Resmi açıklamayı okuyun

Purdue Politeknik Enstitüsü

HAKKIMIZDA

Purdue Polytechnic Institute, Purdue Üniversitesi'ndeki 10 akademik kolejden biridir ve çeşitli disiplinlerdeki lisans ve yüksek lisans derecelerini sunmaktadır. Kolej yedi akademik okul, bölüm ve bölüm içerir:

 • Havacılık ve Taşımacılık Teknolojisi
 • Mühendislik teknolojisi
 • Bilgisayar ve Enformasyon Teknolojisi
 • Bilgisayar Grafik Teknolojisi
 • İnşaat Yönetimi Teknolojisi
 • Askeri Bilim ve Teknoloji
 • Teknoloji Liderliği ve Yenilik

Purdue Üniversitesi, Indiana'nın West Lafayette kentindeki ana kampüsüne ek olarak, Purdue Politeknik dokuz Indiana topluluğunda seçkin lisans programları sunmaktadır.

Kolej, kolejin tüm yönlerini etkileyen önemli bir dönüşüm geçiriyor. Politeknik adı en iyi, dönüştürülmüş kolejin özelliklerini, unsurlarını ve felsefesini bünyesinde barındırır ve öğrenme deneyiminin benzersiz doğasını vurgulayan ayırt edici bir markayı kolayca temsil eder.

Akademik programlar, teoriye dayalı uygulanmış öğrenme, takım temelli projeler, entegre beşeri çalışmalar, yetkinlik temelli kimlik bilgisi ve endüstri sponsorluğunda üst düzey capstone projeleri, stajlar, küresel dalıcılar ve sertifika kazanma faaliyetleri gibi bir dizi deneysel bileşeni birleştirir. Politeknik öğrenme deneyimi, sadece seçtikleri disiplinde derin teknik bilgiye ve uygulamalı becerilere sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda sektörler ve topluluklar tarafından aranan problem çözme, eleştirel düşünme, iletişim ve liderlik becerilerine sahip mezunlar üretmek üzere tasarlanmıştır.

Kolejdeki araştırma, beş imza alanı ile birlikte kolejı teknolojik ve bilimsel ön plana iten, genişlemeye ve güçlenmeye devam ediyor:

 • Biyo-Inspired Sürdürülebilirlik
 • Robotik, İmalat ve Özerklik
 • Kapalı Halkalı Sağlık Hizmeti
 • Yenilikçi STEM Eğitimi
 • İnsan Ölçeği Hesaplama

Purdue Politeknik Enstitüsü, bugünün ekonomisi için becerilere sahip olan veya teknolojinin gelişimini ilerletmek ve gerçek dünyadaki zorlukları çözmek için kullanımdan esinlenen araştırma yapmak için endüstriye hazır mezunlar üretmek için dönüştürülmüş bir öğrenme deneyimi sunsa da, küresel bir lider olmayı hedeflemektedir.

Purdue Polytechnic, 1964 yılında Purdue Üniversitesi Teknoloji Okulu olarak kuruldu. 2005 yılında University of Technology adını aldı ve 2015 yılında Mütevelli Heyeti, üniversitenin dönüşümünü desteklemek ve Başkan Mitch Daniels'ın Purdue Moves girişiminin bir parçası olarak mevcut adını onayladı.

Purdue Politeknik Enstitüsü

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon

Gelecekteki teknoloji yenilikçileri ve endüstri liderleri olarak başarı için mezunlar hazırlayarak, yaparak öğrenme ve entegre çalışma yoluyla öğrencilere ilham vermek, eğitmek ve danışman olmak; Ve önemli devlet ve küresel zorlukları ele alan disiplinler arası öğrenme, katılım ve kullanımdan ilham alan araştırmalar geliştirmek.

Vizyon

Gelenekle sınırlanmamış bir dönüşüm kolejiyiz ... Yaparak öğrenme ve kullanımdan ilham alan araştırmaların öncülerinden.

Dürüstlük Bildirgesi ve Davranış Kuralları

Purdue ve Purdue Politeknik Enstitüsünde dürüstlük görevimiz için vazgeçilmezdir. Dürüstlükle hareket ediyoruz ve kişisel ve mesleki davranışlarımızla ahlaki ve etik değerleri ve ilkeleri en yüksek standartlara uyuyoruz. Bu değerler ve ilkeler hakkındaki anlayışımızı ortaya koyuyor ve onları her eylem ve kararda destekliyoruz. Etik davranışa dayalı bir kültür sürdürürken, güven ve güvenilirlik kendimizi nasıl uyguladığımıza bağlıdır. Eylemlerimizin sözlerimizle tutarlı olmasını ve sözlerimizin niyetlerimizle tutarlı olmasını bekleriz. Sorumluluklarımızı kabul ediyoruz, liderliği demokratik bir ruhla paylaşıyoruz ve kendimizi en yüksek kamu güven standartlarına tabi tutuyoruz. Sözlerimiz ve eylemlerimiz için kendimizi sorumlu tutuyoruz. Adaletin en üst sıralarında yer alırız, sorumlu vatandaşlar olarak davranır, çeşitlilik içinde eşit derecede saygı duyuyor, başkalarının haklarını korumakta ve tüm bireyleri saygınlıkla tedavi ediyoruz. Bir öğrenme topluluğu olarak hedeflerimizi yerine getirmek için, öğrencilerin öğrenmesinin hedeflerine taviz verilmemesini ısrar ediyoruz. Tüm öğrencilere adil davranırız ve öğrenme başarı değerlendirmelerimiz tarafsızdır ve yalnızca gösterilen akademik performansa dayanmaktadır.

Bir arazi hibe kuruluşu olarak, seçim bölgelerine olan tepkimizi göstermekte ve bilgi kaynaklarımıza erişmelerini sağlamaktayız. Kaynaklarımızı akıllıca kullanmaya, finansal, sermaye ve insan kaynaklarının iyi gözlemcileri olmaya söz veriyoruz.

Politeknik Öğrenme Ortamı

Purdue Politeknik Enstitüsü öğrencilerimizin ve toplumumuzdaki değişmelere yanıt vermektedir - öğrenme ortamımızı ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verecek şekilde dönüştürüyoruz.

Purdue Polytechnic'in benzersiz öğrenme ortamı, 10 temel öğenin birleşimi ile tanımlanır.

TEORİYE DESTEKLİ UYGULAMALI ÖĞRENİM

Teoriyi inceleyerek başlıyoruz, sonra bunu uyguluyoruz. . . Biz gerçekten uyguluyoruz. Yaparak öğrenmek, Purdue Üniversitesi'nin teknik eğitim deneyiminin temelini oluşturur. Öğrencileri kavramları daha iyi anlamak ve korumak için güçlü ve kanıtlanmış bir yaklaşım.

TAKIM PROJESİNE DAYALI ÖĞRENME

Şirketler ve toplumlar başarıya ulaşmak için ekip çalışmasına güvenirler. Bunu uyguluyoruz. İlk sömestreden sonuna kadar ekip projeleri, öğrencileri ekip dinamiklerine, son başvuru tarihlerine ve problem çözme tekniklerine maruz bırakan Purdue Politeknik programlarının temel taşlarından biridir.

MODERNLEŞEN ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ

Sınıflara neden bir sınıfta ders veren bir öğretim görevlisi tarafından öğretilmelidir? Yapmazlar. Derslerimiz giderek daha fazla, aktif öğrenme olarak bilinen, araştırma kanıtlanmış, en yeni öğretim yöntemlerini kullanmaktadır. Farklı, eğlenceli, zorlayıcı ve daha etkili.

ENTEGRE ÖĞRENME-İÇ-İÇERİK CURRİKÜLÜ

Öğrenciler 1) öğrenim amaçlarının derin bir anlayışa sahip oldukları, 2) ihtiyaç duyulmadan öğrenmelerinin zamanında gerçekleştiği ve 3) öğrenme çıktıları pratik deneyimlerle bağlantılı olduğu durumlarda daha kolay öğrenirler. Derslerimiz, amaç, zamanlama ve pratiklik gibi temel direkleri takip etmektedir.

ENTEGRE İNSAN ARAŞTIRMALARI

Teknoloji çalışmalarının beşeri bilimlerle ve sosyal bilim çalışmaları ile entegrasyonu, öğrencilerin eleştirel düşünme, yaratıcılık, mantık ve yeniliği geliştirir. Politeknik öğrenciler bu becerilerle mezun olurlar ve bir ömür boyu öğrenme ve başarı için hazırlarlar.

YETERLİLİK KREDİNASYONU

Öğrenciler kavramların ustalıklarını ve uygulanmış becerileri (yeterlilikler olarak bilinir) gösterirken, kendi hızlarında öğrenirken ilgi alanlarına odaklanma esnekliklerinin keyfini çıkarabilir ve yeteneklerini sergilemek için e-portföyler oluşturabilirler. Purdue, yetkinlik temelli öğrenmede liderdir.

BÜYÜK TASLAK PROJELER

Gerçek müşterilerle gerçek projeler öğrencilere, şirketlere ve topluluklara fayda sağlar. Purdue Politeknik programları, öğrencilerin kurumsal ve topluluk ortakları tarafından seçilen gerçek zorlukları çözmek için öğrendiklerini uygulamasına izin veren kıdemli capstone projeleri içerir.

STAJLAR

Sadece öğrencileri stajyerlik yapmaya teşvik etmiyoruz - onları ve diğer işgücü benzeri faaliyetlerini programlarımıza yerleştiriyoruz. Yaz aylarında ya da dönem boyunca öğrenciler, bilgi ve becerilerini genişletmek ve gelecekteki istihdam için temel oluşturmak için bu imkânları kullanıyorlar.

KÜRESEL / KÜLTÜREL ÇABALAR

Küresel ve kültürel fırsatlarımız artarken dünya küçülüyor. 100'den fazla ülkeden fakülte, personel ve öğrencilerle dolu çok kültürlü bir öğrenim ortamı sunan Purdue Polytechnic, yurtdışında eğitim, uluslararası stajlar ve diğer küresel ve kültürel etkinliklerle zenginleştirilmiş bir perspektif sunmaktadır.

ÖĞRENCİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİ BÖLÜMÜ

Üniversite öğrencileri, istek ve ilerlemelerine özel ilgi gösteren birilerine sahip olduklarında daha başarılı olurlar. Öğrencilerimiz, bir öğretim üyesine akıl hocası olarak atanarak okul yılı boyunca mesleki rehberlik ve destek sağlayarak onları başarıyla yönlendiren benzersiz bir fırsata sahiptir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Graduate Certificate

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Bilgi Teknolojileri İş Analizi yüksek lisans sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine İşletme Analizinin önemli yönlerini tanıtan yüksek lisans eğitimi sağlayacakt ... [+]

Bilgi Teknolojileri İş Analizi yüksek lisans sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine İşletme Analizinin önemli yönlerini tanıtan yüksek lisans eğitimi sağlayacaktır.

Sertifika programı, BT ile ilgili projeleri yönlendiren iş gereksinimlerini belirleme konusunda profesyonellere bilgi sağlayacaktır. Ayrıca, kuruluşlarındaki genel bilgi akışını iyileştirmek için süreçleri tanımlama, analiz etme ve tasarlamalarına yardımcı olacaktır.

Sertifika programı, şu anda bir iş analisti olarak çalışanlar veya iş analisti ile ilgili sorumlulukları almakla yükümlü olan veya almak isteyenlere istihdam için temel lisans düzeyinde eğitim sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Yönetici Bilgi Teknolojileri Projeleri lisansüstü sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine, BT projelerinin lider, planlama, yürütme ve kontrol etmelerinin önemli ... [+]

Daha iyi bir kariyer için yolunuzu yönetin

Yönetici Bilgi Teknolojileri Projeleri lisansüstü sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine, BT projelerinin lider, planlama, yürütme ve kontrol etmelerinin önemli yönlerini tanıtır. Bu sertifika programı, karmaşık, işlevsel BT ile ilgili iş girişimlerinin başarısını desteklemek için hazırlık seviyesi becerileri sağlayacaktır.

Online Graduate Certificate , özellikle sistem analistleri, programcıları ve tasarımcıları, proje yöneticileri ve teknoloji projeleri için yönetim alanındaki diğerleri için talepte. Günümüz teknoloji pazarında kullanılan yeni ve geliştirilmiş BT proje yönetim araçlarını ve tekniklerini öğrenin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 36 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Zorlu, uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık Güvenliği Yönetiminde Purdue Yüksek Lisans Belgesi, etkili havacılık güvenliği programları geliş ... [+]

Rolling Kabul - Şimdi Uygulamaları Kabul Etme

Zorlu, uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık Güvenliği Yönetiminde Purdue Yüksek Lisans Belgesi, etkili havacılık güvenliği programları geliştirmek, yönetmek ve yürütmek için bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Seçkin eğitim geçmişleri ve sivil havacılık, askeri havacılık ve hükümet rollerinde iş tecrübesi olan profesörler tarafından eğitilen, sektöre özel kurslarımız sizi birçok havacılık rolüne hazırlayacaktır.

Ekonomik tahminler, seyahat eden yolcu ve hava kargo gereksinimlerinde istikrarlı bir artışın havacılık endüstrisinin önemli ölçüde genişlemesini hızlandıracağını ve mevcut hava taşımacılığı sistemi mimarisinin yeniden yapılandırılmasını gerektirdiğini göstermektedir. Bu sektörel büyüme, havacılık sektöründe havacılık ve havacılık yönetimi becerilerine sahip olan, riskleri yöneten, güvenlik sistemleri geliştirme ve ilgili disiplinlerarası becerileri olan bireyler için çok çeşitli fırsatlar yaratmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

İnşaat yönetiminin temelleri hakkında bilgi sahibi olur. Bu bilgi, kurumunuzdaki inşaat operasyonlarını etkin bir şekilde tanımlamak, analiz etmek ve yönetmek için teori ... [+]

İlkbahar 2019 için Başvuru Kabulü

İnşaat yönetiminin temelleri hakkında bilgi sahibi olur. Bu bilgi, kurumunuzdaki inşaat operasyonlarını etkin bir şekilde tanımlamak, analiz etmek ve yönetmek için teori ve inşaat yönetimi prensiplerini uygulamanıza yardımcı olacaktır.

Purdue Üniversitesi'nden bir yüksek lisans sertifikası ile, profesyoneller, muhasebe ve finans uygulamaları, yasal yükümlülükler, inşaat şirketi ihalesine, sözleşmelere ve inşaat değişikliklerine, risk yönetimine ve pazarlama teorisine ilişkin haklar ve çareler de dahil olmak üzere çağdaş inşaat iş uygulamaları için teknikleri analiz etmeyi öğrenecekler. süreci.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MSc

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

BT İş Analizi odaklı bir Yüksek Lisans (MS) ile üstün bir kimlik ile kendinizi ayrı tutun. Bu% 100 çevrimiçi MS bir IIBA® özelliğine sahiptir ... [+]

BT İş Analizi odaklı bir Yüksek Lisans (MS) ile üstün bir kimlik ile kendinizi ayrı tutun. Bu% 100 çevrimiçi MS bir IIBA® özelliğine sahiptir

İş analistleri, bir organizasyonun iş ve BT fonksiyonlarını bir araya getiren hayati bir rol oynamaktadır. İş alanını anlayabilme ve bu ihtiyaçları teknik insanlara anlayabilecekleri şekilde tercüme edebilme yetenekleri, herhangi bir proje girişiminin başarısı için hayati önem taşımaktadır.

Müfredat, bilginizi bir organizasyonun yapısı, politikaları ve operasyonları alanlarında geliştirir. Organizasyonel liderlik ve BT departmanı arasında, kuruluşun ihtiyaçlarını ve BT'nin hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğini anlamalarına yardımcı olmak için bir bağlantı olarak çalışmayı öğrenin. Herhangi bir iş engeli için BT gereksinimlerini belirlemek, belgelemek ve uygulamak için beceriler geliştirin. IIBA®'yı başarılı bir şekilde geçmek için edindiği kazanılmış bilgiyi uygulayın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
1 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Bu dinamik alanda endüstri / iş gereksinimlerini karşılamak için BT Proje Yönetimine odaklanmış bir Yüksek Lisans ile daha iyi bir kariyerinizde yolunuzu yönetin. Proje y ... [+]

Bu dinamik alanda endüstri / iş gereksinimlerini karşılamak için BT Proje Yönetimine odaklanmış bir Yüksek Lisans ile daha iyi bir kariyerinizde yolunuzu yönetin. Proje yaşam döngüsünün her aşamasına uygulayabileceğiniz araçları ve teknikleri öğrenin. Bu% 100 online program, Proje Yönetimi Enstitüsü (PMI®) tarafından geliştirilen Bilgi Gövdesinde yer alan materyalleri içerir - gereksinim keşfi ve yönetimi, program geliştirme ve yönetimi, portföy yönetimi ve dış kaynakların yönetimi gibi.

Müfredat, bilginizi kapsam, zaman, maliyet, iletişim alanlarında geliştirir.

% 100 çevrimiçi bir MS programı olarak, diplomanızı dünyanın herhangi bir yerinden, kendi sınıfınızda ve sınıfta çalışmak için zaman seçerek ve yaşam tarzınıza uygun bir şekilde öğrenebilirsiniz. Daha fazla esneklik için kurslar sekiz haftalık bir formatta sunulur, böylece 12 aydan 5 yıla kadar gerekli 34 kredi saatini (PMP sertifikalıysanız 30) tamamlayabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
11 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Zorlu ve uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık ve Havacılık Yönetimi alanındaki Purdue's MS, temel yönetim ve liderlik becerilerini geliş ... [+]

Zorlu ve uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık ve Havacılık Yönetimi alanındaki Purdue's MS, temel yönetim ve liderlik becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Seçkin eğitim geçmişleri ve sivil havacılık, askeri havacılık ve hükümet rollerinde iş tecrübesi olan profesörler tarafından eğitilen, sektörümüze özgü kurslarımız sizi sayısız havacılık yönetimi rolüne hazırlayacaktır.

Ekonomik tahminler, seyahat eden yolcu ve hava kargo gereksinimlerinde istikrarlı bir artışın havacılık endüstrisinin dramatik bir şekilde genişlemesini ve mevcut hava taşımacılığı sistemi mimarisinin yeniden yapılandırılmasını gerektirdiğini göstermektedir. Bu endüstri büyümesi havacılık sektöründe havacılık ve havacılık yönetimi becerilerine sahip bireyler için operasyonel analiz, güvenlik sistemleri geliştirme, proje yönetimi, sistem entegrasyonu, çevresel sürdürülebilirlik ve ilgili disiplinlerarası beceriler gibi geniş bir yelpazede liderlik fırsatları yaratmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
11 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

İnşaat Yönetiminde bir MS ile üstün bir kimlik ile kendinizi ayrı tutun. İnşaat Yönetimi (CM), konut, ticari ve altyapı tesislerinin inşaat projelerini etkin bir şekilde ... [+]

İnşaat Yönetiminde bir MS ile üstün bir kimlik ile kendinizi ayrı tutun . İnşaat Yönetimi (CM), konut, ticari ve altyapı tesislerinin inşaat projelerini etkin bir şekilde yönlendirmek, düzenlemek ve yönetmek için yönetim ilkelerini ve yenilikçi teknolojileri uygular.

CM sayesinde, bina verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve en yüksek kaliteyi sağlamak için binalar ve altyapı tesisleri kontrollü bir sistematik olarak inşa edilebilir.

Purdue Üniversitesi'nden ileri derece ile, inşaat alanında önemli katkılarda bulunmak için gerekli bilgi ve eğitim tecrübesi ile donatılacaksınız. % 100 online müfredat inşaat sektöründe liderlik pozisyonları için nitelikli bireyler hazırlamak için tasarlanmıştır. İnşaat operasyonları ve şirket düzeyinde yönetim - bir MBA faydaları vurgulamak ama inşaat odaklı. Bu program, inşaat yönetimi, inşaat mühendisliği veya akredite bir üniversiteden yakından ilişkili bir alanda lisans derecesi olan kişiler içindir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Location address
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media