Resmi açıklamayı okuyun

Spartanburg Methodist College , Güney Carolina'nın tek bölgesel akredite iki yıllık özel, özel kolejidir. Sanat, Bilim, Ceza Hukuku, İş, Güzel Sanatlar ve Dinsel Çalışmalar alanında Önlisans dereceleri sunuyoruz.


SMC, akademik mükemmelliği, entelektüel keşif, sosyal farkındalık ve karakter gelişimini teşvik eden programlar ve fırsatlar sunmaya kendini adamıştır. % 100 online programımızı sunmak için bu geleneği inşa ettik.


Eğitim Danışmanları

Danışmanlarımız, profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada. Baştan sona başlıyoruz. Başvuru sürecinden finansal yardıma, ders seçimine kadar, başarılı olmanızı sağlamak için buradayız.


Finansal Yardım Rehberi

Bir yüksek lisans programına girmenin en stresli unsurlarından biri, sadece başlangıç ​​değil aynı zamanda programı tamamlamak için gereken kaynaklara sahip olmanızı sağlamaktır. Danışmanlarımız, finansal yardım kaynaklarını seçerken en iyi kararları vermenize yardımcı olmak için finansal yardım sürecinde size yol göstermek için buradadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

Yeni bir pozisyona geçmeyi düşünüyorsanız ya da sadece derecenizi tamamlamanın memnuniyetini istiyorsanız… Cezai Adalet derecesinde çevrimiçi bir Associate hedeflerinize ... [+]

Cezai Adalet derecesindeki çevrimiçi bir arkadaşınız, daha yüksek ücretli işlere ve tanıtım fırsatlarına yol açabilecek becerileri öğrenmenize yardımcı olacak ve sizi yarışmadan ayıracaktır. Bu program akılda çalışan profesyonel ile tasarlanmıştır. Sanal sınıf deneyimimiz, derecenizi etkili bir öğrenme ortamında tamamlamanız için size esneklik sağlar -% 100 Çevrimiçi. Dersler, alanında çalışan önde gelen profesyoneller tarafından tasarlanmış ve öğretilmiştir: Ceza Adalet Sistemine Giriş, Polis Yönetimi, Kriminolojiye Giriş, Ceza Kanıtları ve Usulleri, Ceza Hukuku'na Giriş, Çocuk İlişkileri, Düzeltmelere Giriş ve Adli Tıpa Giriş Bilim.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Spartanburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku