NYU Tandon Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Buluş, yenilik ve girişimcilik

Bu uygulamalar, ürünler ve pazara yönelik uçuş almak hizmetleri içine ilham açmak için araçlar ve kaynaklar ile öğretim üyeleri ve öğrencileri silahlandırarak akademisyenler ve araştırma yaklaşan Mühendislik temel yolu New York Üniversitesi Tandon Okulu.

Online - Anywhere, Anytime bilgi

Mühendislik NYU Tandon Okulu mühendislik, uygulamalı bilimler, yönetim ve teknoloji ülkenin en saygın okullarından biridir. Şimdi, NYU Tandon Çevrimiçi (eski NYU-ePoly) tamamen online bir ileri yüksek lisans derecesi veya sertifika kazanmak için bir fırsat sunuyor.

iş yerinde, evde, 35.000 feet bir müşteri karşılamak için sinek veya - İnternet mümkün NYU Tandon Mühendislik Fakültesi nerede ve ne zaman gibi lisansüstü dersleri almaya yapım, daha hızlı veya daha ekonomik kolay olmamıştı erişme bir sabit kazanılan tatilden döner.

Eğer program sınıf için çok meşgul olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. iş veya günlük yaşamın hızı kampüsünde sınıf katılıyor engeller, artık güvenle lisansüstü sertifika veya bir düzineden fazla online programlar yüksek lisans derecesi kazanmak için NYU Tandon Online açabilirsiniz.

Konumlar

New York

Address
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri