University of Cincinnati Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Cincinnati Online , meşgul profesyoneller, yaşam boyu öğrenenler ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler için esneklik sağlayan birinci sınıf bir eğitim deneyimi sağlamaya kendini adamıştır.

UC Online'ın tüm programları, ulusal olarak tanınan öğretim üyeleri tarafından yönetilir ve UC Online öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsayıcı bir ortam yaratmak için yenilikçiliği entelektüel araştırma özgürlüğü ile birleştirir.

Her kursla birlikte öğrenciler, beceri setlerini ilerletmek, fırsatlarını genişletmek ve yerel topluluklarını zenginleştirmek için araçlar, beceriler ve eğitim alacaklar.

University of Cincinnati Online , Ohio, Cincinnati'nin kalbinde yer alan önde gelen bir araştırma ve yüksek öğrenim kurumundan yüksek kaliteli, çevrimiçi akademik programlar sunmaktadır. Cincinnati Üniversitesi, çevrimiçi kurslar sunan ilk kurumlardan biriydi. Eğitimde yenilik, yaptığımız işin ön saflarında yer almaktadır.

Esnek programlarımız, yaşam tarzınıza ve kariyer hedeflerinize uygun bir akademik yol oluşturmanıza olanak tanır.

Öğrenci için her adımda buradayız ve Cincinnati Üniversitesi'ne tamamen entegre olduk. Aday öğrencilerin öğrenci ve sonunda Cincinnati Üniversitesi mezunu olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Eğitimin önemli olduğunu söylediğimizde bizimle aynı fikirde olacağınızdan eminiz. Ancak, özellikle çalışan profesyoneller için her zaman kolay erişilebilir değildir.

Konumlar

Cincinnati

Address
West Daniels Street,57
45219 Cincinnati, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin