Rockhurst University Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rockhurst Üniversitesi, liderlerin öğrendiği yerdir. Eğitimde mükemmelliğe odaklanan bir öğrenme topluluğu oluşturarak yaşamları dönüştürüyoruz. Missouri, Kansas City'de bulunan bir Cizvit üniversitesi olarak, şehrimizin ve bölgemizin yaşamına ve büyümesine entegre olarak katılıyoruz.

Rockhurst mezunları, hayatlarını değiştiren iki araç alır: onları gitmek istedikleri her yere götürecek bir kalite derecesi ve dünyaya hizmet odaklı bir mercekten bakma yeteneği.

Gururlu bir mirasa, başarılı bir mezunlar ağına ve 2020 için yüksek US News sıralamalarını içeren ödüllere sahibiz:

  • Part-time MBA için En İyi Grad Okulu
  • Bilgi Sistemlerinde 15. sırada (mezun)
  • # 18 Yönetim MBA
  • 23. En İyi Bölgesel Üniversiteler Midwest sıralaması

Rockhurst, 50'den fazla lisans ve yüksek lisans derecesi ile 12: 1 öğrenci-öğretim üyesi oranı aracılığıyla kişisel öğrenim sunmaktadır. Ayrıca şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı üstün bir eğitim sunuyoruz. Missouri kolejleri arasında yatırım getirisi için dördüncü sırada, ülke genelinde ise ilk% 17 içindeyiz.

25.000'den fazla mezunumuzun yarısından fazlası Kansas City metropol bölgesinde yaşıyor. Mezunlarımız, Kansas City'deki ve dünyanın dört bir yanındaki büyük şirketler ve kuruluşlar için yönetici lider olarak hizmet vermektedir.

Rockhurst University, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Kuzey Merkez Birliği üyesidir. Helzberg Yönetim Okulumuz, dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azı tarafından kazanılan işletme akreditasyonunda altın standart olan AACSB International tarafından akredite edilmiş Kansas City'deki tek özel kurumdur. Ayrıca Cizvit Kolejleri ve Üniversiteleri Birliği'nin 28 üye kurumundan biriyiz.

Konumlar

Online

Address
Rockhurst Road,1100
64110 Kansas Şehri, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin