WINGS - Wismar University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Wings - Wismar Üniversitesi'nin (Almanya) bir yan kuruluşu olan Wismar Uluslararası Mezuniyet Hizmetleri - yarı zamanlı programlar ve profesyoneller için sertifikalı ileri eğitim sunmaktadır. Çalışma programları, lisans, diploma veya yüksek lisans gibi daha yüksek bir kamu eğitimi derecesi kazanabileceğiniz ekonomi, teknoloji ve tasarım alanlarında sunulmaktadır. WINGS bunun üzerine inşa edildi ve 2004 yılında kuruldu. Birincil görevler Wismar Üniversitesi akademik uzmanlığı altında yarı zamanlı ve diğer eğitim programlarını geliştirmek, organize etmek ve pazarlamaktır.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Wismar Uygulamalı Bilimler Üniversitesi: Teknoloji, İşletme ve Tasarım, 100 yılı aşkın akademik mükemmelliğe dayanan ileri ve yenilikçi bir eğitim ve araştırma kurumudur. Hem kampüste hem de yarı zamanlı olarak öğrenim gören 8.100'den fazla öğrencisi ile pratik ve iş odaklı bir Uluslararası Üniversitedir. Her yarı zamanlı öğrenci Wismar Üniversitesi'ne resmi olarak kayıtlıdır ve WINGS tarafından kapsamlı ve bireysel olarak desteklenmektedir.

Avrupa, Baltık bölgesi, Amerika, Latin Amerika, Asya ve özellikle Güneydoğu Asya'daki birçok temas nedeniyle, araştırma ve çevrimiçi öğretim yöntemlerimizde farklı kültürlerarası özellikler farklı olarak bulunabilir. Şu anda dünyanın dört bir yanından yarı zamanlı programlarımıza katılan öğrenciler var. 5.200'den fazla yarı zamanlı öğrenciyle WINGS, Almanya'daki profesyoneller için yarı zamanlı programların önde gelen sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Konumlar

Wismar

Address
Wismar, Mecklenburg-Vorpommern, Almanya

Bangkok

Address
Bangkok, Tayland

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Kopenhag

Address
Kopenhag, Danimarka

Barselona

Address
Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin