Saint Mary's University of Minnesota Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Saint Mary Minnesota Üniversitesi Online Lisans Programları

Saint Mary'de, sizin gibi çalışan yetişkinlerin programlarını tamamlamak üzere tasarlanmış çevrimiçi lisans ve lisansüstü dereceler sunmakla gurur duyuyoruz. Gerçek dünyadaki uygulamalara dayanan üst düzey bir üniversiteden uygun fiyatlı, uygun bir eğitim alın.

Saint Mary's Üniversitesi'nin eğitim alanındaki uzun tarihçesi, bir iPad üzerinde öğrenme yönetim sistemimiz ile devam ediyor ve hareket halindeyken öğrenmeye izin veriyor. Lasallian Katolik geleneğimize olan devamlılığımızın, ahlakımızın ve ortak iyiliğin ilerletilmesine olan bağlılığımız da devam etmektedir. Çevrimiçi programlarımız aracılığıyla, öğrencileri düşünceli profesyoneller ve etik liderler olmaya teşvik etmek için çok çalışıyoruz.

Sınıfta Bulunun

Sınıfları parmak uçlarına sokan bir iPad'de devrimci öğrenim yönetim sistemimizi keşfedin. Online programlarımızda bir öğrenci olarak, program süresince kullanmak için öğrenme platformumuz yüklenmiş bir iPad alacaksınız.

  • Ders materyallerinize sorunsuzca erişin
  • Nerede olursanız olun, sınıf arkadaşlarınızla ve fakültenizle iletişim halinde kalın.
  • Mobil teknoloji becerileri işveren değerini geliştirin

Destekleyici, öğrenci odaklı bir çevrimiçi ortamda pratik, kariyer odaklı bir eğitim kazanın. Saint Mary's Üniversitesi ve eğitim yeniliği tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konumlar

Winona

Address
700 Terrace Heights

55987-1399 Winona, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin