transfer seçenekleri, Öğrenim Garantimiz ve kredi başına maliyetler sayesinde akademik hedeflerinize bankayı kırmadan ulaşabilirsiniz.

Kolay Transferler

 • Lisans öğrencileri için 90 transfer kredisi ve yüksek lisans öğrencileri için 9 transfer kredisi uygulayarak hedeflerinize hızlı ve uygun bir şekilde ulaşın.

Oran Artmıyor

 • Öğrenim Garantimiz ile öğrenim ücretiniz zamanla artmaz! Bunun yerine, CSU Global'e kaydolduğunuz süre boyunca aynı düşük ücretten yararlanacaksınız.

Kredi Başına Maliyet

 • Lisans Dereceleri ve Sertifikalar: 350 USD (kredi başına)
 • Yüksek Lisans ve Sertifikalar: 500 USD (kredi başına)
 • Hiçbir öğrenci ücreti veya gizli maliyetin yanı sıra uygun maliyetli kredi başına maliyet eğitimi, yatırımınızın tam olarak nereye gittiğini görmenizi kolaylaştırır.

130765_people-woman-coffee-meeting.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Kişiselleştirilmiş Öğrenme Yolları

CSU Global, kariyer hedeflerinizin ve akademik yolculuğunuzun arzu ettiğiniz geleceğe özgü olduğunu bilir.

Kurs içi öğrenme seçenekleri ve özel bir kariyer yaklaşımı ile istediğinizi elde etmek için öğrenme deneyiminizi özelleştirin. Sertifikalar, uzmanlıklar ve diğer istiflenebilir kimlik bilgileriyle, tam Lisans veya Yüksek Lisans derecenizi kazanmadan önce bilgilerinizi gösterebilirsiniz. Veya Disiplinlerarası Profesyonel Çalışmalar programımızda derecenizi sıfırdan tasarlayın.

Yerel Olarak Yaşa, Globally® Öğren

Ülkedeki en hızlı büyüyen çevrimiçi üniversitelerden biri ve ABD'deki ilk bağımsız,% 100 çevrimiçi devlet üniversitesi olarak, 10 yıldan fazla% 100 çevrimiçi deneyime sahip olan CSU Global, her öğrenci için özel bir öğrenme deneyimi sağlamak için benzersiz bir konuma sahiptir . Çevrimiçi eğitim sadece yaptığımız başka bir şey değil, tek yaptığımız şey.

En İyi Online Üniversite Sıralaması

# 1: 2018 Altın Fark Okulu

 • Akreditasyon, kar amacı gütmeyen durum ve çevrimiçi program sıralamalarına göre BestColleges.com tarafından.

# 4: 2019 Ulusun En İyi Online Kolejleri

 • Akreditasyon, akademik kalite, uygun fiyat ve çevrimiçi yeterliliğe dayalı olarak Best Colleges tarafından 4. sırada yer almaktadır.

# 1: En İyi Askeri Dostu Online Kolejler

 • Hükümetin Öğrenim Desteği (TA) programına katılımı, güçlü askeri toplulukları ve askeri bağlı mesafe öğrencileri için destek ağlarını temel alan Çevrimiçi Okullar Kılavuzu.

# 3: En İyi Online Kolejler

 • Akreditasyon ve sıralama, uygun fiyat, derece seçenekleri ve çevrimiçi desteğe göre Good Financial Cents tarafından 3. sırada yer aldı.

Bizim üniversite

CSU Global Farkı: Geleneklerden doğan, modern öğrenenler için gelişen

CSU Global, öğrenci başarısına ve modern öğrencilerin akademik ve işyeri hedeflerine yüksek kaliteli, kariyerle ilgili, düşük maliyetli eğitim yoluyla ulaşmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Herkese açık, kâr amacı gütmeyen modelimiz, uygun eğitim ücretleri ve esnek program hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Herkese Açık, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

CSU Global, öğrencilerimizin yüksek yararını göz önünde bulundurur. Kamu, kar amacı gütmeyen bir devlet kurumu (ve seçkin Colorado Eyalet Üniversitesi Sisteminin bir parçası) olarak eğitim ilk önceliğimizdir ve öncelikli odak noktamız destek olmaktır.

Esnek ve Kullanışlı

CSU Global modeli doğası gereği hem esneklik hem de kolaylık sunarak modern öğrencilerin kendi hızlarında bir dereceye kadar derecelerini kazanmalarına olanak tanır. Üniversiteye geri dönmeye karar verirken her öğrencinin hayatını beklemeye alamayacağını biliyoruz. Bu nedenle, CSU Global'de, derslerimiz sabit programlar olmadan% 100 çevrimiçi.

Ayrıca, düzenli kabul sürecimizden soruları cevaplamaya hazır olan bilgili Öğrenci Başarı Danışmanlarımıza kadar akademik yolculuğun her adımı için destek sağlıyoruz. Sınıflar her dört haftada bir başlar ve modern öğrencilerin akademik başarıya giden yollarına minimum gecikmeyle başlamalarını sağlar.

Ödenebilirlik

CSU Global'in eğitim oranları, karşılaştırılabilir birçok çevrimiçi derece programından zaten daha düşüktür. Ayrıca devlet dışı eğitim ücretlerimiz veya ek maliyetlerimiz yoktur ve eğitim ücretlerimiz son yedi yıldır aynı kalmıştır. Öğrenim Garantimiz de düşük oranları sabitler, böylece öğrenciler kayıtlı oldukları sürece asla yükselmezler.

Amacımız, modern öğrencilerin uygun bir şekilde derece kazanmasına ve yarının işlerine hazırlanmasına yardımcı olmaktır.

130766_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Neden CSU Global?

Bizi farklı kılan ve daha iyi olan şey bu.

 • Çevrenizde inşa edildi, modern öğrenen! Öğrencilerimiz tam zamanlı çalışabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilir ve yine de titiz bir derece veya sertifika programının bir parçası olabilir.
 • % 100 çevrimiçi öğrenme ortamımız, bir dereceye kadar yaşamı beklemeye almak zorunda olmadığınız anlamına gelir.
 • Hedefimiz başarılı vaatler üretmek - boş vaatler değil.
 • Colorado Eyalet Üniversitesi Sisteminin bir parçası olarak, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiş kar amacı gütmeyen bir devlet okuluyuz.

Misyon, Vizyon ve Temel Değerlerimiz

Görevimiz

CSU Global, akademik bir mükemmellik ile karakterize edilen dinamik derece programlarına erişim sağlayarak, küresel bir toplumda öğrenci başarısını artırmaya, insan sermayesine yatırım yapmaya, devlet ekonomisini genişletmeye ve Colorado eyaletindeki ve ötesindeki vatandaşlar için yaşam kalitesini artırmaya kararlıdır, yenilikçi dağıtım teknolojileri ve güçlü paydaş katılımı.

Vizyonumuz

CSU Global, Colorado ve ötesindeki geleneksel olmayan öğrenciler için yenilikçi, yüksek öğrenim fırsatları sunan ilk kuruluştur.

Temel değerler

 • Misyon Odaklı: Eğitim, hizmet ve destek yoluyla küresel bir toplumda öğrenci başarısını teşvik ediyoruz.
 • Yenilikçi Düşünme: Geleneksel olmayan endüstri yöntemleri ve etkili, verimli ve yenilikçi aşamalı çözümler ile öğrenci ve CSU Global başarısını kolaylaştıracak çözümler belirleriz.
 • Hesap Verebilirlik: Şaşırtıcı olmaya çalışırken kendi eylemlerimizden, bölümümüzün eylemlerinden ve üniversitemizden biz sorumluyuz.
 • İşbirliği: Sadece ekip çalışması hakkında konuşmuyoruz; etkileşim içinde olma, birbirimize danışma, sorunları çözme ve birbirlerinin katkılarına saygı gösterme biçiminde sergiliyoruz.
 • Öğrenme ve Büyüme: Biz her zaman gelişen ve sürekli gelişmeye kendini adamış bir öğrenme organizasyonuyuz.
 • Profesyonellik: Diğerlerine tedavi olmak istediğimiz gibi ve başkaları tarafından tanımlanmasını istediğimiz gibi davranırız.

CSU Küresel Yolu

CSU Global Way, Temel Değerlerimizi yürüttüğümüz ilkelerdir:

 • Güvenilirlik: Başkalarının yararına hareket etmek ve böylece size olan güvenlerini arttırmak
 • Bakımı: Her kişiye bir birey olarak davranmak ve personel, öğretim üyeleri ve öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine saygı göstermek
 • Netlik: Bilgi ve süreçleri açık, erişilebilir ve zamanında sağlamak.

Konumlar

şafak

Address
585 Salida Way
CO 80011 şafak, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

BSc
Graduate Certificate