NationsUniversity

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NationsUniversity bağışçıları kutsal metin öğretme yaklaşımımıza adanmıştır ve Tanrı'nın Sözü'nün daha iyi bir dünyanın anahtarı olduğuna inanmaktadır. Bu cömert bağışçılar ilk üç aylık çalışmanızın ücretini ödemeye hazırdır. Bu hediye, 25 $ kayıt ücreti dışında herhangi bir ücret ödemeden ders çalışmanıza olanak sağlar. Bu bağışçılar size yatırım yapmaya isteklidir ve İncil eğitimi almanıza yardımcı olur, böylece dünyanızı değiştirirsiniz. İlk çeyreğinizin sonunda, sizin için en iyi karar verecek konumda olacaksınız. 3 Ağustos 2019 tarihinde veya sonrasında kaydolan diğer indirimlerden yararlanamayan tüm yeni öğrenciler bu hediyeye hak kazanır. Bu teklif 31 Aralık 2019 tarihinde sona eriyor.

Ulusları Keşfet

Herkese ekonomik ve kaliteli bir Hristiyan eğitimi veren “duvarsız bir okuluz”.

Uygun fiyatlı Hıristiyan yüksek öğrenimini keşfedin.

NationsUniversity , çevrimiçi, kar amacı gütmeyen, akredite bir üniversitedir. Dini çalışmalarda kaliteli bir eğitim görmek isteyen öğrenciye uygun fiyata hizmet vermektedir. Üniversite, inanan ve inanmayanları, mezhepsel tuzakları ve tarihi yorumları bir kenara koyarak memnuniyetle karşılamaktadır. Çalışmalar İncil'deki kutsal yazılara odaklanmaktadır.

Öğrenmenin esnek ve kullanışlı bir yolunu keşfedin.

NationsUniversity bir haddeleme kayıt prosedürünü kullanır. Eğitiminize istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Sanal sınıflar haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat açıktır. Bu, öğrenme planınızı programınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Tamamen başarınıza bağlı bir personel keşfedin.

NationsUniversity , gönüllüler tarafından yönetilir ve dünyanın dört bir yanındaki gerçek inançları geliştirmek ve Hıristiyan liderleri eğitmek için NationsUniversity kullanma vizyonunu paylaşan finansal ortaklar tarafından mümkün NationsUniversity . Kurum, deneyiminizi en iyi şekilde yapmaya adamıştır. Her öğrenciye eğitim sürecini yönlendirmesi için bir danışman atanır.

Akredite derece programlarını keşfedin.

NationsUniversity , Louisiana eyaletinde kurulmuştur. Derecesi veren bir kurum olarak, okul üç derece sunar: (1) Dini Araştırmalar Lisansı (BRS), Teolojik Çalışmalar Yüksek Lisans (MTS) ve İlahiyat Yüksek Lisans (M.Div.).

Kaliteyi keşfedin.

NationsUniversity var olmasının nedeni, dini liderlik ve teolojik çalışmalarda, kilise liderliği için hazırlık yapmak isteyen ancak finansal veya diğer pratik nedenlerle bu eğitimi bulamamış olan yüksek motivasyonlu öğrencilere kolej düzeyinde bir eğitim NationsUniversity . Fiziksel kampüs sahibi olmadan, üniversite profesörlerini ve diğer profesyonelleri kendi uzmanlık ve hizmetlerini gönüllü olarak kullanmaya ve hedefimizi paylaşan arkadaşlardan cömert destek alarak, öğrencilere asgari maliyetle kaliteli bağımsız çalışma kursları verebildik.

NationsUniversity , Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonunun (DEAC) akredite bir üyesidir. DEAC, ABD Eğitim Bakanlığı (USDE) ve Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından kabul edilmektedir.

NationsUniversity bana, yaptığım her şeyi NationsUniversity bilgi ve yapı çizebileceğim daha geniş bir temel verdi.

-BYTHA REGAULD, ARKANSAS, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Görev vizyonu

NationsUniversity Üniversitesinin misyonu otantik inanç oluşturmak ve dünyanın her yerindeki Hıristiyan liderleri, uzaktan öğrenmeyi kullanarak uygun fiyatlı, erişilebilir yüksek öğretim yoluyla eğitmektir.

Misyon ve vizyon

NationsUniversity , kaliteli uzaktan eğitim programlarıyla misyonunu yerine getirmeyi taahhüt eder. İman oluşturma duygusal bir deneyim değildir; bilgi ve anlayış üzerine kurulu bir eğitim çabasıdır.

Hristiyan liderleri geliştirmek de aynı şekilde bilgi ve sağlam ilkeler üzerine inşa edilmiş hesaplanmış bir girişimdir. Düzgün bir temel atılması için, Hıristiyan inancının ve gerekçesinin ciddi, yüksek ve nesnel bir sunumu şarttır. Bu nedenle, kurum her öğrenciyi İncil metni ile titiz bir şekilde yüzleşmeye adamıştır.

Hedefleri

Hem İncil metinlerinin bilgisine hem de kişisel ruhsal formasyona odaklanarak inanç oluşturmak. Hristiyan liderleri yetiştirmek için öğrencilere bilgi ve beceriler kazandırarak Hristiyan liderleri yetiştirmek.

NationsUniversity , biz:

 • Öğrencilere kişisel, manevi ve mesleki gelişim fırsatları sunan akademik programlar sunmak
 • İncil'deki kutsal yazıyı olumlu bir şekilde betimlemek için
 • Ortaöğretim sonrası eğitim düzeyinde akademik mükemmellik programları sunmak
 • Kapsamlı ve küresel eğitime uygun eğitim programları ve hizmetleri oluşturmak ve sürdürmek
 • Araştırmaya engelleri olmayan arayanlara açık bir sistem sunmak
 • İsa Mesih'in müjdesinde bulunan değerlere uygun hareket etmek
 • Öğrencilerin güvenliğini korumak
 • Öğrencilerin karşılayabileceği programlar sağlamak
 • Öğrencilere erişilebilir programlar sağlamak
 • Personeli ve gönüllüleri özendirerek ve özendirerek, bireysel temasları destekleyici bir sistem aracılığıyla öğrencinin ilerlemesini teşvik etmek
 • Kurumun işini en verimli şekilde yürütmek

Konumlar

New Orleans

Address
650 Poydras St., Ste 1400
New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin