Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Okulun tarihi ve yeri

1920 yılında Yale kampüsünde kurulan University of New Haven , New England'ın güney kıyısında özel bir üniversitedir. Üniversite canlı ve çeşitlidir, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 50 eyaletten ve dünyadaki yaklaşık 50 ülkeden 7.000'den fazla öğrenci gelir, uluslararası öğrencilerin oranı% 12'dir. 80 dönümlük ana kampüs, Connecticut'ın Teknoloji ve Kültür Merkezi olan New Haven'ın yakınında, New York City'den sadece bir buçuk saat ve Boston'dan iki buçuk saat uzaklıkta bulunuyor. 1638'de inşa edilen New Haven, “New England'a açılan kapı” olarak bilinen uzun bir tarihe ve zengin bir kültürel mirasa sahiptir.

Buradan yelken açıldı

Kurumlarımız öğrencilere kariyer odaklı ve dönüştürücü eğitim hizmetleri sunmak için liberal sanatlar, bilim, sanat, işletme, mühendislik, sağlık, kamu güvenliği ve kamu hizmetleri sunmaktadır. Hepsi işbirlikçi, disiplinlerarası, proje tabanlı öğrenmenin rehberliğinde 100'den fazla akademik programa sahibiz.

Burada öğrenme, her öğrenciyi başarıya götürecek seçkin öğretmenlerin rehberliğinde kişisel ve pratik bir deneyimdir. Öğretmen ekibi, kendi alanlarında liderdir ve öğrencilere potansiyellerini keşfetmelerine ve seçtikleri alanda başarılı olmalarına yardımcı olmak için ilham verir ve tanınırlar.

Biz bunu "önce öğrenci" kavramı olarak adlandırıyoruz.

 • Öğretmenin mesleki bilgisi ve özveri

Kişisel gelişim ve kariyer gelişimini teşvik etmeye kararlı olan profesörlerden öğrenin. Neredeyse bir yüzyıl boyunca, bu yönelim sayesinde okullar sayısız öğrenciyi kişisel yaşamlarında ve iş yerlerinde başarılı olmaya itmiştir.

 • Temel eğitim

Öğrencileri, gelecekteki kariyerlerinde ve yaşamlarında bir fark yaratmalarını sağlamak için gerekli anahtar beceriler, bilgi ve deneyim ile donatan, kanıtlanmış, hedefli bir eğitim.

 • Disiplinlerarası kurs

Bu tür kurslar disiplinlerarası keşifleri teşvik etmek ve öğrencileri daha geniş bir dünyayı anlamak ve yönlendirmek için tam olarak hazırlıklı olmalarını sağlamak amacıyla uluslararası toplumda başarılı olma yetenekleriyle donatmak için tasarlanmıştır.

 • Çok sayıda akademik ve ortak aktivite fırsatı

Topluluk içinde, dışında ve toplumda mevcut çeşitli öğrenme fırsatları vardır, böylece tutkunuzu açığa çıkarabilir veya yeni ilgi alanları bulabilirsiniz.

 • Canlı kampüs topluluğu

Öğrencilere çeşitli öğrenme ve konaklama olanakları sağlamanın yanı sıra spor ve liderlik gelişimine katılım sağlayacak kadar orta ve küçük, yönetimi kolay ve yeterince büyük, sıkı sıkıya bağlı, canlı bir kampüs topluluğu fırsatları.

 • Lider ve başarıcı

Çeşitli endüstrilerde 57.000'den fazla mezun var ve mezun olduktan sonra kendi yaşam yollarında farklı performansları var. Mezunların% 91'inden fazlası bir yıl içerisinde istihdam edilmekte veya lisans derecelerini sürdürmekte ve mezunların% 96'sı altı yıl içinde kendi alanlarında başarılı olmaktadır.

Görev bildirimi

New Haven University, seçkin akademik ve mesleki eğitime sahip, öğrenci odaklı, kapsamlı bir üniversitedir. Misyonumuz, uluslararası sahnede doyurucu ve anlamlı bir yaşam için hazırlıklı olmalarına yardımcı olarak deneyimsel, işbirlikçi ve keşif temelli öğrenme yoluyla en kaliteli eğitimi sağlamaktır.

New Haven Üniversitesi Sıralaması ve İtibar

 • Beş yıl üst üste ABD'deki en iyi üniversite listesi olarak listelendi - Princeton Review
 • En İyi 100 Kuzey Amerika Üniversitesi - 2019 US News
 • ABD-2019 US News’deki mühendislik yüksek okullarının% 30’u
 • Ulusal Top15 Yatırım Getirisi Sıralaması - The Wall Street Journal
 • En İyi Spor Yönetimi Profesyonel Sıralaması # 12- "Spor İşletmesi"
 • Sağlık Bilimleri Yüksekokulu sağlık mesleğinde en üstteki% 10'dur - "College Factual"
 • İşletme Okulu, Uluslararası İşletme Okulları Birliği AACSB tarafından akredite edilmiştir ve dünyanın ilk% 5'i arasındadır.
 • ABD'de En İyi İstihdam Hizmet Merkezi 17. sırada

Son mezunlar Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst) 'dadır.

Mükemmel burs

Provost'un Asistanlığı% 75 öğrenim yardımı sağlar ve haftalık olarak akademik sektörde ücretli (saatlik ücretlerle) mevcuttur.

Dekanın Bursu% 10 -% 50 harç ödülü sunar.

Öğrenci kabulünden sonra burs değerlendirmesine dahil edilir ve burs başvurusu yapmaya gerek yoktur.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of New Haven

University of New Haven çevre mühendisliğinde 30 kredilik bir yüksek lisans programı sunmaktadır. ... [+]

University of New Haven çevre mühendisliğinde 30 kredilik bir yüksek lisans programı sunmaktadır.

Sürekli değişen dünyamız

Sınıf ortamlarındaki zorlu, profesyonel odaklı kurslarla öğrenciler, çevre koruma konularında disiplinlerarası bir çalışma, su kalitesi ve arıtma, atık su arıtma, katı atık yönetimi, saha iyileştirme ve emisyon kontrol önlemleri.

Modern teknolojiyle donatılmış küçük sınıflar, mezunlara benzersiz bir kişisel öğrenme deneyimi sağlarken, gerekli bir proje sürekli değişen dünyamızı zorlayan çağdaş çevre sorunlarının derinlemesine araştırılmasını kolaylaştırır.

Çevrimiçi Program:

Çevre Mühendisliği bölümündeki tam çevrimiçi MS özellikle çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır ve çevre mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi kazanma hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Program, ülke genelinde ve dünyanın dört bir yanındaki fakülte ve sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapacağınız, tam olarak desteklenen bir çevrimiçi öğrenme ortamı yaratmaya odaklanıyor. Tüm sınıflar% 100 çevrimiçidir ve altı uygun yedi haftalık dönemden herhangi birinde tamamlanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri 300
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri