Resmi açıklamayı okuyun

ONLINE & YETİŞKİN ÖĞRENCİLER

Dakota Wesleyan Üniversitesi, her zaman toplumun bir yeri olmuştur; Öğrenciler sadece bir üniversite daha büyük bir şeyin parçası haline bir yer. Şimdi DWU yetişkin Öğreniciyi DWU toplumun bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır - dijital topluluk olmasıdır. Biz dört tam online lisans programları sunuyoruz:

İş İdaresi Master Bilim hemşirelik derecesi RN-Lisans Eğitim Master of Arts Örgütsel Liderlik Bachelor of Arts

DWU dijital kampüs yetişkin öğrenci diplomasını aldıktan meydan adanmış kalarak kariyer, aile ve kişisel taahhütleri hokkabazlık akranları ile öğreneceksiniz bir yerdir. programların asenkron şekilde öğrencilerin sınıf içi tartışmalara katılmak ders göndermek ve zaman gündüz veya gece boyunca fakülte ve sınıf arkadaşları ile iletişim kurmasını sağlar. Sadece bir yerden daha fazla çevrimiçi sınıfa gitmek için, dijital kampüs içinde ve sınıf ortamı dışında hem arkadaşları ve öğretim üyeleri ile ilişkileri geliştirmek için hangi bir topluluk olarak hizmet vermektedir.

öğrenme, liderlik, iman ve hizmet değerlerimiz topraklı teslim kişiselleştirilmiş eğitim bizim farklı gelenek bu online programlar mevcut olacaktır. etik, değerler ve şefkat tartışmaları ilgi çekici olan bağlılığımız bu yeni lisans programlarının ön planda kalacaktır.

Öğrenciler günlük hayata sınıfta deneyimi aşmak için gerçek dünya sorunları üzerinde anlamlı işbirliği teşvik edilmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Dakota Wesleyan University Online

İşletme Bizim Master küçük ve orta ölçekli işletmeler bölgeye hizmet vermek için tasarlanmıştır. Biz online bir program daha iyi hizmet verebilmek için bir araç, çevrimiç ... [+]

İş İdaresi Master DWU bir değerler odaklı yaklaşımla geliştirilmiş bir girişimci ve stratejik liderlik meyilli ile MBA programı sunmaktadır.

bölgeselleştirilmiş Odak : Biz araçlar bölgemizde mevcut küçük, halka açık olmayan işletmelerin başarılı olması için aradığınız anlamak ve biz yardımcı olmak için buradayız.

İşletme Bizim Master küçük ve orta ölçekli işletmeler bölgeye hizmet vermek için tasarlanmıştır. Biz online bir program daha iyi hizmet verebilmek için bir araç, çevrimiçi öğrenci olarak bu şekilde uyarlanmış.

MBA programının girişimci ve stratejik liderlik eğik akıllı ve etik iş kararları ve etkili iletişimi hem yapım, hizmetkar liderlik bir değerler odaklı vurgu tarafından geliştirilmiştir. Öğrenciler eleştirel düşünme çünkü çevresel faktörler değişen dinamikleri akı sabit bir devlet olan iş konularında yollarını planlamak için zorlanmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mitchell
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

BA

Dakota Wesleyan University Online

işbirlikçi ve değerler odaklı bir ortamda anlamlı bağlantıları üzerinden etkili ve etik profesyonel olmaya hazırlanın. ... [+]

Bizim Programı keşfi işbirlikçi ve değerler odaklı bir ortamda anlamlı bağlantıları üzerinden etkili ve etik profesyonel olmaya hazırlanın. Bir önlisans derecesine sahip öğrenciler için idealdir. Daha hızlı olası hayal daha lisans derecesini tamamlamak. zaman hiç kampüse gelmek zorunda kalmadan her yerde tam bir kurs. Kullanışlı ve özelleştirilebilir bir model bireyselleştirilmiş planlama için izin verir. hem fakülte ve sınıf arkadaşları ile işbirliği ilişkileri kurmak. üç başlangıç ​​noktaları her yıl vardır. Bir sonraki başlangıç ​​tarihi 22 Ağustos 2016 olduğunu. tam zamanlı katılmak ve hemen altında iki yıl içinde programı tamamlamak. sağlıklı bir iş / yaşam dengesi için, gerektiği gibi, programın yarı zamanlı katılın. DWU Online Öğrenme ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mitchell
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MA

Dakota Wesleyan University Online

eğitim politikası ve yönetim programı koçluk veya öğretim üniversite düzeyinde, üniversite idaresi, ya da öğrenci destek veya ikamet hayatında çalışan takip etmek isteyen ... [+]

eğitim politikası ve yönetim programı koçluk veya öğretim üniversite düzeyinde, üniversite idaresi, ya da öğrenci destek veya ikamet hayatında çalışan takip etmek isteyenler için idealdir. Bu program aynı zamanda K-12 eğitim sisteminde idari pozisyonları isteyenler için uygundur.

İkincil sertifikasyon programı şu anda bir öğretim diplomam yok bireyler için tasarlanmıştır, ancak yerine bir lisans bir içerik alanında lisans ve öğretim yılında bir ilgi. Bu programın ve Praxis II içerik ve Praxis PLT testleri geçmesi üzerine bitiminde mezunlar sertifikalı sınıf 7-12 öğretmen olabilir.

Eğitimde Sanat DWU Lisans North Central Akreditasyon Derneği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Eğitim Güney Dakota Bölümü tarafından teyit edilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mitchell
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku