Resmi açıklamayı okuyun

1821'de Birleşik Devletler Kongresi tarafından kiralanan bağımsız bir akademik kurum olan George Washington University , insanın refahını geliştirmeye kendini adamıştır. Üniversite, kültürel ve entelektüel çeşitlilikle teşvik edilen dinamik, öğrenci odaklı bir topluluğa değer verir ve bütünlük, yaratıcılık ve yeni fikirlerin araştırılmasına açıklık temelleri üzerine kurulmuştur.

Washington DC'nin ulusal ve uluslararası kavşağında merkezlenen George Washington University , bilginin oluşturulması, yaygınlaştırılması ve uygulanmasında mükemmellik taahhüt eder.

Hem küresel hem de bütünleyici perspektiflerden ömür boyu öğrenme sürecini teşvik etmek için Üniversite, çeşitli öğrencileri ve fakültesi için uyarıcı bir entelektüel çevre sağlar. Öğretimde mükemmelliği teşvik ederek, Üniversite yurtdışında tam zamanlı ve lisans, yüksek lisans part-time öğrenciler için olağanüstü öğrenme deneyimleri ve Washington, DC, ülkedeki mesleki programları ve sunmaktadır. Entelektüel araştırma ve araştırma merkezi olarak Üniversite, pratiklerin bilgi ve teoriye dayandırılmasında ısrar ederek temel ve uygulamalı burs arasındaki bağlantıyı vurgular. Üniversite , öğrencileri, fakültesi, çalışanları, mezunları ve sunduğu topluluklar arasındaki etkileşimi teşvik ederek sanat, bilim ve meslek alanlarındaki yaratıcılık için bir katalizör görevi görür.

George Washington University , eğitim çabalarını arttırmak için Ulusal Sermaye Bölgesinden zengin kaynakların üzerine çekiyor. Buna karşılık, Üniversite , öğrencileri, fakültesi, çalışanları ve mezunları vasıtasıyla, metropolitan Washington DC'deki yaşam kalitesini iyileştirmek için yetenek ve bilgiye katkıda bulunur

Herhangi Birinden Farklı Bir Eğitim

Lincoln Anıtı'nda Washington Anıtı ile arka planda konuşan dört öğrenci

Başkentimizin ilk günlerinden beri, insanlar birçok nedenle dolaştı. Geçmişi keşfetmek ve yeni gelecekleri belirlemek için gelirler. Sorular sormaya ve uzman cevap aramaya geliyorlar. Söylemi başlatmaya ve sessizce hatırlamaya geliyorlar. Onlar değişim talep ediyor ve bu değişim için geliyorlar. Büyümeye başlıyorlar. Öğrenmeye geliyorlar. Tarih kurmak ve birçok önde gelen GW mezunu ile birlikte saflarına katılmak için geliyorlar.

Öğrencilerimiz aynı nedenle GW'ye gelirler. Tutkulu fakülte, çeşitli öğrenci grupları, Bölüm I atletizm, bir kereliğine ömür boyu stajyerlik ve ilham veren hizmet fırsatları için geliyorlar. GW, birçok üniversitenin yaptığı gibi, hepsini de sağlar. Ancak öğrencilerimiz de başka şeyler için gelmektedir.

Sadece bir topluluk hizmeti projesi yapmak istemiyorlar. Birleşik Devletler'in Birinci Leydinden bir hizmet meydan okumasıyla tanışmak ve bu hizmetleri aşmak istiyorlar.

Sadece sanat slaytlarını görmek istemiyorlar. Dünya standartlarındaki müzelerin galerilerinde şaheseri tartışmak ya da Kennedy Merkezi evrelerinde dans etmek istiyorlar.

Ve sadece mühendislik dersi almak istemiyorlar. Yarın dünyayı şekillendiren fakülte ile çarpıcı yeni bir çekirdek laboratuarında araştırma yapmak istiyorlar.

Başka bir şehirde değil, bir şehirde yaşayan öğrencilerimiz, diğerlerinden farklı olarak bir eğitim alırlar. Bütün şehir bizim sınıftır ve öğrencilerimiz sadece diploma ile değil, sadece GW'de yaşanabilecek deneyimlerle ortaya çıkmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, Amerika Birleşik Devletleri