University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Oldenburg Carl von Ossietzky Üniversitesi, 1973 yılında Almanya'nın genç üniversitelerinden biri olarak kuruldu. Amacı, disiplinlerarası, ileri araştırmalarla toplumun 21. yüzyılda karşılaştığı en büyük zorluklara cevap bulmaktır.

Oldenburg kampüsündeki Pathways kısa: Üniversitenin akademik personeli ve idari personeli, disiplinlerarası bir yaklaşımla birlikte yakından çalışıyor. Birçoğu özel araştırma alanlarına, araştırma gruplarına ve mükemmellik Avrupa kümelerine entegre edilmiştir.

Üniversite dünya çapında 200'den fazla üniversiteyle yakın işbirliği içindedir ve ayrıca araştırma, eğitim, kültür ve işletme alanlarında üniversite dışı enstitülerle de bağlantılıdır.

Oldenburg Üniversitesi, 13.700'den fazla öğrenciyi meslek hayatı için hazırlıyor. Dil çalışmaları, kültürel çalışmalar ve beşeri bilimlerden eğitim bilimlerine, sanat ve müzikolojiye, ekonomik ve sosyal bilimler, matematik, bilgisayar bilimleri, doğa bilimleri ve 2012 yılında kurulan yeni tıp ve sağlık bilimleri programlarına kadar geniş bir yelpazede disiplinler sunmaktadır .116043_pexels-photo-864994.jpeg

Konumlar

Oldenburg

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Address
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg,
Ammerländer Heerstraße 114-118

26129 Oldenburg, Aşağı Saksonya, Almanya