University of Kaiserslautern

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Başarınız için Deneyimli profesyoneller

Kaiserslautern Teknik Üniversitesi "Uzaktan ve Bağımsız Araştırmalar Merkezi" (DİSK) Almanya'da yüksek lisans uzaktan eğitim lider sağlayıcısıdır. kurulması akademik teklifler rehberli özel çalışma geliştirilmesi ve tasarımında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. O Kaiserslautern Üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur "Uzaktan eğitim ve Sürekli Eğitim Merkezi" (ZFUW), gelişmiştir.

  • Biz çekici konularda akredite master düzeyinde eğitim ve
    danışmanlık, servis ve destek tarafından çalışmalarınızı eşlik eder.

Serbest Çalışma

DİSK İçin "Bağımsız Öğrenme" fikri esastır.

  • Biz öğrencilerimizin kendi kendine öğrenme becerilerini güçlendirmek ve hayat boyu öğrenme için bir üniversite yolunda kendi kendine öğrenme modüllerinin geliştirilmesi yoluyla Kaiserslautern Üniversitesi desteklemektedir.
  • Böylece öğrencilerin Kaiserslautern Üniversitesi kendi uzmanlık sadece az geliştirmek olduğunu katkı, aynı zamanda kendi öğrenmeleri konusunda uzman olmak.

Dünyada herhangi bir yerden Çalışması

Şu anda, yaklaşık 4.000 akademisyen, mesleki kariyer için DİSK Eğitim Kılavuzu kullanın - Almanya'da başka karşılaştırılabilir uzaktan eğitim enstitüsü daha fazla. Öğrenciler Çin, Hindistan veya ABD'de yurtdışında bir süre boyunca Almanca konuşulan komşu ülkeleri değil, aynı zamanda, örneğin, okyanus ötesinden Almanya çapında geliyor.

yüksek başarı oranı ile devam

Bu tam başarıyla DİSK mesafeli öğrenmede katılımcıların% 80 üzerinde. , Didaktik mükemmel hazırlanmış eğitim materyalleri, çevrimiçi seminer pratik ve DİSK personelinden güvenilir destek incelemek açısından profesyonelce ünlü çalışma iletkenlerin kombinasyonu başarı oranının yüksek olduğunu alınmıştır.

Kısa profil TU Kaiserslautern

Gelecek odaklı kurslar, uygulamalı eğitim ve modern bir altyapı, bu Kaiserslautern Üniversitesi'nde öğrenciler için ortaya koşullardır. Rheinland-Pfalz tek teknik-mühendislik odaklı bir üniversite 1970 yılında kurulmuş ve kurulan teknik kolej korkma olumlu karşılaştırır beri hatırı sayılır bir ün kazanmıştır.

bir ile altı kazananları üniversiteler gibi ülke çapında rekabet "Öğretimde Mükemmellik" Ekim 2009'da ortaya çıkan Kaiserslautern Üniversitesi ödül, üniversitede öğretim öneminin kanıtı yaşıyor.

yaklaşık 12.500 öğrenciye (yaklaşık 4.000 uzaktan eğitim öğrencileri) oniki bölümlerinde sunduğu bir kampüs üniversitesi olarak geleceğe 100'ün üzerinde ve pratiğe dayalı dersleri ve profesörler ve mükemmel bakım durumla onun yönetilebilir boyutta yakın temas ile garanti. Ayrıca, öğrenciler doğrudan kampüsteki iki Fraunhofer Enstitüleri, bir Max Planck Enstitüsü, Kompozit Malzemelerin Yapay zeka Alman Araştırma Merkezi ve Enstitüsü dahil ünlü araştırma hizmetlerinden yararlanabilir ve yakın bulunan ve vardır TU ile yakından uygulanan araştırma alanında işbirliği.

Ocak 2010'da, Kaiserslautern Üniversitesi ve kurumlar IESE, ITWM, DFKI ve Eğitim ve Araştırma Federal Bakanlığı (BMBF) üst küme yarışmanın beş kazananların ITA iki kez kazanan idi.

İki araştırma merkezleri koordineli araştırma projeleri böyle, Kaiserslautern, büyük amacı Üniversitesi'nde ortalarında 2008 yılında kurulmuştur. mükemmellik ulusal ve uluslararası destek önlemleri altında projeler yükseltmek başarıyla özel araştırma alanları olarak kurmak ve.

Konumlar

Kaiserslautern

Address
Technical University of Kaiserslautern
Distance & Independent Studies Center (DISC)
Postfach: 3049
67653 Kaiserslautern, Germany

Kaiserslautern, Rheinland-Pfalz, Almanya