Florida Christian University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

29 Ağustos 1985'te kurulan FCU, yüksek öğrenime pratik ve erişilebilir bir şekilde, profesyonellere ve bakanlara, Hıristiyan vakıflarıyla görüşmelerini tamamlamalarını sağlama görevini vermiştir. Üniversite, nitelikli fakülte ve modern teknolojik altyapının kullanımı ile video, bağımsız çalışma ve çevrimiçi sınıflar aracılığıyla küresel uzaktan erişim eğitim programlarını teşvik etmektedir.

Misyon

Hristiyan vakıflarıyla mesleklerini yerine getirmeye hazırlamak için profesyonellere, meslekten olmayanlara ve bakanlara pratik ve erişilebilir yüksek öğrenim sağlayın.

Vizyon

Hristiyan prensiplerine dayanan dönüşümsel bir etki yoluyla, profesyonelleri ve akademisyenleri, yaşamlarını amaç ve önemli başarılarla ilerletmek için donatan ve birbirine bağlayan global bir kurum olmak.

Neden FCU?

  • 1985 yılında kurulan bir İlahiyat Semineri'nden dünya çapında bir üniversiteye büyüdü.
  • Kurslar esnek çizelgelemeye izin veren çeşitli formatlarda sunulur: çevrimiçi, canlı yayın ve sınıf ayarlarında.
  • Programlar İngilizce, İspanyolca ve Portekizce dillerinde mevcuttur.
  • Bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın diğer bölgelerinde düzenli olarak düzenlenen uluslararası etkinlikler.
  • Her öğrenciye verilen bir profil raporuyla birlikte, tüm programlarda kişisel iletişim davranış kursu.
  • Çeşitli milletlerden ve mesleki bağlamlardan öğretmen ağı.
  • Uygun fiyatlar ve erişilebilir ödeme seçenekleri.
  • Sınırlı sayıda ders kredisi olarak sayılabilecek nitelikli yaşam deneyimlerini doğrulama imkanı (yalnızca Önlisans ve Lisans).
  • Hristiyan hayat ve iş prensiplerine adanmış.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Başkanın Mesajı

Sayın Yetkili Öğrenci,

Hayatta olmak istediğimiz şeyi başarmamızı engelleyen birçok zorluk var. Önünde bir nehrin olduğunu hayal et. Diğer tarafta, harika meyvelerle sizi bekleyen yapraklı bir ağaç. O lezzetli meyveyi elde etmek için nehri geçmek istiyorsun. Bununla birlikte, akan suyun gücü geçişi imkansız kılar. Hayatımızda olan budur: nereye gitmek istediğimizi biliyoruz, ancak hedeflerimize ulaşmamızı engelleyen engeller olduğunu düşünüyoruz. Şimdi suyun üzerinden geçen ve ağaca bağlı bir ipiniz olduğunu hayal edin. İpi kullanarak nehri geçebileceksiniz. Tüm engellerin üstesinden gelinecektir. Şimdi tüm çabalarınız, hayallerinizi hedeflerinize nehri geçerken size zafer kazandıracak.

Tanrı, yaşamımız için fırsatların ulaşabileceği bir çok zorluğu ortaya koymaktadır. Zorlukları o veriyor. Ama aynı zamanda fırsatlar ile birlikte zarafet veriyor. Ayrıca bize hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak vizyonu verir. Bize ipi veriyor. Eğer inancımıza bağlıysak, vizyon, Tanrı'nın bize sunduğu fırsatları değerlendirmemize yardımcı olacaktır. Bu vizyon bizi başarıya götürecek ağaca bağlı iptir. Üniversitemize kaydolduğunuzda, yaşamınızda yeni bir aşamaya başlıyorsunuz. Dereceyi almak senin için zor olacak, ama Tanrı seninle olacak, sana başarıya ulaşma vizyonunu ve yeteneğini vererek. Hayal ettiğinden çok geçmeden, muzaffer mezunlarımızdan biri olacaksın. Üniversitemize Hoşgeldiniz. Tüm derslerinizi ve profesörlerinizi, titizlikle çalıştıkça hayatınızı zorlayan ve zenginleştiren bulacağınıza inanıyoruz.115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Konumlar

Orlando

Address
5950 Lakehurst Dr #101
FL 32819 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri