Widener University Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Widener Üniversitesini Seçmelisiniz?

Widener Üniversitesi'nde, akademisyenlerin, liderliğin ve hizmetin ilk geldiği zorlu ve kültürel açıdan farklı öğrenme ortamlarını gururla geliştiriyoruz. Müfredatlarımız toplumsal konularla bağlantılıdır ve öğrencileri günümüz küresel toplumundaki rolleri için sosyal sorumluluk almaya zorlar.

1821 yılında Chester, Pennsylvania'da kurulan Widener, sivil katılım, hizmet ve sosyal sorumluluk konusundaki taahhüdümüz ile ulusal olarak tanınır. Üniversite, 2006'da kurulduğundan bu yana her yıl farklı bir şekilde ABD Başkanı Yükseköğretim Topluluğu Hizmet Onur Toplamasına dahil edildi.

Amacımız toplumumuz genelinde olumlu değişime ilham veren gerçek liderler geliştirmek.

Widener’den çevrimiçi bir derece ile mezun olduğunuzda, mesleki deneyim, bilgi birikimine tam olarak hazır olursunuz ve kariyerinizi ilerletmek ve kendi alanınızda liderlik etmek için kullanılırsınız.

Esnek, yenilikçi formatımızla aşağıdaki çevrimiçi dereceleri sunuyoruz:

  • İşletme Yüksek Lisans (MBA)
  • Sosyal Hizmet Ustası (MSW)
  • Kayıtlı Hemşirelik Lisansı Hemşirelikte Bilim (RN-BSN)

Program veya meslek ne olursa olsun, bir Widener eğitimi, küçük sınıflarda uygulamalı öğrenmeye, anlamlı hizmet öğrenme projelerine ve işle ilgili deneyime vurgu yapar.

Widener Üniversitesi'nde Mali Yardım

Widener University Online öğrencilerinin eğitim harcamalarını ödemelerine yardımcı olmak için federal krediler ve hibeler dahil olmak üzere maddi yardım bulunmaktadır. İşveren iadesi düzenlemeleri, işveren belgelerine sahip nitelikli öğrenciler için de yapılabilir.

Federal Öğrenci Yardımları Ücretsiz Başvurusu (FAFSA) ile finansal yardım için başvurabilirsiniz. Widener Üniversitesi kodu 003313’dür.

Konumlar

Chester

Address
University Place,One
19013 Chester, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri