Holos University Graduate Seminary

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Holos University Graduate Seminary ( HU ), öğrencileri kişisel gelişim, bilimsel keşif ve araştırma ve şefkatli hizmet yoluyla Evrensel Maneviyat ve Bütünsel Sağlık İlkelerini entegre etmeye hazırlıyoruz. Holos Üniversitesi, etkileşimli uzaktan eğitim yoluyla ince enerjiler ve enerji tıbbı ile ilgili konularda dünya çapında akademisyenleri eğitmek üzerine kurulmuştur. On beş yıldan fazla bir süredir öğrencilerimiz, ruhsal yönelimli bütünsel sağlığın kapsamlı faydalarını genişletmek için yenilikçi bütünsel araştırmalar ürettiler.

Hemen hemen tüm dinlerin mistik gelenekleri, bedenin süptil fiziksel enerjilerine, zihnin kişisel ötesi yönlerine ve ruhun ifade etkinliğine hitap eden önemli referanslar içerir. Bu gelenekler, bütüncül mistisizmin, ruhani yönelim, danışmanlık sezgisinin ve bütünleştirici sağlık hizmetinin merkezinde yer alır. Holos University Graduate Seminary ( HU ), çağdaş topluluklarda yaşama yönelik kapsayıcı, bütünsel ve yaratıcı bir yaklaşım için artan bir ihtiyacı karşılayan ekümenik ruhani yaklaşımları vurgulamaktadır.

Bir Seminer olarak, Holos University Graduate Seminary , çalışmalarının ve araştırmalarının manevi yönlerine odaklanır. Bir Üniversite olarak, Holos University Graduate Seminary , öğretim ve araştırmada en yüksek akademik standartları sürdürmeye ve akademik, bilimsel ve dini kurumlar arasında bir köprü görevi görmeye çalışır. HU programının bu temel ilkelere odaklanan eğitim tasarımı, kaçınılmaz olarak yeni, daha geniş ve daha kapsamlı bir süptil enerjiler, bilinç ve insan dönüşümü anlayışına yol açar.

Holos sınıf mevcudu en fazla on öğrenci ile sınırlandırılmıştır. Bu sınıf büyüklüğü, her öğrenciye diğer kurumlarda bulunmayabilecek kişisel ilgi için fırsat sağlayan yetersiz bir öğrenci / öğretmen oranına neden olur.

Holos Üniversitesi, bütünleştirici şifanın bilimsel ve sezgisel keşfine, uygulamalı maneviyata ve süptil enerji alemlerini kabul etmeye dayalı akademik çalışmalar sunmak için harmanlanmış uzaktan öğrenmeyi kullanır. Çalışmalar, dünyada kendini geliştirmeyi, bilimsel keşif ve araştırmayı ve şefkatli hizmeti vurgular.

Konumlar

Online

Address
5607 S. 222nd Road
Fair Grove, MO 65648

65648 Fair Grove, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: