Nova Southeastern University Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nova Güneydoğu Üniversitesi'nde İleri Hemşirelik Dereceleri - Online Teklif!

Kariyerini koru. Sağlık hizmetini değiştirin. Sizin için en iyi bakım programını seçin.

Yeni teknolojiler. Yeni hemşirelik sorumlulukları. Yeni sağlık politikaları. Son yıllarda sağlık alanında çok hızlı değişiklikler olmuştur.

Kanıta dayalı bakım üzerinde odaklanma açıktır. Örneğin, 2013 itibariyle, Amerikan Hemşireler Birliği (ANA) hemşirelik yöneticilerinin% 100'ünün “Mıknatıs” hastane atamalarına hak kazanabilmek için BSN veya daha üst bir kadroya sahip olmasını gerektiriyor. Tıp Enstitüsü'nün “Vizyon 2020” Enstitüsü, bütün klinik hemşirelerin BSN sahibi olmalarını önermektedir ve ACN önerilerini desteklemektedir. Bu, en iyi sağlık kuruluşlarının, en azından BSN belgesi olmadan klinik hemşireleri işe almayı düşünmedikleri anlamına gelir. Gelişmiş hemşirelik rolleri bir yüksek lisans veya doktora düzeyinde lisans gerektirir.

Zamanla birçok şey gibi, hemşirelik endüstrisi de bir RN güvencesinin tek başına sağladığı bilgi ve becerinin ötesine genişledi. Yaşam boyu bakım kariyerini sürdürmek ya da birçok yeni hemşirelik pozisyonundan birinde çalışmak için ileri bir hemşirelik derecesine ihtiyacınız var.

Hemşirelik Derecesi Seçenekleri

Hangi programın sizin için en iyisi olduğunu merak ediyorsanız, bir hemşirelikten zevk aldığınız sorumlulukların yanı sıra, öğrenmekle doğal olarak ilgilendiğiniz şeyleri düşünün. Alanla ilgili seni en çok ne heyecanlandırıyor? Tutkunuzu destekleyen programı seçin.

Nova'dan mezun olduğunuzda, sürekli yapılan endüstri değişikliklerinin ortasında herhangi bir ortamda en iyi sağlık hizmetini nasıl sağlayabileceğinizi tam olarak bileceksiniz.

Neden Nova'da Hemşireliği Seçmelisiniz?

Çoğu zaman, mükemmelliğin ve yeniliğin özü, yalnızca bir durumu görmenin farklı bir yoludur. Mevcut araştırma girişimlerimizde size ön sıralarda yer verirken, sizi en sevdiğim ve etkili hemşirelik lideri yapan yumuşak becerileri ve yaratıcı düşünce süreçlerini öğreteceğiz.

Biz de sunuyoruz:

  • Gerçekçi, klinik durumlarda sizi içine çeken yüksek teknolojili simülasyon laboratuvarları.
  • Daha kişiselleştirilmiş öğrenme fırsatları için küçük sınıflar.
  • Uzman düzeyinde fakülte - öğretmen asistanı yok.
  • Son eğitim teknolojisi ve öğretim uygulamaları.
  • Tam destek: Yazma laboratuvarları, 7/24 BT yardım masası, fakülte, maddi yardım ve akademik danışmanlar.

Konumlar

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: