ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH , ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH , ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie alanında modern, yaratıcı ve yenilikçi uzaktan eğitim kursları ve ileri eğitim sunmaktadır. Ve bu 14 yıldan fazla bir süredir. Pratik ilgisi ve yetenekli didaktik ile Online Yüksek Lisans programları. Heyecan verici, bilimsel ve aynı zamanda pratik odaklı. İstisnai durumlarda, profesyoneller birinci derece olmadan (lisans derecesi olmadan) yüksek lisans programlarına kabul etme şansına sahiptir.

ALP ortak üniversiteleri tarafından sunulan yüksek lisans programları özellikle sınıflara katılamayan insanlar için uygundur. ALP öğrencileri dünyanın her yerinde bulunmaktadır. ABD, Avustralya, Rusya, İngiltere ve diğer birçok kıta ve ülkede. Suudi Arabistanlı kadınlar, ABD'den zamanında özgür olmak isteyen ve hala eğitimlerine devam etmek isteyen yöneticiler kadar ilgi duyuyorlar. Varlıklara seyahat genellikle bir çalışmaya başlama kararını zorlaştırır. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızı tanıyın. İnternet üzerinden. ALP ekibi ve işbirliği ortaklarımız birlikte öğrenmeyi dört gözle bekliyorlar.

İşbirliği Ortağı, Katılımcı ve Avukat: İletişim uzmanı Profesör Dr Friedemann Schulz von Thun.
Danışmanlar: Eski Federal Eğitim Bakanı Björn Engholm ve Dr. Raimund Mildner.

128149_08.jpg

Franchise Master programlarının prensibi

ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH, uluslararası üniversiteler (özellikle FHWien der WKW ve Londra Metropolitan Üniversitesi) adına bir franchise sahibidir. Bilimsel uzaktan eğitimde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir uzman olarak, ALP GmbH uzun yıllar üniversiteler tarafından özellikle psikoloji alanında yüksek lisans programlarının geliştirilmesini ve uygulanmasını desteklemek üzere görevlendirilmiştir.

ALP GmbH öğrencileri ilgili üniversitelere kayıtlıdır ve yüksek lisanslarını bu üniversitelerden alırlar. Aradaki süre, elbette akreditasyonlar ve validasyonlar kapsamında üniversiteler tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış ALP GmbH tarafından kendi personeli ile doldurulur. Lisans programlarının kalite güvencesi üniversitelerin elindedir ve bu da bizimle çok yakın işbirliği içinde profesyonellik ve müşteri memnuniyetini garanti eder.

Aşağıdaki yüksek lisans programları şu anda uzaktan eğitim ile sunulmaktadır (devamsız):

  1. MSc Davranışsal ve Organizasyonel Psikoloji (İngilizce, 1 yıl)
  2. Msc Psikolojik Tıp / Ruh Sağlığı (İngilizce, 1 yıl)
  3. MSc Siber Psikoloji (Çevrimiçi İletişim) (İngilizce, 1,5 yıl)
  4. MSc Psychologische Medizin / Komplementäre Medizin (Almanca, 1 yıl)
  5. MSc Kommunikations- ve Betriebspsychologie (Almanca, 1,5 yıl)
  6. MSc Verhaltens- ve Organisationspsychology (Almanca, 1 yıl)

128164_03.jpg

ALP hakkında özel olan nedir?

Psikoloji alanında 49 uzman

% 100 çevrimiçi eğitim kursları. Varsızlık

Çok yakın, sevecen ve minnettar öğrenci desteği

Almanca ve İngilizce konuşan uzaktan eğitim Yüksek Lisans programları arasında seçim yapabilirsiniz

Bazı istisnai durumlarda, birinci derece olmadan Yüksek Lisans derslerine girmek de mümkündür

Dünyanın her yerinden esnek eğitim

Psikoloji disiplinindeki ALP uzaktan eğitim çalışma dersleri Zentralstelle für Fernunterricht (ZfU) tarafından tanınır. Kabul sayıları bireysel çalışma programlarında bulunabilir.

ALP öğrencilerinin yaş ortalaması 44'tür.

Yenilikçi, modern, heyecan verici ve uygulamaya yönelik çalışma ve sınav başarıları

Konumlar

Lübeck

Address
Maria-Goeppert-Straße 1
23562 Lübeck, Schleswig-Holstein, Almanya