Lynn University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lynn University küçük ve korkusuz insanlar büyük okulların istediklerini yapmalarına izin veriyorlar. Sınırsız sınıfları iPad tabanlı öğrenme ile yaşayın . İlk sömrene kadar potansiyel işverenlerle bağlantı kurun. Dünyanın dört bir yanından akranlarla küresel bir zihniyet elde edin. Hızlandırılmış lisans programları ile çözgü hızında mezun olun.

Misyon

Lynn'in misyonu, bireysel öğrencilerin tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerini ve dünyadaki başarılarına hazırlanmasını sağlayan eğitim, destek ve çevre sağlamaktır.

Lynn, ülkedeki en yenilikçi, uluslararası ve bireysel küçük üniversitelerden biridir. Üniversite, büyüklüğü, yeri ve yakın öğrenci ve fakülte tahvillerini, öğrencileri geleceğe hazırlamak için ayrılmış bağımsız bir 21. yüzyıl üniversitesi olan öncü bir kurum olarak değerlendirmektedir. Bunu yapmak için Lynn'in stratejisi:

  • Yaklaşık 2.400 lisans ve 600 lisansüstü öğrenciyle nispeten küçük kalmaya devam edin ve küçük bir üniversite atmosferi olan, çok yönlü, karma eğitim veren, öncelikle yerleşim bir üniversiteyi sürdürmek için yılda 500 veya daha fazla yetişkin kaydolun.
  • Öğrenme farklılıkları olanlardan üstün zekalılara, dünyadaki birçok ülkeden ve ülke genelinden çok çeşitli öğrencilerin geniş bir yelpazesini kabul edin.
  • Liberal sanatlarla sınırlanmış olmakla birlikte, her biri üstün öğretim, uygulamalı öğrenme ve uluslararası odaklanma ve deneyime sahip yeni ortaya çıkan mesleki fırsatlara yönelik bir kolej koleksiyonu içermelidir.
  • Her öğrencinin güçlü yanlarını, eksikliklerini ve tam yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel ihtiyaçlarını belirleyen bir ayırt edici öğrenci geliştirme programı içerir.

Odaklı akademik teklifler

Lynn, akademik sunumlarının odağını yoğunlaştırmış ve Diyaloglar adı altında benzersiz ve ulusal olarak tanınmış bir çekirdek müfredat geliştirmiştir.

Öğrenci çeşitliliği

Tüm stiller hoş geldiniz. Lynn öğrencileri dünyanın dört bir yanından geliyorlar ve onlara çeşitli çıkar ve yetenekler getiriyorlar. Programlarımızın başarılı olmalarına nasıl yardım ettiğini görün.

Yetenekli öğretim üyesi

Profesörlerimiz iyi öğrencileri harika ve büyük öğrencilere dikkat çekici hale getirmek için öğretim sanatı üzerine yoğunlaştı. Lynn'in fakülteye yepyeni bir öğretim ve öğrenim tarzı sunması için ilham verdiğini görün.

Devletin en gelişmiş kampüs tasarımı

Lynn'in kampüsü, tüm öğretme ve öğrenme stillerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni binalarımız, Silikon Vadisi'nden Wall Street'e, işbirlikçi çalışma alanlarına ve en yeni teknolojilere sahip en iyi uygulamaları benimser. Kampüsteki en son eklemelerimize bakın.

Destek kültürü

Mezunlar, öğrenciler, veliler ve Lynn University arkadaşları asla oturmayacağımızı biliyor. Öğrencilerimiz ve toplumumuz için mümkün olan en iyi geleceği hayal ediyoruz ve bu vizyonu geliştirmek, inşa etmek ve yatırım yapmak için sürekli çalışıyoruz.

Misyon LYNNpossible

Bu kış, Lynn, Lynn University için cesur bir vizyon ilan eden stratejik planının erken tamamlanmasını kutluyor: “Amerika'nın en yenilikçi, uluslararası ve bireyselleştirilmiş küçük üniversitelerinden biri olarak tanınmak”.

2017 Mission LYNNpossible temalı Devlet Üniversitesi'nin adresi olan Başkan Kevin Ross, bizi programın iki yıl öncesine doğru iten olağanüstü desteği ve çalışmaları vurguladı.

Konumlar

Boca Raton

Lynn University Online

Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: