EC-Council University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EC-Council University Hakkında

Siber güvenlik alanında üstün eğitim programları oluşturma misyonuyla EC-Council University , Wyoming'de kuruldu ve 2006 yılında New Mexico Yüksek Öğretim Bölümü tarafından lisanslandı. Üniversite, EC-Council Group CEO'su Bay Jay Bavisi tarafından kuruldu. Kurum, çok çeşitli yazılım ve donanım sistemleri hakkında derinlemesine bilgi ve bir takımı müzakere etmek ve liderlik etmek için gerekli becerileri içeren bilgi güvenliği eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.

EC-Council University ana şirketi olan EC-Council University , siber güvenlik alanındaki profesyonellerin sertifikalandırılmasında öncüdür. Ancak, EC-Council University Başkanı Bay Jay Bavisi, bir derecenin kuruluşlarda liderlik rollerine ulaşmak için çok önemli olduğuna inanmaktadır. EC-Council University lisans ve lisansüstü programları, öğrencilerin kariyerlerinde yatay ve dikey büyümelerini sağlamak için dile getirilmiştir. Üniversite, geniş siber alanı güvence altına almak isteyen siber güvenlik liderleri oluşturmak için araştırma merkezli değerli uzaktan eğitim programları sunmaya çalışmaktadır.

130443_130427_bodyimage2.jpg

Kurumsal Amaç ve Hedefler

 • EC-Council University , nitelikli personeli koruyarak, sürekli öğrenmeyi teşvik ederek ve yüksek düzeyde bir bütünlük sağlayarak kurumun etkinliğini güçlendirmeye çalışır.
 • EC-Council University , sürekli araştırma ve geliştirmeyle birlikte geliştirilen yüksek kaliteli siber güvenlik programları sunarak mükemmeliyet sağlar.
 • EC-Council University , işbirliklerini teşvik ederek, iLabs olanağı sağlayarak ve zaman zaman burslar sunarak yüksek kaliteli öğrenci öğrenimi yapar, çeşitlendirir ve teşvik eder.

EC-Council University Akreditasyonları

EC-Council University , kar amacı gütmeyen bir devlet kurumu olan ve ABD Eğitim Bakanlığı tarafından akreditasyon kurumu olarak tanınan Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) tarafından akredite edilmiştir. DEAC, Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi (CHEA) tarafından tanınır . CHEA yaklaşık 3000 derece veren kurum ve üniversiteden oluşan bir birliktir ve 60 kurumsal ve programlı akreditasyon kuruluşunu tanır.

Devlet Yetkilendirme Karşılıklılık Anlaşmaları Ulusal Konseyi (NC-SARA) EC-Council University akreditasyonuna sahiptir . SARA, üye ülkeler ve ABD bölgeleri arasında orta öğretim sonrası uzaktan eğitim kursları ve programlarını teşvik etmek için gönüllü bir anlaşmadır.

EC-Council University Amerikan Eğitim Konseyi (ACE) tarafından da tanınmaktadır .

EC-Council University Programları

EC-Council University öğrencilerin tüm potansiyellerini sergilemelerine ve keşfetmelerine ve yarının teknoloji liderleri olmalarına izin verilir. Öğrenciler dünya çapında küresel organizasyonlarda bilgi güvenliği ve uzmanlık rollerinin üst sıralarına meydan okumak için eğitilir. Eğitim metodolojisi Bloom'un Düşünme Sınıflandırması'ndan esinlenerek eleştirel ve yenilikçi düşünmeyle pratik öğrenme yaklaşımına odaklanır.

EC-Council University tarafından sunulan ana programlar şunlardır:

 1. Siber Güvenlik Bilim Lisans (BSCS)
 2. Siber Güvenlik Bilim Ustası (MSCS)
 3. Her biri MSCS müfredatından alınan derslere sahip altı Lisansüstü Sertifikası
 4. Sigara derece

130444_130425_bodyimage1.jpg

EC-Council University siber güvenlik kariyerinize nasıl katkıda bulunur?

 • DEAH ve CHEA tarafından akredite edilmiş ve Amerikan Eğitim Konseyi (ACE) tarafından tanınan bir dereceden yararlanın.
 • Üniversitenin dünyanın dört bir yanından öğrencileri vardır ve farklı ülkelerden siber güvenlik profesyonelleri ile iletişim kurma fırsatı sunar.
 • Eğitmenler siber güvenlik konusunda gerçek dünya deneyimine sahiptir ve siber güvenlik profesyonellerine mentor olarak hizmet ederler.
 • Hem derece hem de mezuniyet programları çevrimiçi olup öğrencilere e-öğrenmenin birçok faydasını sunar.
 • Programlar, iLabs aracılığıyla özel pratik laboratuvarlarla birlikte uygulanmaktadır.
 • Kurslar, öğrencileri diğer öğrencilerle ayak uydurmaya ve belirli bir süre içinde programları tamamlamaya teşvik etmek için eğitmen liderliğindedir.
 • Haftalık değerlendirmeler, öğrencilerin fakülte ve diğer öğrencilerle düzenli olarak etkileşime girmesini sağlar.
 • Lisans programları, lisans programlarına gömülü endüstri tarafından tanınan EC-Council sertifikalarına sahiptir.
 • Üniversite, üniversiteye ve genel olarak topluma üstün hizmet sunmak için her yıl öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve personelin yeteneklerini, verimliliğini tanır.
 • Kredi değişimi, EC-Council University lisans programlarının bir kısmına karşı mümkündür.
 • Öğrenciler esnek bir ödeme seçeneğinden yararlanabilirler.
 • Öğrenciler üniversitenin sunduğu çeşitli burs programlarından faydalanabilirler.

Konumlar

Albuquerque

Address
Sun Avenue Northeast,101
87109 Albuquerque, Yeni Meksika, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin