IUBH University of Applied Sciences – Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IUBH'de Eğitim

Avrupa'da uluslararası bir kariyere başlamak ve bu hedefe ulaşmak için esnek ve ekonomik bir yol aramak mı istiyorsunuz? Çevrimiçi Yüksek Lisans ve MBA programlarımız size iş ve genel yönetim yetkinlikleri odaklı uluslararası bir yönlendirme sunar.

Aynı zamanda, kendi hızınızda, yerinizde ve zamanınızda çalışmanızı sağlamak için yenilikçi bir yol kullanırlar. Çalışma modelimizle maksimum esnekliğe büyük önem veriyoruz ve yaşamınıza ve ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlıyoruz.

IUBH çevrimiçi çalışma - başarının en esnek yolu

Master ve MBA çevrimiçi kurslarımızla, size dünya çapında en yenilikçi, modern çevrimiçi çalışma programını sunuyoruz.

Programlarımız, uygulamalarınızda kolaylık sağlamak için pratik tarafa ve sayısız hizmete ve yeniliğe güçlü bir vurgu yaparak son derece esnek ve yüksek kalitededir. Mezunlarımız kültürlerarası becerileri, İngilizce'nin iyi bir komutanlığı ve genel yönetim hakkında geniş bilgi birikimini sergiler, çekici uluslararası işyerlerine kapıları açar ve tüm endüstrilerdeki yönetim kariyerlerine bir başlangıç ​​yapar.

Kariyerin bizim motivasyonumuz

IUBH'de uzaktan eğitim, öğrencilere, kişisel ve profesyonel düzeyde gelişim ve esnek, uygulamaya yönelik çalışma yoluyla kariyerlerini ilerletme fırsatı sunar. Özellikle, temel görevlerini sürdürürken kişisel ve profesyonel düzeyde büyümek isteyen profesyonellere ve başka türlü meşgul kişilere bakıyoruz.

Bu yüzden programlarımızı ve kurslarımızı mümkün olduğunca esnek ve yenilikçi olacak şekilde tasarlıyoruz, ancak her zamanki yüksek IUBH kalitesinden ödün vermeden.

Ayrıca, uzman uzmanlığımızı birleştirmek ve mükemmel öğrenci hizmetleri ve danışmanlığı ile profesyonel ve yenilikçi öğrenme materyalleri biçiminde hizmete odaklanmanın önemli olduğuna inanıyoruz.

Bizi ayıran nedir:

  • Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış profesyonel ve kişisel gelişimi destekliyoruz.
  • Öğrencilerimizi, ister kendi ülkesinde isterse daha uzak bir alanda olsun, başarılı bir kariyer için mümkün olan en iyi şekilde hazırlarız.
  • Uzaktan eğitim programımız mümkün olduğunca esnektir - istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.
  • Öğrencilerimiz yüksek kaliteli multimedya öğrenme materyallerinden yararlanmaktadır.
  • Müfredatımız oldukça pratik odaklı.
  • Programlarımızda çok sayıda endüstri uzmanını entegre ediyoruz.
  • Öğrencilerimiz, öğretim görevlilerimiz ve ortaklarımız müfredatın, öğretim materyallerinin ve hizmetlerin geliştirilmesine aktif olarak katılabilirler.
  • Böylece tüm kurslarımızın, öğretim materyallerinin ve hizmetlerimizin tutarlı kalitesini garanti edebiliriz.

Akreditasyon ve Sıralamalar

IUBH, kalite ve mükemmelliği gösteren bir dizi akreditasyon ve mühüre sahiptir. Programlarımızın ve öğretimin kalitesini sürekli artırarak bunu başardık.

Burs Girişimi

IUBH Online size% 66'dan başlayan eğitim maliyetlerinden tasarruf etme şansı verir. Tamamen akredite edilmiş bir Alman derecesi alacaksınız. Çevrimiçi derecesi, IUBH Kampüste Dereceden farklı değildir. SMART-Giriş Seçeneği ile son döneminizi Almanya'daki kampüste yapma şansınız bile var. Tek yapmanız gereken okulun web sitesindeki Burs Hesaplama aracını kullanmak ve öğrenci işe alım ekibinin nihai sonucunuzla size geri dönmesini beklemektir.

(Burslarımızın Almanya, Avusturya ve İsviçre'den gelen öğrenciler için mevcut olmadığını unutmayın)

Konumlar

Bad Honnef

Address
53604 Bad Honnef, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya