Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


Pepperdine Üniversitesi Eğitim ve Psikoloji Enstitüsü (GSEP), uygulamalı öğrenme yoluyla akademisyenlerin kurulmasına yönelik yenilikçi akademik programlar sunmaktadır. İlham ve değişim için katalizör olacak kişileri şekillendiririz.

Pepperdine Üniversitesi Eğitim ve Psikoloji Enstitüsü (GSEP), öğretim üyeleri, çalışanları ve çeşitli kültürlerin ve perspektiflerin öğrencilerinin akademik mükemmelliği, sosyal amaçlı, anlamlı hizmet sunumunu ve kişisel gerçekleştirmeyi geliştirmek için işbirliği içinde çalıştığı yenilikçi bir öğrenme topluluğudur.

GSEP, bir Hristiyan üniversitesinde lisansüstü bir okul olarak öğrencileri, bireylerin, ailelerin ve toplumların hayatlarını iyileştiren ve zenginleştiren mesleklerde liderlik rolleri üstlenmek üzere eğitmek ve motive etmek için gayret göstermektedir.

GSEP'de, öğrenme ve hizmetin geliştirilmesi çalışmalarımızda insan çeşitliliğini-ki Tanrı'nın yaratılışının doğal ifadesi olduğuna inanıyoruz- kucaklıyoruz. GSEP, çok kültürlü yetkinliği geliştirir, sürdürür ve savunucuları savunur.

Bu görevin başarılması için stratejiler şunlardır:

  • Her üyenin arka planını, deneyimlerini ve bakış açısını değerlendirecek söylemin desteklenmesi;
  • Çeşitli öğrencileri, personeli ve fakülteyi istihdam, koruma ve geliştirme;
  • Eğitim ve psikolojik ortamlarda uygulama için müfredat modelleri geliştirilmesi;
  • Farklılıkların anlaşılmasını teşvik etmek ve çeşitlilik sorunlarına çözüm üretmek için daha geniş topluluklara ulaşma.

Ruhumuz, enerji ve eylemlerimiz eğitim ve psikoloji toplumlarına ilham kaynağı olacaktır.

Konumlar

Los Angeles

Address
Howard Hughes Center
6100 Center Drive

CA 90045 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri