Resmi açıklamayı okuyun

Wesleyan hakkında

Kentucky Wesleyan Bir Bakışta

 • Yer: Ohio Nehri üzerindeki bir şehir olan Owensboro, Kentucky'de bulunuyoruz . KWC, Evansville, Indiana'dan Nashville'in 2 saat kuzeyinde, Tennessee'nin Louisville kentinin 2 saat batısında, Missouri'nin St. Louis kentinin 4 saat doğusunda Indiana'nın sadece 40 dakika doğusundadır. Daviess County, 94.000 kişiye ev sahipliği yapıyor.
 • Akademisyenler: Kentucky Wesleyan College , 29 binbaşı ve 13 tane ön profesyonel müfredat sunar. Öğrenci-öğretim üyemiz oranı 12: 1'dir.
 • 2015 Sonbaharının Ortalama Freshman Profili: ACT = 22, SAT = 980 (Eleştirel Okuma ve Matematik), GPA = 3.27. Lise mezuniyet sınıfının en yüksek yüzde 25'inin üçte birinden fazlası.
 • Fakülte: Fakültemizin yüzde 88'inden fazlası doktora derecesine sahiptir. veya terminal derecesi.
 • Birleşik Metodist İlişkisi: Kentucky Wesleyan College , Yüksek Öğretim Genel Kurulu Üniversite Senatosu tarafından onaylanmıştır.
 • Atletizm: Kentucky Wesleyan Panthers, NCAA Division II'de yarışıyor ve Great Midwestern Athletic Conference'ın üyeleri. Intercollegiate erkek takımları arasında beyzbol, basketbol, ​​kros, atletizm, golf, futbol ve futbol yer alır. Kadınlar basketbol, ​​kros, atletizm, golf, futbol, ​​voleybol, tenis ve voleybolda yarışmaktadır.

Görevimiz

İşte misyonumuz: Kentucky Wesleyan College , Birleşik Metodist Kilisesi ile ortaklaşa, hayatta başarıya ulaşmak için öğrencileri entelektüel, manevi ve fiziksel olarak besleyen ve hazırlayan bir liberal sanat eğitimi veriyor.

Peki bunun anlamı nedir? 150 yıldan uzun bir süredir, liberal sanat geleneğinde öğrencilere hizmet veriyoruz ve 150 yıl boyunca Kentucky Wesleyan'da öğrenciler, eleştirel düşünmeyi, etkin iletişim kurmayı ve karmaşık bir dünyada hızla dünyayı değiştirmeyi öğrenecekler.

Her öğrencinin başarısı bizim önceliğimizdir. Sunduğumuz her ders ve kampüsteki her deneyim sizi bir hedefe götürüyor - mezuniyet.

Yeni bir öğrenci olarak, kampüse geldiğiniz gün kişiselleştirilmiş bir yolculuğa başlayacaksınız. Akademik, sosyal ve ders dışı hedeflerle üniversite başarısı için eşsiz bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Sınıfın içinde ve dışında, refahınıza ve uzun vadeli başarılarınıza bağlı sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun teşvik edilmesini deneyimleyeceksiniz ve canlı, davetkar kampüsümüz size heyecan verici sosyal hizmet ve liderlik fırsatları sunacaktır.

Wesleyan Yolu

Kentucky Wesleyan'da ders kitabının, bilgisayar ekranının veya yazılı sınavın çok ötesine geçen bir eğitime inanıyoruz. Gelecek neslin liderleri, dünyamızın genel başarısında ilişkilerin ne kadar önemli olduğunun geniş bir bakış açısı ile eğitilmiş olanlardır.

Sonuç olarak, öğrenmenin ve yaşamanın “Wesleyan Yolu” na inanıyoruz. Wesleyan Yolu, yaptığımız her şeye dahil ettiğimiz dört ilkeye dayanır:

 1. HONOR ile her şeyi yaparız.
 2. Her zaman DİĞER DESTEK VERİYORUZ .
 3. BÜTÜNLÜĞÜ YARATACAKTIR.
 4. Mesih'te HER DİĞER SEVİYORUZ .

Wesleyan Yolu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Akreditasyon

Kentucky Wesleyan College , kolejler Yüksekokullar ve Okullar Komisyonu tarafından lisans derecesi vermek için akredite edilmiştir.

Kentucky Wesleyan College akreditasyonu ile ilgili sorular için Kolejler Komisyonu, 1866 Güney Lane, Decatur, Gürcistan 30033-4097, telefon 404-679-4500, http://www.SACSCOC.org adresinden başvurun.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Kentucky Wesleyan College

Din online lisans tamamlama programı Lisans Sanat, bakanlık, kar amacı gütmeyen iş, iş, gazetecilik ve diğer ilgili alanlarda, yanı sıra ileri eğitim peşinde nitelikli ve ... [+]

hakkında

Din online lisans tamamlama programı Lisans Sanat, bakanlık, kar amacı gütmeyen iş, iş, gazetecilik ve diğer ilgili alanlarda, yanı sıra ileri eğitim peşinde nitelikli ve yüksek vasıflı profesyoneller için artan talebi karşılamak için tasarlanmıştır . Kentucky Wesleyan'daki din programı, öğrencileri farklı dini geleneklerin gelişimi, inançları ve uygulamaları hakkında bilgilendirerek dinsel çeşitliliği takdir etmeyi amaçlamaktadır. Din programı aracılığıyla öğrenciler tarih, toplum ve kültürde dinin işlevini tanımak ve kavramak için disiplinler arası kaynakları kullanırlar.

Kentucky Wesleyan College mirası Birleşik Metodist olduğundan, öğrencilerimizin çoğunun Hıristiyan geleneklerinden geldiğini biliyoruz. Aynı zamanda, liberal bir sanat ortamında bir program olarak, Kentucky Wesleyan'daki din programı, inanç taahhütleri hakkında eleştirel düşünme ve konuşma teşvik eder. Dinde bir araştırma kursu, din ve dini konumlar hakkındaki argümanların yanı sıra bir argüman oluşturma ve sunma becerilerini analiz etmek ve açıklamak için gerekli becerileri geliştirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College

Grafik Tasarım online lisans tamamlama programında Lisans Diploması grafik tasarım ve diğer ilgili alanlarda nitelikli ve yüksek vasıflı profesyoneller için artan talep k ... [+]

hakkında

Grafik Tasarım online lisans tamamlama programında Lisans Diploması grafik tasarım ve diğer ilgili alanlarda nitelikli ve yüksek vasıflı profesyoneller için artan talep karşılamak için tasarlanmıştır. Bu programdaki öğrenciler, sanat ve tasarım temel ilkelerinin çalışıldığı gerekli sanat derslerini tamamlarlar. Çizim ve temel tasarım derslerini tamamladıktan sonra, öğrenciler tipografi, marka tasarımı, yayın, web tasarımı, animasyon ve diğer gelişmiş projelere odaklanacak grafik tasarım derslerine başlarlar.

Grafik Tasarımı Online Derecesi HaritaI. Genel Eğitim [-]
Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

BSc

Kentucky Wesleyan College

Ceza Adalet ve Kriminoloji online lisans tamamlama programında Lisans Lisans kolluk ve diğer ilgili alanlarda alanında nitelikli ve yüksek vasıflı profesyoneller için art ... [+]

hakkında

Ceza Adalet ve Kriminoloji online lisans tamamlama programında Lisans Lisans kolluk ve diğer ilgili alanlarda alanında nitelikli ve yüksek vasıflı profesyoneller için artan talep karşılamak için tasarlanmıştır. Müfredat öğrencilere çok disiplinli, liberal-sanat perspektifinden suç davranışları, ceza adaleti sistemleri, sosyal adalet ve hukuk çalışmalarını tanıtır. Ceza adaleti ve kriminolojisinde bir derece isteyen öğrenciler, suçu, suçluları ve hukuk süreçlerini etkileyen yasal, sosyal, politik, tarihsel ve psikolojik etkiler arasındaki karmaşıklıkları ve ilişkileri inceler. Müfredat, eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek ve öğrencileri kolluk, mahkeme yönetimi, düzeltmeler, çocuk adaleti, denetimli serbestlik ve şartlı tahliye gibi alanlarda liderlik rollerine hazırlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College Genel Çalışmalarda Bilim Lisansı, bugünün toplumunda en çok talep edilen bilgi ve yetenekleri vurgulayan çevrimiçi bir programdır: Sözlü ve yazı ... [+]

hakkında

Kentucky Wesleyan College Genel Çalışmalar Bilim Lisansı, günümüz toplumunun en çok talep ettiği bilgi ve yetenekleri vurgulayan çevrimiçi bir programdır: Sözlü ve yazılı iletişim, eleştirel düşünme, problem çözme, teknolojinin etkin kullanımı ve küresel farkındalık.

Genel Çalışmalar online programı, aşağıdaki “temel alanlarda” ilgi alanlarınızı ve profesyonel hedeflerinizi karşılayan kursları seçme esnekliğini sunar: Davranış Çalışmaları, İş Etütleri, Eğitim Çalışmaları, İngilizce, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler. Genel Çalışmalar programında çevrimiçi bir öğrenci olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir lisans planı ve ders programı oluşturmak için çevrimiçi danışmanınızla birlikte çalışacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College

İşletme Lisans Diploması öğrencileri iş ve / veya yüksek lisans çalışmalarında profesyonel kariyer için hazırlar. Bu hazırlık, küresel iş dünyasının ihtiyaçlarına göre şe ... [+]

hakkında

İşletme Lisans Diploması öğrencileri iş ve / veya yüksek lisans çalışmalarında profesyonel kariyer için hazırlar. Bu hazırlık, küresel iş dünyasının ihtiyaçlarına göre şekillenen analiz, iletişim, teori ve pratiği vurgulayan bir müfredatı içerir. Müfredatta, teknik verimlilik ve hesap verebilirlikte etik ve değerler vurgulanmaktadır.

Kentucky Wesleyan College , ABD, Kansas'taki Lenexa'daki 11374 Strang Line Road'da bulunan Uluslararası İş Güvenliği Eğitimi (IACBE) Meclisi aracılığıyla iş programları için özel akreditasyon aldı. Aşağıdaki derecelerdeki işletme programları IACBE tarafından akredite edilmiştir: Muhasebe Lisans ve İşletme Lisans ve İşletme Lisans.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College

Psikoloji online lisans tamamlama programında Lisans Bachelor herhangi bir kariyerinde paha biçilmez insan davranışları hakkında bilgi sağlar. Öğrenciler kendileri ve kiş ... [+]

hakkında

Psikoloji online lisans tamamlama programında Lisans Bachelor herhangi bir kariyerinde paha biçilmez insan davranışları hakkında bilgi sağlar. Öğrenciler kendileri ve kişilik, algı, duygu, motivasyon, düşünce süreçleri, çocuk gelişimi ve psikolojik bozukluklar gibi diğer yönlerini öğrenirler. Psikolojide lisans derecesi işletme, hukuk ve sosyal çalışma gibi alanlarda kariyer için iyi bir hazırlıktır. Psikoloji fakültesi ayrıca, öğrencilere psikoloji lisansüstü okuluna başvurmak ve nihayetinde pratisyen bir psikolog olmak için mükemmel bir altyapı sağlar.

Psikoloji Çevrimiçi Derece HaritaI. Genel Eğitim [-]
Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College
web sitesi
Telefon
800-999-0592