Noble Manhattan Coaching Americas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Biz Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da Noble Manhattan Coaching Americas - Lider Koç Eğitim Şirketi vardır.

Dünyanın önde gelen antrenör şirketlerinden Noble Manhattan Coaching'in bir parçası olarak, yüksek kalitede koç eğitim programları ve koçluk sertifikaları sunuyoruz. Çok çeşitli hizmetlerimiz yöneticilerin ve liderlerin işlerini büyütmelerine yardımcı olur.

Misyonumuzu, bir bireyin yerine getirilmesi, başkalarının yaşamlarının sorumluluğunu üstlenmesini etkileyebileceği önermesine rehberlik ediyoruz. Bu nedenle, toplumlarındaki kişisel dönüşümün kelebek etkisini başlatmak için harika antrenörler ve liderler yetiştiriyoruz.

Büyük esneklik

Yüz yüze deneyimlerle uzun mesafeli öğrenim karışımımız, size kendi huzurunuzda bir koçluk kursu üzerinden gitme olanağı sunuyor. Ayrıca talep üzerine kişiye özel kurslar sunuyoruz.

Finansal destek

En önemlisi, programlarımıza kayıt olmanızın size iflas etmeyeceğinden emin oluruz. Bu nedenle indirim kuponlarından burslara kadar en iyi çözümü sunuyoruz.

Üst kalite

En iyi ana koçlarımız, programlarımızı tasarlar ve sunar. Böylece, koçluk kurslarımızla yüksek kaliteli içerik ve uygulama deneyimleyeceksiniz.

Öğrenci desteği

Koçluk yolculuğunuzun pürüzsüz ve başarılı olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Ağ kolaylığı

Ağ iletişimi başarılı bir koç için çok önemli olduğu için, sadece eğitim sunmakla kalmıyoruz, benzer fikirlere sahip insanlarla, profesyonellerle ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Uluslararası akreditasyon

Uluslararası akredite antrenörlük eğitimi kursları veriyoruz.

Görevimiz

Misyonumuz muhteşem antrenörler yetiştirmek, işlerini kurmalarına yardımcı olmak ve koçluğun faydaları konusunda farkındalık yaratmaktır. Ayrıca, koçluk aracılığıyla, işletmelerin gelişmesine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Sadece 2 uluslararası kuruluş tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış kurslar sunmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerimizi ve koçlarımızı geniş bir profesyonel ve müşteri ağı içine yerleştirdiğimizden emin oluruz.

Ek olarak, büyüme için fırsatlar yaratıyoruz ve sürekli destek sunuyoruz. İnsanlar ailemize girdiğinde asla gitmezler. Burada, koçluk işlerini başlatmak ve geliştirmek için akıl hocaları, arkadaşlar ve çok çeşitli kaynaklar bulacaklar.

Felsefe

İnsanları antrenör olmak için eğiterek kelebek etkisinin öncülüğünü takip ediyoruz. Şirketimizi bir B-Corporation yapısı altında organize ederek, daha büyük bir amaç örgütü. Seçkin koçluk kursları ve koçluk destek sistemleri sunmamız nedeniyle, “istikrar ve umut oluşturmak için sosyal ve ekonomik olarak zorlanan aileler için bir mola oluşturuyoruz”.

Her koçluk gelir doları, amacımıza hemen% 10'luk bir kazanç sağlayacaktır. Her mali yılın sonunda, net gelir yüzdesini de tahsis edeceğiz. Teslim edilen fonlar “EVİMİZ” Vakfını körükleyecek. Bu nedenle, benimsenen bir aile, topluluğumuzun kendi kendini idame ettiren bir üyesine dönüş yolunda çalışmak için konut, iş yardımı, gıda, çocuk bakımı ve eğitim biçimindeki sevgimizden yararlanacaktır.

Temel değerler

Koçluk, yüksek standartlara ve ilkelere dayanmaktadır. Ancak bizim için, bu değerleri yaptığımız her şeyde belirtmek önemlidir. Bu nedenle, yaptığımız her şeyde dürüstlük, dürüstlük, güven ve katkıya değer veriyor ve uyguluyoruz. Eğitim, kendini geliştirme ve iş kurma sözü veriyoruz. Ve söz verdiğimiz şeyi teslim ediyoruz!

Herkesin gücüne cesurca katılacağına inanıyoruz. Ayrıca, pratiğimizi, en iyi yaşam veya yönetici koçu olmak için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğunuzu ileri sürüyoruz. Böylece, kurslarımız size koçluk becerilerinizi geliştirmek için bilgi veriyor. Ekibimiz de kendi huzurunuza ulaşmak için hedeflerinize ulaşmanız için yardımsever ve destekleyici.

Rakamlarla Noble Manhattan Koçluk Uluslararası

Noble Manhattan Koçluğu, İngiltere'de, İngiltere'nin güney kıyısında, özel bir ekibin hizmetinizde olduğu bir yerde kurulmuştur. Yaptığımız her şey muhteşem antrenörler yetiştirmek ve işlerini kurmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Dahası, koçluğun faydaları hakkında küresel farkındalık yaratmak istiyoruz.

  • Noble Manhattan Koçluğu, bireyler ve şirketler için koç eğitimi verme konusunda 24 yıllık bir deneyime sahiptir.
  • Dünyada 28 ülkede varız. Noble Manhattan Coaching Americas , Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın merkezidir.
  • Misyonumuz, dünya çapındaki öğrencilerimizin ve antrenörlerin sürekli eğitim, yedekleme ve desteklerini kolaylaştırmak olduğundan, 7 dilde kurs ve destek sağlıyoruz.
  • Yaşam koçluğundan kurumsal ve yönetici koçluğuna kadar 18 ayrı antrenör eğitim programı sunuyoruz.
  • Ödüllü antrenör eğitim okulumuz Noble Manhattan Koçluğunun yanı sıra, destek ve sürekli gelişim sağlamak için 12 başka bölümümüz var.
  • Koçluk kurslarımız Uluslararası Koçluk ve Mentorluk Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca, Liderlik Enstitüsü tarafından onaylanmıştır

Konumlar

Richmond

Address
11425 Timber Point Dr.
23838 Richmond, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: