Resmi açıklamayı okuyun

Master of Project Academy Hakkında

180 ülkede 50.000 profesyonele becerilerini geliştirmek ve kariyerlerini ilerletmek için yardımcı oldu. Onların hızında, kendi yerlerinde!

Bizim hikayemiz

Master of Project Academy lisans ve MBA öğrencileri için Üniversitelerde verilen Resit Güleç Proje Yönetimi derslerinin provalarından doğmuştur. Bu provalar, 170'den fazla ülkede profesyonellerin giderek artan ilgisini çekti. Şimdi, yeni eğitmenler ve ekibimize katılan çalışanlarla büyüyoruz. Misyonumuz kariyer yetiştirme prim kursları profesyoneller için kolayca erişilebilir ve uygun fiyatlı yapmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, profesyonel ve hayat değiştiren online kurslarımızla kariyerlerini ilerlettirdikleri profesyoneller için mükemmel bir yer olmaktır.

Görevimiz

Misyonumuz, profesyoneller için daha iyi bir kariyer için ihtiyaç duyacakları uygun fiyatlı ve premium kurslar hazırlamak ve yayınlamaktır. Büyüyen ve öğrenen toplumumuzla bilgi paylaşımını genişletmek. Uzmanların yetenek setlerini geliştirmelerine yardımcı olmak. Profesyonel ve profesyonel eğitimi profesyonellerin kendi yerlerinde, kendi hızlarında uygun ve erişilebilir kılmak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Yüksek Lisans of Project Academy

PMP® sertifikasyonu, kariyerinizi proje yönetimi alanında ilerletmeyi planlıyorsanız alabileceğiniz en değerli varlıklardan biridir. PMI'nin Talent Gap Raporu, 2020&# ... [+]

35 İletişim Saatleri PMP Sertifikasyon Çevrimiçi Eğitim, 300 Ders, 750 PMP Uygulama Soruları, Örnek PMP Sertifika Sınavı, PMP hile sayfaları ve daha fazlası.Ders Tanımı/>

Kariyerinizi geliştirmek için dünya çapında tanınan ve garanti edilen Master of Project Academy PMP® sertifikasyon eğitimi dünya çapında 50.000'den fazla öğrenciyi başarıyla sertifikalandırmıştır. Uygulamalı eğitim yaklaşımımız, 5 Proses grubunu ve PMI® tarafından öngörülen 10 bilgi alanını anlamanızı sağlayacaktır. Sınava girmeniz ve ilk denemenizde PMP® sertifikasını almanız için gereken tüm hazırlık ve güven ile birlikte yürüyeceğinizi garanti ediyoruz.

Özellikler/>% 99,6 Pass Rate35 İletişim Saatleri PMP Eğitimi300 Ders30-gün para iade garantisi!% 100 ÇevrimiçiKurs Tamamlama SertifikasıNe alıyorum?/>PMI tarafından PMP Sınavına kayıt yaptırmak için gerekli olan 35 PDU (İletişim Saatleri)Teorik kavramların gerçek dünyadaki proje örnekleriyle net bir şekilde anlaşılması7/24 uzman destek ekibimizden hızlı iletişim ve yardımAktif tartışmalara katılmak için çevrimiçi moderatörlü PMP akran forumuİndirilebilir yüksek kaliteli PMP eğitim araçları (flash kartlar, hile sayfaları vb.)750 PMP pratik sorularıBilgi alanına ve gerekçelerine göre soruları uygulamaKurs sonunda dersleri test etmek için online gerçek dünya pratiği PMP sınavıPMP sınavına nasıl başvurulacağı ile ilgili adım adım rehberlikHedef kitle/>... [-]
Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi
Ingilizce
Yarı zamanlı
35 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Master of Project Academy