Resmi açıklamayı okuyun

Aklında tasarlanan çevrimiçi nitelikler

La Trobe Üniversitesi ve Didasko, işverenler tarafından çok değerli ve uluslararası olarak tanınan çevrimiçi yeterliliklere sahip olmak için ortaklık kurmuştur. La Trobe, 36.000'den fazla öğrencisi ve 1967'den kalma geçmişi olan Avustralya'nın en saygın üniversitelerinden biridir. Didasko, mevcut en ilgi çekici öğrenim materyallerinden bazılarıyla çevrimiçi yeterlilikler sunmak için La Trobe ile ortaklık kurmuştur. Didasko, çevrimiçi eğitim konusunda uzmandır ve kariyerlerini değiştirmek veya geliştirmek isteyen kişiler için uzmanlaşmıştır.

En çok ihtiyacınız olduğunda yardım edin

Çevrimiçi eğitimin biraz zor olabileceğini biliyoruz, özellikle de son eğitimden bu yana bir süre geçmiş olsaydı. Didasko'da, akademik ve destek ekipleri hazır bulunduk ve herhangi bir öğrenci araştırmasını çözmek için istekli olduk. Amacımız tüm sorulara 10 dakika içerisinde (normal çalışma saatleri içinde) cevap vermek ve 24 saat içinde çözmektir.

Çalışma saatleri

  • Pazartesi - perşembe 07:30 - 22:00 AEST
  • Cuma 07:30 - 18:00 AEST

Bizimle çalışmanın faydaları

  • Kendi evinizde ya da ofisinizde çalışılacak% 100 çevrimiçi kurslar
  • İstediğin kadar öde. Konuya Göre.
  • Avustralya'nın en saygın üniversitelerinden bir tanesi
  • Beklemek yok - bugün aylık başlangıç ​​tarihleri ​​ile kayıt olun
  • Yarı zamanlı ve tam zamanlı esnek çalışma seçenekleri
  • Kendi ülkenizde çevrimiçi çalışarak yılda 40.000 ABD Doları AUS tasarruf edin. (Kitap ücreti yoktur. Seyahat masrafı yoktur. Yaşama masrafı yoktur. Kampüs masrafı yoktur)
Öğrenmenin yeni bir yolu
Didasko'yu hiç duymamış olsanız da, neredeyse 20 yıldır bir şekilde ya da bir şekilde eğitimin ön saflarında yer aldık! Bugün binlerce öğrenci, çevrimiçi kaynaklarımızı global olarak daha iyi kullanmak için kullanıyor. Öğrenmeyi gerçekten eğlenceli kılan en ilgi çekici multimedya öğrenim içeriklerinden bazılarını geliştirdik!

Didasko farkı nedir?

Hayatınızda bir fark yaratma konusunda tutkuluyuz. Yolculuğunuzun her adımında Didasko, kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.
Odağımız, kariyer değiştiricilere ve mevcut alanınızda kariyerinizi geliştirmek isteyenlere odaklanıyor. Size yardımcı olmak için, benzersiz koşullarınız etrafında bir çalışma programı tasarladık. % 100 çevrimiçi çözümümüz, kariyerinizdeki bir sonraki adımları planlarken kazanmaya devam etmenizi sağlar.

Tam veya yarı zamanlı eğitim seçenekleri

Kampüs katılımı olmadan tam veya yarı zamanlı eğitim alabilirsiniz. Tam zamanlı bir zaman çizelgesinde (haftada yaklaşık 30 saat) çalışmak, kalifikasyonunuzun her yıl geleneksel yıllık zaman diliminde (lisans derecesi için üç yıl) tamamlanacaktır. Bazıları için, bu tam zamanlı istihdam ile biraz fazla. Bu, çalışmalarının acı çekmesine neden olabilir.
Haftalık çalışma taahhüdünü yarıya indirmenize izin veren yarı zamanlı bir seçeneğimiz var. Evet, dersiniz daha uzun sürecek, ancak isteğiniz ve kursunuzu tamamlama isteğiniz, hangi seçeneği seçerseniz seçin, işverenler tarafından her zaman olumlu görülebilir. Dersiniz sırasında taahhütleriniz değiştiğinde çalışma modunu değiştirebilirsiniz.

Ne zaman ders çalışacağını seç

Her hafta çalışma saatlerinizi kendi kişisel çalışma planınızla tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Planınızı onurlandırmanıza ve çalışma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Yine, koşullarınız değişmeli, bu yüzden çalışma planınız da olabilir!

Bir derece üç nitelik

La Trobe University çevrimiçi uygulamalı derece, size çalışmalarınızın süresi boyunca üç yeterlilik elde etmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kursunuzun her bir bölümünü tatmin edici bir şekilde tamamlamış olmak koşuluyla, üç yıllık bir yılı tamamladığınızda uygulamalı bir diploma (yıl sonu 1), uygulamalı önlisans (son yıl 2) ve uygulamalı bir lisans derecesi verilecektir. Potansiyel kazanç kapasiteniz, kursunuz boyunca ilerledikçe artar.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

La Trobe –Didasko

Lisans Uygulamalı Siber Güvenlik ... [+]

Ders Tanımı

BURAYA METİN EKLE

Bir derece üç nitelik

BURAYA METİN EKLE

Yıl 1

BURAYA METİN EKLE

İle çık

BURAYA METİN EKLE

Beklenen gelir

BURAYA METİN EKLE

Yıl 2

BURAYA METİN EKLE

İle çık

BURAYA METİN EKLE

Beklenen gelir

BURAYA METİN EKLE

Yıl 3

BURAYA METİN EKLE

İle çık

BURAYA METİN EKLE

Beklenen gelir

BURAYA METİN EKLE

Kurs öğrenme çıktıları

BURAYA METİN EKLE

Kariyer fırsatları

BURAYA METİN EKLE

Kurs Ücretleri

Lisans ücretleriniz yıllık 20.000 A $ 'dır.

[-]
Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
La Trobe –Didasko

La Trobe University Uygulamalı Bilişim Teknolojileri Lisansı, bilgi teknolojisi (BT) alanında mükemmel, genel bir eğitim ve bilgi sistemleri, yazılım geliştirme, bilgisay ... [+]

Ders Tanımı

La Trobe University Uygulamalı Bilişim Teknolojileri Lisansı, bilgi teknolojisi (BT) alanında mükemmel, genel bir eğitim ve bilgi sistemleri, yazılım geliştirme, bilgisayar ağları ve web geliştirme alanlarında odak alanları keşfetme fırsatı sunar.

Öğrenme yapısı, kursunuzu tam zamanlı bir çevrimiçi öğrenci olarak tamamlamanıza veya çevrimiçi yarı zamanlı çalışmaları iş taahhütleriyle birleştirmenize olanak tanır.

Bu dersin uygulamalı bir odak noktası vardır ve potansiyel işverenler için uygun ve istenen BT endüstrisi Satıcı Sertifikalarını içerir. Uygulamalı yeterliliğe sahip mezunları, bir üniversite eğitiminden sadece beceri ve bilgiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bunları endüstride uygulamak için pratik düşünceye sahip olurlar.... [-]

Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
La Trobe –Didasko

La Trobe Üniversitesi Uygulamalı Bulut Teknolojisi Lisansı, bulut bilişim sektörü için küresel dev Amazon'la benzersiz bir işbirliği içinde özel olarak tasarlanmıştır. Bu ... [+]

Ders Tanımı

La Trobe University Uygulamalı Bulut Teknolojisi Lisansı, şu anda hızlı bir şekilde büyümekte olan bulut bilişim sektörü için özel olarak tasarlanmıştır ve derece yeterliliği kapsamında 6 saygın endüstri sertifikasına (4'ü Amazon Web Servisleri özeldir) sahiptir.

Ders, bilgi sistemleri, web ve yazılım geliştirme, makine öğrenimi, veritabanları ve büyük veri, kurumsal bulut geçişi, bulut kurumsal uygulama geliştirme ve bilgisayar ağları arasında bilgi ve beceri içerir. Elbette odak uygulanır ve BT sektöründe istihdam ile ilgili anahtar satıcı sertifikaları için hazırlar.

Dünyadaki ilk işbirliği

Bu nitelik, Amazon Web Services (AWS) ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Didasko'nun% 100 online teslimat yöntemi, yeni sektöre giriş yapanların, kariyer değiştiricilerinin ve mevcut BT çalışanlarının öğrenmeyi makul ve rahat bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor. Çevrimiçi çalışmaya devam ederken online çalışmaları iş gücüne ve / veya kariyer gelişimine erken girerek birleştirmenize olanak tanır.... [-]

Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
La Trobe –Didasko

La Trobe Üniversitesi Uygulamalı İşletme Lisans (Pazarlama büyük) size iş ve anahtar pazarlama becerileri bir temel sağlayacaktır. Bu yeterlilikte mevcut olan bilgi ve be ... [+]

Ders Tanımı

La Trobe Üniversitesi Uygulamalı İşletme Lisans (Pazarlama büyük) size iş ve anahtar pazarlama becerileri bir temel sağlayacaktır. Bu yeterlilikte mevcut olan bilgi ve beceriler, iş dünyasında geniş bir rol yelpazesinde oldukça caziptir.

Kariyerleri değiştirmek, yeni bir pazarlama / satışla ilgili role geçmek veya kendi kurumlarına başlamak isteyenler bu kursun içeriğini çok değerli bulacaklardır. Pazarlama ana araştırma becerileri, pazar ve tüketici analizi, medya planlama ve pazarlama stratejileri iyi bir çalışma bilgisi gerektiren rolleri için tasarlanmıştır. Bu, harici medya ve pazarlama ile ilgili kurumlarla çalışırken de çok değerlidir.... [-]

Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
La Trobe –Didasko

La Trobe Üniversitesi Uygulamalı İşletme Lisansı (Yönetim Binbaşı), sektördeki bir dizi yönetim rolü için gerekli olan geniş bir iş becerisi temeli sağlayacaktır. ... [+]

Ders Tanımı

La Trobe Üniversitesi Uygulamalı İşletme Lisansı (Yönetim Binbaşı), sektördeki bir dizi yönetim rolü için gerekli olan geniş bir iş becerisi temeli sağlayacaktır.

Kariyerleri değiştirmek, yeni bir yönetim rolüne geçmek veya kendi kurumlarına başlamak isteyenler bu kursun içeriğini çok değerli bulacaklardır. Yönetim ana, herhangi bir organizasyon içinde yüksek performanslı bir takım yaratmaya odaklanır. Örgütsel yenilik ve gelişmeyi anlamak ve kişilerarası zorlukları başarılı bir şekilde yönetmek, başarılı yöneticilerin bilmesi gereken becerilerden sadece birkaçıdır.

Uygulamalı bir iş kalifikasyonu okumak, bir konu teorisini alıp gerçek dünyadaki durumlara uygulamanızı sağlar. Bu, ticari farkındalığınızı artıracak ve gelecekteki kariyer hedefleriniz için gerekli olacak pratik bilgi birikimine sahip olmanıza izin verecektir.... [-]

Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
La Trobe –Didasko

La Trobe University Uygulamalı İş Lisansı, iş dünyasında bir dizi rol için gerekli olan geniş bir beceri temeli sağlayacaktır. ... [+]

Ders Tanımı

La Trobe University Uygulamalı İş Lisansı, iş dünyasında bir dizi rol için gerekli olan geniş bir beceri temeli sağlayacaktır.

Kariyerleri değiştirmek, yeni bir role geçmek veya kendi kurumlarına başlamak isteyenler bu kursun içeriğini çok değerli bulacaklardır. Uygulamalı bir iş kalifikasyonu okumak sizi kuruluşların çalışmalarına ve onların yapısına tanıtacak, ticari farkındalığınızı artıracak ve gelecekteki kariyer hedefleriniz için gerekli olacak pratik bilgi birikimine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir derece üç nitelik

La Trobe University çevrimiçi uygulamalı derece, size çalışmalarınızın süresi boyunca üç yeterlilik elde etmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kursunuzun her bir bölümünü tatmin edici bir şekilde tamamlamış olmak koşuluyla, üç yıllık bir yılı tamamladığınızda uygulamalı bir diploma (yıl sonu 1), uygulamalı önlisans (son yıl 2) ve uygulamalı bir lisans derecesi verilecektir. Potansiyel kazanç kapasiteniz, kursunuz boyunca ilerledikçe artar.... [-]

Avustralya Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan