La Trobe –Didasko

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aklında tasarlanan çevrimiçi nitelikler

La Trobe Üniversitesi ve Didasko, işverenler tarafından çok değerli ve uluslararası olarak tanınan çevrimiçi yeterliliklere sahip olmak için ortaklık kurmuştur. La Trobe, 36.000'den fazla öğrencisi ve 1967'den kalma geçmişi olan Avustralya'nın en saygın üniversitelerinden biridir. Didasko, mevcut en ilgi çekici öğrenim materyallerinden bazılarıyla çevrimiçi yeterlilikler sunmak için La Trobe ile ortaklık kurmuştur. Didasko, çevrimiçi eğitim konusunda uzmandır ve kariyerlerini değiştirmek veya geliştirmek isteyen kişiler için uzmanlaşmıştır.

En çok ihtiyacınız olduğunda yardım edin

Çevrimiçi eğitimin biraz zor olabileceğini biliyoruz, özellikle de son eğitimden bu yana bir süre geçmiş olsaydı. Didasko'da, akademik ve destek ekipleri hazır bulunduk ve herhangi bir öğrenci araştırmasını çözmek için istekli olduk. Amacımız tüm sorulara 10 dakika içerisinde (normal çalışma saatleri içinde) cevap vermek ve 24 saat içinde çözmektir.

Çalışma saatleri

  • Pazartesi - perşembe 07:30 - 22:00 AEST
  • Cuma 07:30 - 18:00 AEST

Bizimle çalışmanın faydaları

  • Kendi evinizde ya da ofisinizde çalışılacak% 100 çevrimiçi kurslar
  • İstediğin kadar öde. Konuya Göre.
  • Avustralya'nın en saygın üniversitelerinden bir tanesi
  • Beklemek yok - bugün aylık başlangıç ​​tarihleri ​​ile kayıt olun
  • Yarı zamanlı ve tam zamanlı esnek çalışma seçenekleri
  • Kendi ülkenizde çevrimiçi çalışarak yılda 40.000 ABD Doları AUS tasarruf edin. (Kitap ücreti yoktur. Seyahat masrafı yoktur. Yaşama masrafı yoktur. Kampüs masrafı yoktur)
Öğrenmenin yeni bir yolu
Didasko'yu hiç duymamış olsanız da, neredeyse 20 yıldır bir şekilde ya da bir şekilde eğitimin ön saflarında yer aldık! Bugün binlerce öğrenci, çevrimiçi kaynaklarımızı global olarak daha iyi kullanmak için kullanıyor. Öğrenmeyi gerçekten eğlenceli kılan en ilgi çekici multimedya öğrenim içeriklerinden bazılarını geliştirdik!

Didasko farkı nedir?

Hayatınızda bir fark yaratma konusunda tutkuluyuz. Yolculuğunuzun her adımında Didasko, kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.
Odağımız, kariyer değiştiricilere ve mevcut alanınızda kariyerinizi geliştirmek isteyenlere odaklanıyor. Size yardımcı olmak için, benzersiz koşullarınız etrafında bir çalışma programı tasarladık. % 100 çevrimiçi çözümümüz, kariyerinizdeki bir sonraki adımları planlarken kazanmaya devam etmenizi sağlar.

Tam veya yarı zamanlı eğitim seçenekleri

Kampüs katılımı olmadan tam veya yarı zamanlı eğitim alabilirsiniz. Tam zamanlı bir zaman çizelgesinde (haftada yaklaşık 30 saat) çalışmak, kalifikasyonunuzun her yıl geleneksel yıllık zaman diliminde (lisans derecesi için üç yıl) tamamlanacaktır. Bazıları için, bu tam zamanlı istihdam ile biraz fazla. Bu, çalışmalarının acı çekmesine neden olabilir.
Haftalık çalışma taahhüdünü yarıya indirmenize izin veren yarı zamanlı bir seçeneğimiz var. Evet, dersiniz daha uzun sürecek, ancak isteğiniz ve kursunuzu tamamlama isteğiniz, hangi seçeneği seçerseniz seçin, işverenler tarafından her zaman olumlu görülebilir. Dersiniz sırasında taahhütleriniz değiştiğinde çalışma modunu değiştirebilirsiniz.

Ne zaman ders çalışacağını seç

Her hafta çalışma saatlerinizi kendi kişisel çalışma planınızla tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Planınızı onurlandırmanıza ve çalışma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Yine, koşullarınız değişmeli, bu yüzden çalışma planınız da olabilir!

Bir derece üç nitelik

La Trobe University çevrimiçi uygulamalı derece, size çalışmalarınızın süresi boyunca üç yeterlilik elde etmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kursunuzun her bir bölümünü tatmin edici bir şekilde tamamlamış olmak koşuluyla, üç yıllık bir yılı tamamladığınızda uygulamalı bir diploma (yıl sonu 1), uygulamalı önlisans (son yıl 2) ve uygulamalı bir lisans derecesi verilecektir. Potansiyel kazanç kapasiteniz, kursunuz boyunca ilerledikçe artar.

Konumlar

Melbourne

Address
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

Melbourne, Victoria, Avustralya