The Poynter Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Poynter Institute , gazetecilikte küresel bir liderdir. Yurttaşlarla etkileşim kurmak ve onları bilgilendirmek isteyen herkes için dünyanın önde gelen eğitmeni, yenilikçi, düzenleyicisi ve kaynağıdır.

Poynter, vatandaşların sağlıklı demokrasilere katılmalarına yardımcı olan ifade özgürlüğünü, sivil diyaloğu ve zorlayıcı gazeteciliği savunur. Dünyanın her yerinden gazetecileri, güçlü insanları sorumlu tutmaları ve fikir piyasasında dürüst bilgileri desteklemeleri için hazırlıyoruz.

Poynter, gazeteciliğin çeşitli zanaatlarını daha yüksek misyon ve amacına bağlayan ilham verici ve pratik bir yerdir. Poynter, kişiden kişiye koçluk ve yoğun uygulamalı seminerlerden etkileşimli çevrimiçi kurslara ve medya haberciliğine kadar, gazetecilerin kariyerleri boyunca becerilerini geliştirmelerine ve hikaye anlatımını geliştirmelerine yardımcı olur.

Gazetecilik, teknoloji ve kamu yararının kesişimini keşfetmek için Poynter öğretim üyelerini ve endüstri uzmanlarını bir araya getiriyoruz.

Kişiselleştirilmiş koçluk ve uygulamalı seminerlerden etkileşimli çevrimiçi kurslara kadar, Poynter öğretimi becerilerinizi geliştirmek, kariyerinizi geliştirmek ve hayal gücünüzü ateşlemek için tasarlanmıştır. Fakülte üyelerimiz ve sektörün en parlak beyinleri ve en başarılı gazeteciler ve eğitimciler tarafından yönetilen Poynter deneyimi, sizi yetenekli öğretmenlere ve zanaatın diğer öğrencilerine bağlar.

Haber kuruluşlarına ait olsun ya da bağımsız girişimciler olarak çalışan yöneten, düzenleyen, üreten, programlayan, raporlayan, yazan, blog yazan, fotoğraflayan ve tasarlayanlara öğretiyoruz. Ortaokul, lise ve kolejde öğretmenlik yapanlara ve öğrencilere - yarının gazetecilerine öğretiyoruz. Ve halkın üyelerine gazeteciliğin nasıl üretildiğini daha iyi anlamalarına ve güvenilir olup olmadığını kendilerine nasıl söyleyebileceklerini öğretiyoruz.

Konumlar

Saint Petersburg

Address
3rd Street South,801
33701 Saint Petersburg, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: