Norwich University Online Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Norwich Üniversitesi'nden Norwich Üniversitesi'nden bir Amerikan yüksek lisans derecesi kazanın, seçenekleriniz var. Ulusal olarak tanınan beş yüksek lisans programı ve esnek bir çevrimiçi platform ile profesyonel hedeflerinize ulaşmak her zamankinden daha kolay. 200 yıla yaklaşan liderlere sahip bir ABD kurumu olan Norwich ile evden çıkmadan derecenizi alın. Kişisel ve profesyonel sorumluluklarınızla devam ederken, 18 ay gibi kısa bir sürede, evden çıkmadan saygın bir ABD yüksek lisans derecesi kazanabilirsiniz. Norwich'in çevrimiçi lisansüstü programlarından birinde öğrenci olarak, her bir mesleğin liderleri arasında (disiplin, dürüstlük, güven, sadakat ve onur), hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde sizi güçlendirecek çok çeşitli fırsatlar aracılığıyla ortak özellikler geliştireceksiniz. Aşağıdaki yüksek lisans programlarından birini seçerek kariyerinizi bilgisayarınızdan ilerletin:

  • İş İdaresinin Başı
  • İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans
  • Diplomasi Sanat Ustası
  • Uluslararası İlişkiler Sanat Ustası
  • Bilgi Güvenliği Bilim Ustası

Tüm Norwich online programları, ilgili, odaklanmış müfredat ve küçük, etkileşimli sınıflar sunar. Eğitim alanındaki yenilik ve ulusun işinin, hükümetinin ve askeri liderlerin hazırlığıyla uzun zamandır bağlantılı bir kurum olan Norwich fakültesi ve mezunları, ulusun ve dünyanın ekonomik, politik ve sosyal altyapısının gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Norwich Üniversitesi online öğrenme platformumuz, öğrenciler ve öğretim üyeleri arasında yüksek düzeyde bir etkileşimi teşvik etmektedir. Sınıflar, derinlemesine tartışmaları teşvik etmek ve birebir etkileşimleri sıklaştırmak için 16 öğrenciye sınırlanmıştır. Çevrimiçi programlarımızın yüksek kalitesi ve esnekliği, çeşitli profesyonel ve kültürel geçmişlerden gelen son derece motive ve yetenekli öğrencileri çekmektedir. Sonuç olarak, öğrenciler genellikle profesörlerinden aldıkları kadar birbirlerinden çok şey öğrenmekte ve programlarımızı değerli profesyonel temas ve arkadaşlıklar ile bırakmaktadırlar. Norwich'in çevrimiçi derecelerinin faydaları:

  • Coursework rahatça çevrimiçi ve evinizin veya ofisinizin konforundan kendi programınızda tamamlanabilir.
  • Her yıl başlayabileceğiniz dört başlangıç ​​tarihi arasından seçim yapabilirsiniz: Mart, Haziran, Eylül, Aralık (İnşaat Mühendisi Yüksek Lisansı hariç olmak üzere 2 başlangıç ​​tarihi vardır: Mart ve Eylül)
  • 7/24 teknik destek, 100'den fazla veritabanına erişim, 54.000 elektronik metin, binlerce kitap ve elektronik dergi ve programdaki başarınızı sağlamak için özel bir destek ekibi edinin.

Konumlar

Northfield

Address
158 Harmon Drive
VT 05663 Northfield, Vermont, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin