Resmi açıklamayı okuyun

Abone olmak için buraya tıklayın - sadece ayda 19,95 ABD Doları

profesyonellerden online moda tasarımı öğrenin - en büyük online moda tasarımı kütüphane dünyasında

 • ilk online moda tasarımı ve iş video kütüphanesi
 • Ders moda üniversite profesörleri ve sektör profesyonelleri tarafından öğretilen
 • Abonelikleri tüm moda videoları sınırsız erişim içerir

YÜKSEK KALİTELİ VİDEO DERSLERİ

Moda kütüphanesinin Üniversitesi moda, iş ve moda tasarımı, örneğin örtüsünün, desen yapma, moda sanat, ürün geliştirme, CAD, dikiş, moda iş, dokuma kumaşlar, konferanslar ve çok daha fazlası her yönüyle gösteren dersler yüzlerce içerir.

Derslerimiz başlangıç ​​moda öğrencileri yanı sıra deneyimli, profesyonel moda tasarımcıları ve becerilerini genişletmek isteyen ev kanalizasyon eğitmek hem Başlangıç, Orta ve İleri tarafından organize edilmektedir.

Profesyoneller tarafından verilmektedir

Derslerimiz moda üniversite profesörleri ve moda endüstrisi profesyonelleri tarafından özel olarak verilmektedir.

Bir CİDDİ İYİ BİR DEĞER

Moda Üniversitesi abonelik çalışır. Tek bir sabit ücret sadece birkaç sent günde, bizim dersler, bunların yüzlerce erişmenize olanak sağlar. Her yerde ... Daha iyi bir değerde çok, yüksek kalitede moda dersleri asla bulamayacağım.

BİZ DERSLER yapım içine çaba bir sürü koyun KOLAY TAKİP

Bizim video dersleri, her şeyi kendiniz yapmak adım adım açıklanmaktadır.

Bizim videoların bazıları, örneğin, 10 dakika ya da öylesine uzun kısadır. Ancak, çoğu uzun bir saatten fazla olduğunu bazı yani 30-40 dakika uzunluğunda ortalama, daha uzundur.

ARAÇLAR VE MALZEMELERİ

Bizim How-To dersler her biri o derse ait özellikli bir proje oluşturmak gerekir malzeme ve araçları bir liste ile birlikte geliyor.

Belirli bir ders tamamlamanız gerekir malzemeleri kısmını ya da tamamını yoksa, sadece o derse ait Video Oynatma sayfasında bu aracı tıklayın ya da "Kaynaklar" menüsü altında Moda Tasarım Araçları gidin. Her iki yerden, web sitemizden doğrudan, hemen ihtiyacınız olan araçları ve gereçleri satın alabilirsiniz!

AÇIKÇA GÖRÜNÜR VE ANLAŞILIR GÖSTERİLERİ

Derslerimiz profesyonel yüksek kaliteli kamera, ışık ve kayıt cihazları işletim profesyonel videocular ve ses teknisyenleri kullanarak büyük, iyi aydınlatılmış stüdyoda üretilmektedir.

Bizim ders Tüm kendiniz bir şeyler yazarken yaptığınız gibi yani işinizi aşağı bakıyor, tasarımcının bakış açısıyla verilmektedir. Bu önünüzde bir gösteri izlerken daha fazla bilgi edinmek için çok daha iyi bir yoldur, sadece öğretmen perspektifi "saygısız" bir geriye doğru yapması veya ne görebilirsiniz.

BİZİM ÖĞRETMENLER AÇIKÇA, söylediklerini duymak

Bizim dersler Bütün tam ekran bir öğretmenin eylemleri karşılık gelecek şekilde zamanlanmış ayrı bir seslendirme parça ile üretilmektedir. Her zaman duymak ve bir üniversite Moda dersinde her adımı anlayabiliriz. Hayır uzun duraklar sıkıcı. Hatalar yok. Hiçbir do-kazaklar.

BİRÇOK FAYDALI "EKSTRALAR"

Bizim dersler çoğu, size anahtar kavramları anlamalarına yardımcı zor hesaplamalar yapmak ya da farklı boyutlardaki modeller için projenizi özelleştirmek için yararlı grafik ve indirilebilir dosyaları içerir.

Şu anda bir MODA okula MUSUNUZ?

Biz moda okullarının büyük bir destekçisi vardır. abonelerimizin çoğu onları bulmak ve iyi bir moda okuluna başvuruda yardımcı olmak için video ders kütüphane ve diğer kaynakların kullanımı. Bizim Kaynaklar menüsü altında biz kendi web sitelerine bağlantılar ile birlikte, dünyanın en iyi moda okullarından kapsamlı bir listesini sağlar.

moda okulu zaten Moda Üniversitesi'ne abone mu? Eğer evet ise, o zaman şanslı! Ücretsiz olarak tüm kaynaklarımızı alırsınız! Bu sizin eğitimden en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Değilse, tüm okul için bir abonelik almak için okul kütüphaneci sormak.

Okulda size nasıl yardımcı olabilir

Hiç bir anahtar sınıf kaçırdıysanız, o zaman o gün cevapsız gösteri yeniden imkansız olduğunu biliyorum. Tabii, başka bir öğrencinin notları ödünç alabilir. Ama sözler sadece deneyimli bir öğretmenin fiziksel hareketlerini tarif edemez. Ancak, Moda Üniversitesi gerçekten yardımcı olabilir! Şanslar biz profesör gösterdi ne oldukça yakın geliyor bir ders var, vardır. Eğer tam olarak anlamak kadar Ama bir sınıf içi gösteri aksine, tekrar tekrar bizim gösteri yeniden oynayabilirsiniz. Bu terim bittiğinde A veya bir C alma arasındaki fark olabilir.

dünyanın en iyi moda okullarından gelen öğrencilerin Binlerce örgün moda eğitimini desteklemek ve onların ödev ve özel projeler ace yardımcı olmak için dersler gördüler.

TESTLER VE DERECE

Moda University sınav veya sınavlara yapmaz. Sizlere ödül resmi derece yapmak. Biz kullanışlı moda dersleri ve kaynakları oluşturma konusunda tüm enerjimizi odak.

Açıkçası, biz moda tasarımı öğrenmenin en iyi yolu bir okulda yetkili öğretmen veya belki de en önemli, doğru yerde, senin birçok soruya cevap, hemen önünüzde önemli becerileri göstermek ve profesyonel bir tasarımcı olduğuna inanıyoruz.

Ancak, resmi bir moda eğitimi göze alamaz ya da sadece fiziksel bir moda okula evden uzakta seyahat edemez, biz eller bizim eğitim kalitesi açısından hem de, aşağı, en iyi alternatif ise ve bizim çok, çok uygun abonelik maliyeti!

FAYDALARI ÖZETİ

 • moda tasarım video dersler yüzlerce Geniş kütüphanesi
 • profesyonel moda tasarımcıları tarafından sadece öğretilen dersler
 • bilgisayarlar, akıllı telefonlar veya tabletler üzerine, günün veya gecenin herhangi bir saatinde öğrenin
 • öğrenme güçlendirmek Yazılı ders transkript
 • Sorularınıza yanıt alın
 • Her ders ve onları satın almak için acil bir şekilde araçları ve malzemeleri Listesi
 • işverenler ve moda kolejler için beceri görünür kanıtı oluşturma
 • Moda konferanslar, röportajlar, şirket ve müze turları ve daha fazlası
 • Moda terimler sözlüğü, tavsiye edilen kitaplar, dergiler ve bloglar
 • Bir moda okulu tarafından kabul olsun veya kendi moda tasarım iş başlatmak için bile, bir iş için bilmeniz gerekenler size öğretir!

MALİYET

Yıllık abonelik ücretlerimiz sadece yılda 189 ABD Dolarıdır. Buna karşılık, kaynaklarımızı ve video dersleri tüm sınırsız erişim olsun. Her şey! Web'de etrafına bak. Çoğu diğer çevrimiçi kurslar sadece bir sınıf için, dolar değilse binlerce, yüzlerce mal!

Biz de ABD $ aylık 19,95 yinelenen bir aylık abonelik oranı sunar.

TARİHİ

Moda Üniversitesi Francesca Sterlacci, New York moda tasarımcısı, eğitimci ve yazar tarafından kurulan ve geliştirilmiştir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University of Fashion - Online Fashion Design School

Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) dersleri, moda tasarımcısı, modacı ve ürün geliştirici / teknik tasarımcı düşünülerek oluşturuldu. Yüzey Tasarımı için Adobe Illustrator ... [+]

Moda Üniversitesi Nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her ders için ayrı bir ders ücreti ödemiyoruz. Bunun yerine, düşük yıllık abonelik ücreti karşılığında tam boy video derslerimizin tamamına, talep üzerine 24 saat erişebiliriz. UoF dersleri moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. Drama yapma, desen yapma, CAD desen yapma, aksesuarlar, dikiş, moda sanatı, örme, iş, ürün geliştirme, konferans, CAD moda sanatı, çocuk giyim ve daha pek çok şey: Moda Üniversitesi tüm büyük moda disiplinlerinde ders öneriyor. Çoğu okul, dikiş veya desen hazırlama gibi belirli bir moda disiplininde tek bir moda dersi vermek için büyük bir eğitim ücreti talep etmektedir. University of Fashion'da, her disiplindeki her modaya erişmek için çok daha az ödeme yapacaksınız!... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Dikiş moda tasarım en kritik disiplinlerden biridir. Bizim dikiş video dersler deri, hepsinden önemlisi zorlu malzemelerden biri dikmek öğrenmek için bir iplik dikiş maki ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Draping üç boyutlu elbise form üzerinde doğrudan kumaş manipüle sanatıdır. Bir tasarımcı gerçeğe tasarım fikirlerini açmak için en yaratıcı yoludur. Sen uzmanlarından dök ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

uzmanlarımız moda endüstrisi hakkında size öğretmek edelim. kendi moda hanedanları nasıl başladığını ünlü tasarımcılar öğrenin. perakendecilik, marka, lisans ve pazarlama ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

moda iş analitik becerileri ile yaratıcı düşünme birleştirir. İşimiz dersleri perakende alıcılar, raf ve pazarlamacılar yönelik videolar içermektedir. Bir mal planı, mark ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Online moda çizim, render ve illüstrasyon video dersler kağıt üzerine tasarımlarınızı gerçekleştirmek yardımcı ve sizin dışında bir sanatçı yapacak! başkalarına tasarım f ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Kendi koleksiyonunuzu tasarlamak ya da bir şirkette çalışmak istiyorsanız, Ürün Geliştirme derslerimiz size ürününüzün iş gelişimini nasıl yöneteceğiniz konusunda size bi ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Çocuk bebeklerden "ikizleri" olarak, çocuklara yönelik tüm giyim ürünleri kapsar. Çocuk genellikle okula oyundan parti ya da plaj giyim, kullandığı geniş bir yelpazede ka ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Bizim örme ders öğreticiler cut & trikolar yanı sıra el-örgü sanatını dikmek içerir. ... [+]

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, US