University of Colorado Denver Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yoğun hayatınız hedeflerinize ulaşmak için bir engel olmamalıdır. Eğitim yolculuğunuzda nerede olursanız olun, dünyanın neresinde olursanız olun, sizin için bir programımız var. Sitenizde, şartlarınıza ve tercih ettiğiniz cihazınıza göre yaşamınıza uygun esnek derece ve sertifikalandırma seçeneklerini araştırın. Ve en iyi yanı ... aynı CU fakültesinden öğrenecek ve kampüs içi sınıf arkadaşlarınızla aynı CU derecesini alacaksınız, ancak ihtiyacınız olan esneklikte.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 derece

İster bir derece bitirmek, isterse kariyerinizde ilerlemek için sertifika ekleyin, ya da ileri bir derece kazanın - 50'den fazla çevrimiçi program teklifimiz mevcut.

Colorado'da 5. sırada

Çevrimiçi Okullar Rehberi, Colorado’da 2018’de Denver’da beşinci sırada yer aldı ve derslere ve akademik kuvvete göre hesaplanabilirlik sınavının toplam puanını aldı.

Biz

Navigasyon ekibimiz, kampüs dışı öğrenicileri CU yolculuklarında desteklemektedir. Bu özel ekip, öğrencileri akademik destek ve kariyer hizmetleri ile birleştirir.

Kendi programınızı seçin

CU Denver'in çevrimiçi programını farklı kılan (ve harika tür) programınızı seçebilmenizdir.

Sadece çevrimiçi VE kampüsteki (CU Denver'ı eşsiz kılan) arasında değil.

Ancak, okulu iş ve aile yükümlülükleriyle dengelemek için zamanlamanızı seçebilirsiniz. Vazgeçmek zorunda kalmadan:

  • Kalite (aynı fakülte, kampüste öğretmenlik yapan çevrimiçi öğretmenler
  • Seçenekler (450 çevrimiçi kurs ve 20'den fazla tam çevrimiçi derece)
  • Başarı (çevrimiçi ders alan öğrencilerin mezun olma olasılığı 1.5 kat daha fazladır)
  • İtibar (çevrimiçi olarak, kampüste veya her ikisinde de ders alırsanız aynı CU derecesini alırsınız)

Çevrimiçi kurslarınızı Colorado'da veya dünyanın herhangi bir yerinde alarak, tutmak istediğiniz takvimi koruyarak ihtiyacınız olan ilgili bilgi ve becerileri alacaksınız.

Derecenizi Çevrimiçi Bitirin

Bir topluluk kolejinde veya dört yıllık bir kurumda en az bir ders aldıysanız, transfer öğrencisi olarak başvurabilirsiniz. Çevrimiçi olarak sunulan birçok programla, kariyerinizi değiştirmenize veya ilerletmenize yardımcı olacak bir program bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Transfer öğrencilerinin çevrimiçi başvuru formunu doldurmalarıyla birlikte önceki kurumlardan transkriptlerini göndermeleri gerekmektedir.

Kredi transfer işlemi hakkında daha fazla bilgi edinebilir, bir kabul danışmanıyla konuşabilir veya kabul ofisinden kabul koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, kredilerinizin nasıl aktarılacağı hakkında bir fikir edinmek için ücretsiz bir transferoloji hesabına kaydolabilirsiniz. Not: Yalnızca kabul ofisi resmi bir transfer değerlendirmesi sağlayabilir.

Konumlar

Denver

Address
Larimer Street,1201
80204 Denver, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Akreditasyonlar

AACSB Accredited