University of Fashion - Online Fashion Design School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Moda Üniversitesi'ne abone olmak hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Moda tasarımını profesyonellerden çevrimiçi öğrenin
 • Dünyanın ilk ve en büyük çevrimiçi moda tasarımı ve işletme video kütüphanesi
 • Moda kolej profesörleri tarafından verilen ders
 • Moda tasarımının tüm yönlerini öğreten 500'den fazla video dersine abone olun ve sınırsız erişimin tadını çıkarın
 • En Moda web sitesinin Üniversitesi'ni ziyaret UniversityofFashion.com tüm dersler mevcuttur önizlemelerine göz göz atmaya ve sitede birçok özel özelliklerini görmek
Nasıl çalışır

Abonelikle çalışıyoruz. Moda Üniversitesi'ne abone olduğunuzda, 13 farklı moda dalında 500 dersimizin tümüne isteğe bağlı olarak anında erişebiliyorsunuz. Onları her zaman, her yerden izleyebilirsiniz. Çoğu okul, kurs başına ayrı bir öğrenim ücreti almaktadır. Bu ücretler mezun olmadan önce birkaç bin dolara kadar ekleyebilir. Ek olarak, bilmeniz gerekenleri öğrenmek için birkaç yıl boyunca okulun sınıflarına fiziksel olarak seyahat etmeniz gerekir. Ancak, Moda Üniversitesi ile yalnızca 189 ABD doları karşılığında, tüm kurslarımıza (500'den fazla) tam bir yıl erişiminin keyfini çıkarabilir ve moda tasarımını herhangi bir yerden istediğiniz kadar hızlı veya yavaş bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Profesyonelce Üretilen Dersler

Moda Üniversitesi'nin kütüphanesi, moda işinin her türünü ve moda tasarımını gösteren yüzlerce ders içerir; ör. Drapaj, desen yapımı, moda sanatı, ürün geliştirme, CAD, dikiş, moda işi, dokumalar, dersler ve çok daha fazlası. Derslerimiz, başlangıç moda öğrencilerinin yanı sıra becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli moda profesyonelleri ve ev kanalizasyonlarını eğitmek için Başlangıç, Orta ve İleri düzey tarafından düzenlenmektedir.

Profesyoneller Tarafından Verilen Asla Amatör Değil

Derslerimiz sadece moda kolej profesörleri ve moda endüstrisi profesyonelleri tarafından verilmektedir.

İzlemesi Kolay Dersler

Video derslerimiz her şeyi nasıl adım adım yapabileceğinizi açıklıyor. Videolarımızdan bazıları kısa, örneğin 10 dakika gibi. Ancak diğerleri bir buçuk saat boyunca koşarlar. Derslerimizin çoğu ortalama 30-40 dakika sürüyor.

Bize herşeyi sor

Derslerimizi izlerken sorularınız varsa veya projelerimizden birinde çalışırken bir sorunla karşılaştıysanız, bize yazın! Web sitemiz basit bir İletişim formu sunmaktadır. Öğrencilerimize soruları neredeyse her zaman 24 saat içinde, hafta sonları bile cevaplıyoruz.

Araçlar ve Sarf Malzemeleri

Tüm derslerimiz, o dersin özellikli projesini oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız malzemelerin ve araçların bir listesiyle birlikte gelir. Gerekli bir araca aşina değilseniz veya ihtiyaç duyacağınız malzemelerin bir kısmına veya tümüne sahip değilseniz, her aracın neye benzediğini ve ne yaptığını açıklayan ve bunları satın almak için çeşitli yollar sağlayan bir Moda Tasarım Araçları sayfamız vardır. ihtiyacın var.

Açıkça Görünür Gösteriler

Derslerimiz, profesyonel kameralar ve yüksek kaliteli kamera, ışıklandırma ve kayıt cihazları kullanan ses teknisyenleri kullanılarak iyi aydınlatılmış büyük bir stüdyoda profesyonelce üretilir. Tüm derslerimiz tasarımcının bakış açısıyla öğretilir, yani bir şey yaratırken yaptığınız gibi işinize bakarsınız. Bu, önünüzdeki bir gösteriyi izlemekten daha iyi bir yoldur; öğretmenin ne yaptığını yalnızca geriye dönük veya "çevrilmiş" bir bakış açısıyla görebilirsiniz.

Kapalı Başlıklar ve Transkriptler

Tüm adım adım derslerimiz tam bir transkript içerir, böylece dersi veren öğretim elemanının tam olarak ne dediğini okuyabilirsiniz. Tüm videolarımızda daha anlaşılır olmalarını sağlayan isteğe bağlı kapalı başlıklar da bulunmaktadır.

Mükemmel Ses Kalitesi

Tüm derslerimiz, ekrandaki öğretmenin hareketlerine tam olarak uyması için zamanlanmış ayrı bir seslendirme izlemesi ile üretilir. Bir Moda Üniversitesi dersinde her bir adımı her zaman duyabilir ve anlayabilirsiniz. Çok uzun değil, sıkıcı duraklamalar. Hatalar yok. Dolaşma yok.

Birçok Faydalı Moda Kaynakları

Derslerimizin çoğu, temel kavramları daha iyi anlamanıza, zor ölçüm hesaplamaları yapmanıza veya projenizi farklı büyüklükteki modeller için özelleştirmenize yardımcı olmak için yararlı, indirilebilir dosyalar ile birlikte gelir.

Abonelerimizin çoğu şu anda bir Moda Okuluna Kayıtlı

Biz moda okullarının büyük bir destekçisiyiz. Anahtar bir sınıfı hiç kaçırdıysanız, bir arkadaşınızın notlarını ödünç aldığınızda bile bu gösteriyi yeniden yapılandırmanın neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur. Yazılı kelimeler, bir giysi hazırlarken bir eğitmen tarafından kullanılan tüm karmaşık fiziksel hareketleri tanımlayamaz. Ancak, Moda Üniversitesi size burada gerçekten yardımcı olabilir! Muhtemelen, profesörünüzün sınıfta tam olarak ne gösterdiğini göstermeye oldukça yaklaşan bir dersimiz var.

Abonelerimiz derslerimizi tekrar tekrar tekrar oynatabiliyor, eğitmenin ne yaptığını izliyor ve ardından kendi adımlarını kendi kumaşlarını ve araçlarını kullanarak aynı adımları atıyorlar. Ciddi öğrencilerimiz, öğreticinin derslerimizden birinde, öğretilen beceriyi gerçekten öğrenene kadar birkaç kez tekrarlar. Bu, terim sona erdiğinde A veya C almak arasındaki fark olabilir. Dünyanın en iyi moda okullarından binlerce öğrenci, örgün moda eğitimlerini tamamlamak ve ev ödevlerinde ve özel projelerde yardımcı olmak için derslerimizi inceledi.

Sertifikalar ve Dereceler

Sertifika veya resmi derece vermeyiz. Öğrencilerimizin çoğu zaten tam zamanlı olarak bir moda okulunda çalışıyor ya da okuyorlar. Öğrencilerimizin çoğu Moda Üniversitesi'ne abone olurlar, böylece daha sonra kendi tasarım işlerinde kendileri için çalışabilirler. Diğer Moda Üniversitesi öğrencileri iyi bir moda okulundan çok uzak bir yerde yaşıyorlar ya da ilgilenebiliyorlar, çocuklarına bakabiliyorlar ve sadece geceleri veya hafta sonları modayı öğrenebiliyorlar ya da sadece gitmenin maliyetini karşılayamıyorlar düzenli bir okula. Bu öğrencilere moda tasarımını öğrenmek için çok daha uygun ve esnek bir yol sunuyoruz. Bununla birlikte, abonelerimiz geleneksel uygulayıcılardan iş bulmak için eğitimimizi hala kullanabilirler. Moda Üniversitesi öğrencileri, işverenlere derslerimizi kullanarak kendi yaptıkları giysi puanlarını göstererek işverenlere yetkinliklerini göstermektedir. Bu, bir parşömen parçasından çok daha iyi bir yetkinlik kanıtı.

Avantajların Özeti
 • Hepsi profesyonel moda tasarımcıları tarafından öğretilen yüzlerce moda tasarımı video dersi içeren bir kütüphaneye sınırsız erişimin keyfini çıkarın
 • Herhangi bir yerde bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda veya tabletlerde, günün veya gecenin herhangi bir saatini öğrenin
 • Tam yazılı ders transkriptlerimizi okuyarak öğrenmenizi daha da güçlendirebilir
 • Sorularınıza hızlı bir şekilde cevap alın. Sorularınıza cevap vermeye ve problemlerinizi çözmeye hazır deneyimli moda tasarımcılarından oluşan bir kadroya sahibiz.
 • Araçların bir listesini alın
 • Potansiyel işverenlere ve moda kolejlerine göstermek için yeni becerilerinizin görünür kanıtını oluşturun
 • Aboneliğinizle çok sayıda moda dersinin, tasarımcı röportajının, şirket ve müze turlarının ve daha fazlasının tadını çıkarın.
 • Aboneliğiniz ile birçok kaynağımızdan ücretsiz yararlanın, örneğin moda terminolojisi sözlüğümüzü kullanın, önerilen kitaplarımıza, dergilerimize ve bloglarımıza göz atın ve ücretsiz croquis indirin
Maliyet

Yıllık aboneliğimizin yıllık maliyeti sadece 189 ABD dolarıdır. Ayrıca aylık 19,95 ABD doları tutarında yinelenen aylık abonelik oranı sunuyoruz. Buna karşılık, tüm kaynaklarımıza ve video derslerimize sınırsız, isteğe bağlı erişim elde edeceksiniz. Herşey! İnternete bakın. Diğer çevrimiçi moda kurslarının çoğu, yalnızca bir sınıf için binlerce olmasa da yüzlerce dolara mal oluyor! Moda Üniversitesinden daha iyi bir değer bulamazsınız.

Tarihimiz

Moda Üniversitesi, Francesca Sterlacci tarafından kuruldu ve geliştirildi. Francesca, New York'taki Moda Teknoloji Enstitüsü'nden (FIT) mezun oldu. New York'ta Saks, Nordstroms ve dünyadaki birçok lüks mağazaya satılan yüksek kaliteli bir tasarımcı etiketi olan Francesca Sterlacci Ltd'yi kurdu. Daha sonra FIT'de öğretmenlik yapmaya başladı ve nihayet moda tasarım koltuğu haline geldi. Francesca, özellikle "Moda Deri Tasarımı", "Moda Endüstrisinin Tarihsel Sözlüğü" ve 2019'da 3 kitaplık bir dizi: "Yeni Başlayanlar İçin Dikiş Teknikleri", "Yeni Başlayanlar İçin Desen Yapma Teknikleri" ve "Yeni Başlayanlar İçin Draping Teknikleri".

Moda Üniversitesi'ne abone olmak hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Konumlar

New York

Address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri