Resmi açıklamayı okuyun

Başarınız için Deneyimli profesyoneller

Kaiserslautern Teknik Üniversitesi "Uzaktan ve Bağımsız Araştırmalar Merkezi" (DİSK) Almanya'da yüksek lisans uzaktan eğitim lider sağlayıcısıdır. kurulması akademik teklifler rehberli özel çalışma geliştirilmesi ve tasarımında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. O Kaiserslautern Üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur "Uzaktan eğitim ve Sürekli Eğitim Merkezi" (ZFUW), gelişmiştir.

  • Biz çekici konularda akredite master düzeyinde eğitim ve
    danışmanlık, servis ve destek tarafından çalışmalarınızı eşlik eder.

Serbest Çalışma

DİSK İçin "Bağımsız Öğrenme" fikri esastır.

  • Biz öğrencilerimizin kendi kendine öğrenme becerilerini güçlendirmek ve hayat boyu öğrenme için bir üniversite yolunda kendi kendine öğrenme modüllerinin geliştirilmesi yoluyla Kaiserslautern Üniversitesi desteklemektedir.
  • Böylece öğrencilerin Kaiserslautern Üniversitesi kendi uzmanlık sadece az geliştirmek olduğunu katkı, aynı zamanda kendi öğrenmeleri konusunda uzman olmak.

Dünyada herhangi bir yerden Çalışması

Şu anda, yaklaşık 4.000 akademisyen, mesleki kariyer için DİSK Eğitim Kılavuzu kullanın - Almanya'da başka karşılaştırılabilir uzaktan eğitim enstitüsü daha fazla. Öğrenciler Çin, Hindistan veya ABD'de yurtdışında bir süre boyunca Almanca konuşulan komşu ülkeleri değil, aynı zamanda, örneğin, okyanus ötesinden Almanya çapında geliyor.

yüksek başarı oranı ile devam

Bu tam başarıyla DİSK mesafeli öğrenmede katılımcıların% 80 üzerinde. , Didaktik mükemmel hazırlanmış eğitim materyalleri, çevrimiçi seminer pratik ve DİSK personelinden güvenilir destek incelemek açısından profesyonelce ünlü çalışma iletkenlerin kombinasyonu başarı oranının yüksek olduğunu alınmıştır.

Kısa profil TU Kaiserslautern

Gelecek odaklı kurslar, uygulamalı eğitim ve modern bir altyapı, bu Kaiserslautern Üniversitesi'nde öğrenciler için ortaya koşullardır. Rheinland-Pfalz tek teknik-mühendislik odaklı bir üniversite 1970 yılında kurulmuş ve kurulan teknik kolej korkma olumlu karşılaştırır beri hatırı sayılır bir ün kazanmıştır.

bir ile altı kazananları üniversiteler gibi ülke çapında rekabet "Öğretimde Mükemmellik" Ekim 2009'da ortaya çıkan Kaiserslautern Üniversitesi ödül, üniversitede öğretim öneminin kanıtı yaşıyor.

yaklaşık 12.500 öğrenciye (yaklaşık 4.000 uzaktan eğitim öğrencileri) oniki bölümlerinde sunduğu bir kampüs üniversitesi olarak geleceğe 100'ün üzerinde ve pratiğe dayalı dersleri ve profesörler ve mükemmel bakım durumla onun yönetilebilir boyutta yakın temas ile garanti. Ayrıca, öğrenciler doğrudan kampüsteki iki Fraunhofer Enstitüleri, bir Max Planck Enstitüsü, Kompozit Malzemelerin Yapay zeka Alman Araştırma Merkezi ve Enstitüsü dahil ünlü araştırma hizmetlerinden yararlanabilir ve yakın bulunan ve vardır TU ile yakından uygulanan araştırma alanında işbirliği.

Ocak 2010'da, Kaiserslautern Üniversitesi ve kurumlar IESE, ITWM, DFKI ve Eğitim ve Araştırma Federal Bakanlığı (BMBF) üst küme yarışmanın beş kazananların ITA iki kez kazanan idi.

İki araştırma merkezleri koordineli araştırma projeleri böyle, Kaiserslautern, büyük amacı Üniversitesi'nde ortalarında 2008 yılında kurulmuştur. mükemmellik ulusal ve uluslararası destek önlemleri altında projeler yükseltmek başarıyla özel araştırma alanları olarak kurmak ve.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Kaiserslautern

Nanoteknoloji disiplinler arası bir bilimdir. Nano ölçekteki fiziksel yasaları, kimyasal süreçleri ve biyolojik ilkeleri birleştirir. Disiplinlerarasılığın büyük derecesi ... [+]

Nanoteknoloji disiplinler arası bir bilimdir. Nano ölçekteki fiziksel yasaları, kimyasal süreçleri ve biyolojik ilkeleri birleştirir. Disiplinlerarasılığın büyük derecesi, bilim insanının, örneğin karakterizasyon yöntemleri, nano-optik, nanoelektronik, nanomalzemeler ve biyoteknoloji gibi ek bilgi edinmesini vazgeçilmez kılmaktadır.

Daha fazla bilgi www.zfuw.uni-kl.de/fernstudiengaenge/science-engineering/nanotechnology/ adresinde bulunabilir.

hedef kitle

Hedef grup, öncelikle Almanya'da ve yurtdışında endüstri, araştırma enstitüleri, kolejler ve kliniklerde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bu üç yıllık yüksek lisans programına kabul edilmek için ön koşul, bir üniversite ya da uygulamalı bilim veya doğa bilimlerinin yanı sıra tıp veya eczacılık fakültesinde tamamlanmış, lisans derecesidir. Kayıt başvurusunda bulunurken en az bir yıllık ilgili mesleki deneyim kanıtlanmalıdır. Uzaktan öğrenme kursu "Nanoteknoloji" ye erişim başvurusu ile başvuru sahibi, uygun bir kurumun yüksek lisans tezini yürütmesini sağlamak için hazır olduğunu yazılı olarak beyan etmelidir. Kabul eden kurumdan gelen bir sertifika, dördüncü yarıyılın sonunda Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına sunulmalıdır.... [-]

Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Sertifika

University of Kaiserslautern

Nanobiyoteknoloji, '21. yüzyıl temel teknolojisi' olarak bilinen çok genç ve ilgi çekici bir araştırma ve çalışma alanıdır. Örneğin tıbbi teşhis ve terapötikler ile yeni ... [+]

Nanobiyoteknoloji, '21. yüzyıl temel teknolojisi' olarak bilinen çok genç ve ilgi çekici bir araştırma ve çalışma alanıdır. Örneğin tıbbi teşhis ve terapötikler ile yeni materyallerin geliştirilmesi gibi çeşitli uygulama olanakları tanımlanabilir. Nanobiyoteknolojinin yüksek disiplinler arası yapısı, Almanya'da benzeri olmayan ve DİSK tarafından 2004'ten beri sunulan uzaktan öğrenme kursu tarafından dikkate alınmaktadır.

hedef kitle

12 aylık sertifika programı, bir mühendislik, doğa bilimleri veya tıbbi lisans programında bir üniversite veya yüksek lisans derecesine sahip olan mezunlara yöneliktir.

İngilizce dil sertifikalı uzaktan eğitim kursu "Nanobiyoteknoloji" için, kayıt için yeterli İngilizce bilgisinin kanıtlanması gerekmektedir. Bunlar tarafından işgal edilebilir:... [-]

Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Kaiserslautern

Teknik dünyanın hızlı gelişimi ve ilerici dijitalleşme göz önüne alındığında, günümüzde teknoloji olmayan insan yaşam alanı düşünülemez. Daha da önemlisi etik farkındalık ... [+]

özet

Teknik dünyanın hızlı gelişimi ve ilerici dijitalleşme göz önüne alındığında, günümüzde teknoloji olmayan insan yaşam alanı düşünülemez. Daha da önemlisi etik farkındalıktır. Tekno-etik yardımıyla teknoloji ve teknolojinin temel ve uygulama düzeyinde eleştirel sorgulanması yoluyla, teknik yeniliklerin sorumlu bir şekilde ele alınması için yeni itici güçlerin kazanılması gerekmektedir.

Almanca sertifika programı, diğerleri arasında, doğa bilimleri ve mühendislik bilimleri, sağlık yönetimi, tıbbi bilişim, tıbbi bilişim danışmanlığı ve sistem yönetimi alanlarının yanı sıra doktorlar, sağlık uzmanları ve hemşireler için hazırlanmıştır.... [-]

Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Almanca
Yarı zamanlı
2 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of Kaiserslautern

Temel teori, sürekli zamanlı finansal matematik becerileri ve bu uzmanlığı uygulamaya koyabilme yeteneği, aktüeryal ve finansal matematiğin temel kavramlarının anlaşılmas ... [+]

Vasıf

Temel teori, sürekli zamanlı finansal matematik becerileri ve bu uzmanlığı uygulamaya koyabilme yeteneği, aktüeryal ve finansal matematiğin temel kavramlarının anlaşılmasıyla birleştiğinde, giderek karmaşıklaşan finansal piyasaların anlaşılması her zamankinden daha önemlidir. Finans ve sigorta sektöründeki en iyi işlere yönelik rekabet de yoğunlaşmaya ve bu uzmanlığa sahip olmanıza, bu alana geçme veya kariyerinizi finans ya da sigortacılık alanında daha da ileriye götürme şansınızı önemli ölçüde artırır. TU Kaiserslautern Finansal Mühendislik uzaktan eğitim programında ihtiyacınız olan becerileri geliştirebilirsiniz.

Hedef kitle... [-]
Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Kaiserslautern

Geleneksel olarak donanım ağırlıklı ürün alanları giderek artan yazılım ağırlıklı alanlara dönüşüyor. Bu etkilenen endüstrilerde faaliyet gösteren birçok şirket ve kurum ... [+]

Geleneksel olarak donanım ağırlıklı ürün alanları giderek artan yazılım ağırlıklı alanlara dönüşüyor. Bu etkilenen endüstrilerde faaliyet gösteren birçok şirket ve kurum hala yazılım mühendisliğinde derinlemesine eğitim olmaksızın çoğunlukla mühendisler istihdam etmektedir. Bu bağlamda, endüstri temsilcileri, yazılım mühendisliği mühendislerini yetiştirmek için yarı zamanlı bir programa ihtiyaç duymaktadır. DISC daha sonra bu yüksek kaliteli, uzaktan eğitim kursunu yarı zamanlı olarak geliştirdi. 2008 yılından beri DİSK tarafından sunulan Master'ın uzaktan eğitim kursu, mühendislere bu alanda sağlam teorik bilgi birikimi ve gömülü sistemler için yazılım mühendisliği ile ilgili pratik yöntemler, teknolojiler ve araçlar sunmaktadır.... [-]

Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Kaiserslautern

... [+]

Sınavlar da dahil olmak üzere yarı zamanlı, mesleki çalışma için standart ders süresi dört yarıyıldır. Kurs sırasında mola vermek ve ardından tamamlamak için geri dönmek de mümkündür.

İki sınıf seminer haftası, başında bir, ikinci yarıyıldan bir sonra, bilgiyi daha interaktif ve kişisel bir şekilde aktarmaya yardımcı olur. Çevrimiçi aşamada, materyali işlemek için haftalık olarak yaklaşık 15 saatlik bir taahhüt gerekir.

Kampüs içi zorunlu etkinlikler, MABLE yüksek lisans derecesine doğru çalışan tüm katılımcılar için ikinci dönemin başlangıcında ve başında gerçekleşir. ... [-]

Almanya Kaiserslautern
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku