Resmi açıklamayı okuyun

University of Arizona (UA) , eğitim, araştırma, hizmet ve yeniliklerin Arizona ve ötesinde yaşamı iyileştirmek için birleştiği sınırlar olmaksızın bir yerdir. Daha büyük sorular sormaktan, daha iyi cevaplar almaktan korkmuyoruz.

Eyaletin iki tıp fakültesi bulunan süper arazi hibe üniversitesi University of Arizona 1885 yılında kurulmuş ve% 100 Nişan girişimi aracılığıyla gerçek dünyaya hazır mezunlar üretiyor. Küresel bir lider olarak tanınan UA ayrıca, her yıl araştırma yatırımından 606 milyon doların üzerinde getiren ve kamu üniversiteleri arasında 21. sırada yer alan bir araştırma lideridir. UA , disiplinlerarası burs ve girişimci ortaklıkların sınırlarını ilerletiyor ve 62 önde gelen kamu ve özel araştırma üniversitesi olan Amerikan Üniversiteler Birliği'ne üye. Yılda 8,3 milyar dolarlık tahmini ekonomik etki ile eyalet yararlanmaktadır.

Biz yenilikçiyiz ve keşfediciyiz.

Sonoran Çölü ortasında Arizona'nın ilk üniversitesini kurmak cesur bir hareketti. Fakat kurucularımız korkusuzdu ve bu ruhu asla kaybetmedik. Bugüne kadar, uzay bilimleri, optik, biyosistemler, tıp, sanat ve beşeri bilimler, iş dünyası, teknoloji transferi ve diğer birçok alana devrim yapıyoruz. Kuruluşundan bu yana, UA , keşfedilmesi için zengin bir üreme alanı olan merkezi Tucson'da 380 dönümün üzerinde yer kaplayacak şekilde büyüdü.

Futbol stadyumunun altında dünyanın herhangi bir yerinde astronomik gözlemevi ayna laboratuarı nerede bulabilirim? Cam bir kubbe altındaki bütün bir ekosistemi mi? Başka kim asteroitlerden numuneleri geri getiriyor? Kampüsümüzü sadece bir kez ziyaret edin ve UA'nın neden diğerlerinden farklı bir üniversite olduğunu anlayın.

Mühendislik Koleji, University of Arizona 1885 yılında kurulduğunda kuruldu. UA College of Engineering mezunları, 125 yılı aşkın bir süredir, keşfedilen, şekillendiren ve yaşadığımız dünyayı, aslında evrenin yaşanabilirliğini sağladı.

Bugün, College mezunları, yüksek teknoloji şirketleri geliştiren, iş yaratan ve yaşam kalitemizi geliştiren girişimcilerdir. Bir mühendislik eğitimi, araştırmayı yeni endüstriler kurmaya ve onları çalıştıranlar için bilgiyi sağlar.

Mühendislik Koleji Hakkında

Mühendisler, UA Mühendislik Koleji'ndeki insanlara yardımcı olur ve mühendislik programlarının muazzam genişliği ve geniş kapsamlı toplumsal sonuçları vardır. Birçok şeyden ötürü, öğrenciler ve öğretim üyeleri, kuraklık, çevresel açıdan sürdürülebilir üretim yöntemleri, hibrid otomobiller ve güneş enerjisi sistemleri, insanları algılayan ve yaşayan insanları koruyan biyo-sensörler tarafından hasar gören üçüncü dünya ülkeleri için uygun göz ardı edilemeyen su arındırma sistemleri için yeni retinalar tasarladılar Tehdit tehdidi, kanser tespiti için optik görüntüleme sistemleri, ordu için veri toplama ve karar destek sistemleri ve depremlere ve diğer büyük olaylara dayanabilecek binalar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

The University of Arizona College of Engineering Online
Address
1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri