Resmi açıklamayı okuyun

NSU'nun ana kampüsü, Florida ve Porto Riko etrafındaki yerler ile Büyük Fort Lauderdale'de yer almaktadır. Bölgenin akademik ve araştırma merkezinin kalbinde ve dünyanın en iyi plajlarından birkaç dakika uzaklıkta bulunuyoruz. Dünya çapında 26.000'den fazla öğrenci ve 152.000 mezunu ile, ülkenin her köşesinde Shark Friends'i bulacaksınız - ve ötesinde.

İşte, öğrencilerin NSU'yu seçmelerinin nedenlerinden bazıları.

  1. Küçük sınıflar size profesörlere bire bir erişim sağlar.
  2. Canlı bir kampüs hayatı NCAA Atletizm, sosyal ve profesyonel organizasyonlar, kültürel aktiviteler, sağlık ve fitness içerir.
  3. 2018 yılında ulusal üniversiteler arasında en iyi 200 en iyi kolej bulunmaktadır.
  4. Tıp, hukuk, psikoloji, iş, eğitim, eczacılık, diş hekimliği ve diğer alanlarda prestijli yüksek lisans programları.
  5. Farklı bir öğrenci nüfusu, beş kıtadan 116 ülkeden 1200 uluslararası öğrenciye sahiptir.
  6. Son teknolojiye sahip tesisler arasında en yeni sınıf teknolojisi, gelişmiş laboratuvarlar ve en iyi araştırma kütüphaneleri bulunmaktadır.
  7. NSU mezunlarının çoğu, NSU ya da diğer üniversitelerde yüksek lisans, doktora ya da profesyonel dereceler kazanmaya devam etmektedir. Lisansüstü öğrenciler tıp, oşinografi, kanser, psikoloji, diş hekimliği ve otizm gibi alanlarda NSU araştırmalarına katılırlar.
  8. Öğrenciler çoğu NSU kampüsünde düzenlenen birçok topluluk etkinliğine katılarak ilişkiler kurarlar. Güzel ana kampüsümüz Fort Lauderdale'in plajına, South Beach'e, Las Olas gece hayatına ve Everglades'e sadece birkaç dakika uzaklıktadır.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Nova Southeastern University

Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler'deki 36 kredi MS, öğrencilerin yeni ortaya çıkan akademik güvenlik alanı alanında teorik, araştırma ve uygulamalı bec ... [+]

genel bakış

Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler'deki 36 kredilik MS, ABD ve diğer ülkelerdeki terörizm tehdidinin değerlendirilmesi ve analizi ve analiz de dahil olmak üzere, bugün ulusal güvenlik alanını bilgilendiren kritik konularda temel bir anlayış kazandırmak üzere tasarlanmıştır. istihbarat koleksiyonunun. Öğrenciler ayrıca, ABD ulusal güvenlik sorunlarının şekillendiği uluslararası bağlamı derinlemesine anlayacaklardır.

Ulusal Güvenlik İşleri, federal, eyalet ve yerel yönetimlerde ve özel sektörde kamu sektöründe yer alan pozisyonları ile en hızlı büyüyen mesleklerden biridir. Bu program hem profesyoneller hem de alanda kariyer arayanlar için ve aynı zamanda güvenlik meseleleri ve uluslararası ilişkilerde güçlü bir akademik ilgiye sahip öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fort Lauderdale
Bilgi iste
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri