Resmi açıklamayı okuyun

Hollywood Tarihimizdir

Sunset Bulvarı'nın tahsis edilmesinden neredeyse 100 yıl sonra, Los Angeles Film Okulu kapılarını açtı. İkonik anları içeren bir hikayede, Şöhret Kaldırımı'nın yaratılmasından Hollywood İşaretine kadar yeni bir bölümüz. Günbatımı, yüzyılın başında bir sığır yolu olmaktan çıkıp kampüsümüzün bulunduğu dünyaca ünlü bulvara gitti.

Her şeyin başladığı yer

RCA Stüdyo B

Vakfımız, kelimenin tam anlamıyla, Hollywood eğlence zengin bir tarihi üzerine inşa edilmiştir. 6363 Sunset Bulvarı'ndaki binamız aslen Elvis Presley, Rolling Stones, The Grateful Dead, Henry Mancini ve diğerleri gibi efsanevi müzik sanatçıları tarafından kullanılan bir kayıt stüdyosu olan tarihi RCA binasıydı. 1970'ler boyunca 21 Nisan 1964’te kapılar.

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpgDenise Jans / Unsplash

Misyonumuz Sizin Eğitiminiz

Birlikte Büyüyelim

LAFS'yi açtığımızda, hedefimiz mevcut endüstri profesyonellerinin bilgilerini yeni nesil film yapımcılarıyla paylaşabilecekleri bir okul kurmaktı, ama bu sadece başlangıçtı.

2009 yılında, bilgisayar programlarımızda ön lisans derecesini girerek eğitim tekliflerimizi önemli ölçüde genişlettik. 2012 yılında ilk lisans lisans programımızı Entertainment Business ile gerçekleştirdik. Grafik Tasarım ve Dijital Film Üretimi alanında güçlü çevrimiçi dereceler oluşturdukça, büyümeye devam ediyoruz. Uzun bir yol kat ettik, ama yolculuk faydalı ve heyecan vericiydi ve artık bitmedi.

Çevrimiçi Dereceler

Heyecan verici çevrimiçi Lisans ve Önlisans programlarımız olağanüstü Öğrenme Yönetim Sistemimiz üzerinden çevrimiçi olarak% 100 sunulmaktadır.

Dijital Film Yapımı - Online

Lisans Derecesi Programı

Öğrencilerimiz tüm üretim kapsamını öğrenir. Programımız sizi eğlence sektöründe uzun ve verimli bir kariyer sürdürmenize yardımcı olacak estetik değerlere, eleştirel düşünceye, problem çözme ve analitik becerilere sahip olmaya hazırlar.

Eğlence İşi - Online

Lisans Derecesi Programı

Eğlence iş profesyonelleri, her film, konser, albüm, spor takımı ve sanatçının başarısının arkasındaki itici güçtür. Çevrimiçi programımızla, eğlence markalarını başlatmak ve tanıtmak için gereken yaratıcı fikirleri nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.

Grafik Tasarımı - Çevrimiçi

Lisans Derecesi Programı

Programımız sizi görsel bir yenilikçi olmaya hazırlar. Fotoğrafçılık, hareketli grafikler, baskı, web ve deneyim tasarımı ile fikirleri nasıl kavramsallaştıracağınızı, çekici görseller yaratabileceğinizi ve mesaj ileteceğinizi öğrenin.

Müzik Yapım - Online

Bilim Derecesi Programı Önlisansı

Bir şarkıyı bir konseptten iyi üretilmiş ve başarılı bir kayda dönüştürmenin ne gerektiğini öğrenin. Çevrimiçi programımız üç çalışma alanına odaklanır: kompozisyon, prodüksiyon ve müzik yönetiminin işletme yönü.

Animasyon - Çevrimiçi

Lisans Derecesi Programı

Çevrimiçi bilgisayar animasyon programımızdan öğreneceğiniz becerilerle yeni dünyalar inşa edin. Profesyonellerin film, TV, oyunlar ve daha fazlası için grafikler oluşturmak için kullandıkları yazılım ve teknikleri öğrenirken kişisel sanatsal tarzınızı geliştireceksiniz.

Sunset Bulvarı

Bir Zaman Çizelgesi

1904

22 mil uzunluğunda ve eski bir sığır yolunu izleyen Sunset Bulvarı, 1904 yılının Mayıs ayında adanmıştı. Günbatımı, adı olabilirdi, ancak bulvarın büyük açılışı, atlı bir otomobil geçidi olarak LA tarihinde yeni bir çağın şafağıydı şu anda şehir merkezini o zamandan bağımsız olan Hollywood kentine bağlayan karayolu üzerine konulmuş vagonlar ve elektrikli vagonlar.

1923

Mt. 45 ayak yüksekliğindeki harflerle Lee, Hollywood Burcu ilk olarak 1923 yılında “Hollywoodland” adlı yerel konut geliştirme için bir reklam olarak yaratıldı. 1949'da, Hollywood Ticaret Odası, yalnızca gelişmeyi değil, tüm bölgeyi yansıtacak şekilde “Hollywood” u heceleyerek “Arazi” nin kaldırılması gerektiğini belirtti.

1929

İlk Akademi Ödülleri sunumu, 16 Mayıs 1929'da, 270 kişiden oluşan bir izleyici ile Hollywood Roosevelt Otel'de gerçekleşti. Törene konuk biletinin ücreti sadece 5 dolardı ve ilk Akademi Ödülü Emil Jannings'e Son Komuta ve Tüm Etlerin Yolu'ndaki performansları için En İyi Erkek Oyuncu olarak verildi.

1958

2.300'den fazla yıldızdan oluşan Walk of Fame, Gower'den La Brea'ye 2,1 km uzaklıktadır. 1950'lerin başlarında, Hollywood Ticaret Odası Başkanı EM Stuart, Walk'ı “… dünyanın dört bir köşesinde cazibe ve heyecan anlamına gelen bir topluluğun ihtişamını korumak” için bir araç olarak önerdi. İnşaat 1958'de başladı.

1911

27 Ekim 1911, The Nestor Motion Picture Company, Hollywood ve ilk film stüdyosunu, Sunset ve Gower'ın köşesindeki kepenkli Blondeau Tavern binasının ne olduğunu kiralayarak ayda 40 dolara açtı. İlk sinema sahnesi, meyhanenin arkasına inşa edildi.

1927

Grauman Çin Tiyatrosu 18 Mayıs 1927'de açıldı. İlk ıslak çimento el izi ve imzası, bugün hala görülebildiği sağ afiş kioskunda çalışmasını oyalayan inşaat ustası Jean Klossner'dendi.

1942

4 Haziran 1942'de kurulan Capitol Records, ABD'deki ilk Batı Kıyısı tabanlı etiketti. 1956'da, Hollywood ve Vine'un batısındaki Capitol Records Tower açıldı. Binanın tasarımı, Lou Naidorf'un lisansüstü okul çizimlerine dayanıyordu ve sadece bir döner tabladaki kayıt yığınına benzemesi de bir tesadüf.

1999

Sunset Bulvarı'nın tahsis edilmesinden yaklaşık 100 yıl sonra, Elvis ve The Rolling Stones tarafından kullanılan 6363 Sunset'teki tarihi RCA Binası, Los Angeles Film Okulu olur. 1999 yılının mayıs ayında, Oliver Stone açılış törenine liderlik eder ve Hollywood'un altın mirasındaki rolümüze başlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Associate Degrees

The Los Angeles Film School Online

Müzik konusunda tutkulu musunuz? Müzik endüstrisinin profesyonel tarafı hakkında bilgi edinmek için güçlü bir arzunuz var mı? Çevrimiçi lisans programımızla, kendi müziği ... [+]

Müzik konusunda tutkulu musunuz? Müzik endüstrisinin profesyonel tarafı hakkında bilgi edinmek için güçlü bir arzunuz var mı? Çevrimiçi lisans programımızla, kendi müziğinizi nasıl üreteceğinizi ve besteleyeceğinizi ve şarkılarınızı duymak için ne gerektiğini öğreneceksiniz.

Müzik Derecesi Bilim Derecesi Programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden çevrimiçi olarak% 100 sunulan 60 saatlik bir kredilik saat programıdır. internet yolu ile. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, testler ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

BSc

The Los Angeles Film School Online

Eğlence endüstrisi sadece yaratıcılıkla değil aynı zamanda liderlik ve strateji ile de beslenir. Çevrimiçi programımız, sizi eğlence sektörünün iç işleyişini kavramak içi ... [+]

Eğlence endüstrisi sadece yaratıcılıkla değil aynı zamanda liderlik ve strateji ile de beslenir. Çevrimiçi programımız, sizi eğlence sektörünün iç işleyişini kavramak için tasarlanmış profesyonel ve proje tabanlı bir ortam sunar.

Entertainment Business of Bachelor of Science lisans programı, modern Multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 120 dönemlik kredilik bir saat programıdır internet yolu ile. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, testler ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The Los Angeles Film School Online

Bugünün eğlence endüstrisi, üretimin her aşamasında sanatçılara ihtiyaç duyuyor. Visual Effects programımız sizi storyboard, eskiz ve modellemeden karakter canlandırmasın ... [+]

Bugünün eğlence endüstrisi, üretimin her aşamasında sanatçılara ihtiyaç duyuyor. Visual Effects programımız sizi storyboard, eskiz ve modellemeden karakter canlandırmasına, özel efektlere ve son kompozisyona kadar tüm üretim hattında yönlendirir. Sanatınızı ekrana getirmeye hazır mısınız?

Animasyon Lisans Derecesi programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 120 dönemlik kredi saat lisans programıdır. internet. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, test ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The Los Angeles Film School Online

Dijital Film Yapımı lisans programı, öğrencileri çeşitli çıkışlar için dijital video ve film prodüksiyonu sanatına çeker. Günümüz medya geliştiricileri için mevcut olan e ... [+]

Dijital Film Yapımı lisans programı, öğrencileri çeşitli çıkışlar için dijital video ve film prodüksiyonu sanatına çeker. Günümüz medya geliştiricileri için mevcut olan en son araçları kullanarak, öğrenciler yayın yapan televizyonlar, çevrimiçi medya, mobil uygulamalar, bağımsız filmler ve daha fazlası için nasıl profesyonel içerik oluşturulacağını öğrenirler.

Dijital Film Yapımı Lisans Derecesi programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 120 dönemlik kredi saat lisans programıdır. internet yolu ile. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, testler ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The Los Angeles Film School Online

Hayallerinizdeki sanal dünyayı kurun. Programımız size 3 boyutlu modelleme, karakter tasarımı, kompozisyon, karakter animasyonu ve daha fazlasını öğretecek. Gerçekten oyn ... [+]

Hayallerinizdeki sanal dünyayı kurun. Programımız size 3 boyutlu modelleme, karakter tasarımı, kompozisyon, karakter animasyonu ve daha fazlasını öğretecek. Gerçekten oynayabileceğiniz ortamlar ve karakterler yarattığınızı hayal edin. İnşa etmeye başlayalım!

Animasyon Lisans Derecesi programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 120 dönemlik kredi saat lisans programıdır. internet. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, test ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The Los Angeles Film School Online

Grafik Tasarım, fikirleri görsel ve deneysel yöntemlerle iletme sanatıdır. Çevrimiçi Lisans Derecesi programımızda, bir mesajlaşma hedefini tanımlamayı, fikir ve kavram g ... [+]

Grafik Tasarım, fikirleri görsel ve deneysel yöntemlerle iletme sanatıdır. Çevrimiçi Lisans Derecesi programımızda, bir mesajlaşma hedefini tanımlamayı, fikir ve kavram geliştirmeyi ve bu mesajı benzersiz ve heyecan verici şekillerde ileten tasarımlar oluşturmayı öğreneceksiniz.

Grafik Tasarım Lisans Derecesi Programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve erişilebilen güvenli bir web tabanlı bir platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 36 aylık, 120 dönem kredi saatlik lisans programıdır. İnternet üzerinden günde saatler. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, testler ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

LAFS Productions at the AIS Lumiere Awards