The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


Dünyanın önde gelen iletişim kurumu olan Newhouse School, öğrencilere her yerde çevrimiçi bir İletişim Bilim Ustası sunuyor.

Newhouse Tarihi

A SI Newhouse Syracuse Üniversitesi Halkla İlişkiler Okulu Uzun süredir ülkedeki en iyi iletişim okullarından biri olarak gösterildi. 1930'lara dek uzanan basılı gazeteciliğe dayanan Newhouse School bugün, reklamcılıktan gazeteciliğe, fotoğrafçılığa ve kamusal diplomasiye kadar iletişim alanına yayılmış lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır.

1934 - Syracuse Üniversitesi Gazetecilik Okulu basılı gazetecilik dersleri veriyor.

1934 - Syracuse, bir üniversite kredi radyo dersi sunan ilk üniversite oldu.

1947 - Syracuse, ülkenin ilk üniversite radyo istasyonlarından biri olan WAER'i piyasaya sürdü.

1964 - Samuel I. Newhouse'dan bir hediye, Gazetecilik Okulu'nun ev sahipliği yaptığı ödüllü binalardan biri olan Newhouse 1'in yapımına olanak tanır. Binanın adı Başkan Lyndon B. Johnson.

1971 - Gazetecilik Okulu, SI Newhouse Kamu İletişimi Okulu'nu kurmak için Televizyon ve Radyo Bölümü ile birleştirir.

1974 - Okulun ikinci binası olan Newhouse 2 adanmıştır.

1984 - Newhouse 50 yıllık gazeteciliği kutladı.

1991 - Çevrimiçi mezunlar topluluğumuz olan Newhouse Network kuruldu.

2006 - Medya endüstrisi raporlamasında mükemmelliği tanıyan Mirror Ödülleri oluşturuldu.

2014 - Dick Clark mülkünden alınan hediye, Dick Clark Studios ve Alan Gerry Medya Yenilik Merkezi'nin bulunduğu Newhouse Stüdyosu ve Yenilik Merkezi'nin oluşturulmasına yardımcı olur. Yeni tesis medya moğolcu Oprah Winfrey tarafından atandı.

2014 - Newhouse, 2015 yılında derslere başlayan ilk çevrimiçi yüksek lisans derecesini İletişimi Bilim Ustası ilan etti.

Akreditasyon ve Sıralaması

The Newhouse School, Journalism and Mass Communication'da Eğitim Derneği tarafından akredite edilmiştir. Newhouse, sürekli olarak dünyanın en iyi iletişim okullarından biri olarak gösteriliyor.

Samuel I. Newhouse hakkında

13 yaşındayken, Samuel I. Newhouse, Bayonne, New Jersey'de bir avukat için "büro çocuğu" idi. 15 yaşında avukatlık büro müdürü ve muhasebecisi olarak görev yapıyordu. 16 yaşındayken, avukatın bir borcunu ödeyerek kazandığı küçük günlük bir gazetenin yayıncısıydı. 21 yaşındayken gazetenin yarısı idareciydi ve kendisinin avukatı oldu. 30 yaşına gelindiğinde Staten Island Advance'ın tek sahibi ve dünya medya devi olma yolunda ilerledi.

Newhouse, yaşamı boyunca Syracuse'daki medya ve iletişim programlarına bağlı kaldı. Bir kampüs stüdyosunun yaratılmasına sponsor oldu ve yıllar boyunca Newhouse ve ailesi tarafından yapılan çeşitli katkılar, okulun ve Üniversitenin programlarını ve geliştirmelerini destekledi.

Newhouse, 1979'da 84 yaşında öldü. Advance Yayınları'nın kurduğu şirket, gelişmeye devam ediyor ve bugün 26 Amerika şehrinde, ayrıca Parade Yayınları, Fairchild Yayınları, American City Business Journals, Golf Digest Companies, Newhouse Haber Servisi, Din Haber Servisi ve Bright House Networks'te gazete sahibi. Florida, California, Michigan, Indiana ve Alabama'da 2.4 milyon kablo sistemi müşterisine hizmet veriyor. Şirket ayrıca, basılı yayınları ve kablo sistemlerini sunan 100'den fazla web sitesini işleten Advance Internet'in sahibidir.

Newhouse ailesi, Allure, Architectural Digest, Bon Appetit, Gelinler, Condé Nast Traveler, Detaylar, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Şanslı, The New Yorker, Self gibi 20 basılı ve dijital medya markasına sahip Condé Nast'a da sahiptir. Gençlik Vogue, Vanity Fair, Vogue, W ve Kablolu. Aile ayrıca Discovery'ye ait olan Oprah ağına yatırılıyor.

Newhouse okula kalıcı bir miras bıraktı ve sırasıyla İletişim Yüksek Lisansı programında.

Konumlar

Syracuse

Address
Syracuse University
215 University Place

13244-2100 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin