Resmi açıklamayı okuyun

Vlerick Business School Online

Başarılı olmak için meydan olun

Vlerick Business School, Belçika'nın yönetici eğitimi için # 1 işletme okulunda çevrimiçi eğitim için olağanüstü bir fırsat sunuyor (Financial Times, 2016). Dünyanın herhangi bir yerinden bu üçlü akredite işletme okulunda eğitim.

Vlerick'i gerçekten ayrı kılan şey sadece yaptığımız şey değil, yaptığımız ruhtur. Vlerick ruhu açıklık, canlılık ve inovasyon ve girişim tutkusuyla tanımlanır. Okulumuzun her alanında ve faaliyetlerinde bulunabilecek bir ruhtur: coşkulu, yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdan yenilikçi ve pragmatik öğretim yöntemlerine; Küresel öğrenciler ağımızdan mezunlar ve kurumsal ortaklarımıza ilham veren çevrimiçi öğrenme ortamımıza. Vlerick Business School'u bugünün önde gelen kuruluşlarından biri haline getiren tüm bu unsurlar bir araya geldi: insanlar ve kuruluşların küresel işin geleceğini şekillendirmek için bir araya geldikleri bir yer.

Vlerick ile, en üst düzey yönetim sorunları hakkında proaktif ve stratejik bir şekilde düşünmeye, liderlik yeteneklerinizi zenginleştirmenize ve genişletmenize yardımcı olacaksınız. En son etkileşimli çevrimiçi öğrenme tekniklerini ve pragmatik öğretim yöntemlerini kullanarak, program içeriğiyle tam olarak ilgilenecek ve harika bir kariyeri olağanüstü bir kariyere dönüştürecek güçte olacaksınız.

Sürükleyici ve etkileşimli

Çevrimiçi öğrenim deneyiminin her bir parçasını, çalışmalarınızı hayata geçirmek için interaktif hale getirmeye çalışıyoruz. Daha iyi anlama ve hatırlama için etkileşimin anahtar olduğuna inanıyoruz.

Çevrimiçi deneyimimiz size sunar:

 • Sürükleyici video öğrenme
 • Profesörler ve konuşmacılarla etkileşim
 • Eşler arası ağ fırsatları
 • Sezgisel çevrimiçi arayüz
 • Uygulamalı iş senaryosu egzersizleri

Dünyadaki Vlerick

 • Çevrimiçi öğrenmenin güçlü bir sicili
 • 40'ın üzerinde uluslararası işletme okulu ile ittifaklar
 • 250 şirket ve çokuluslu şirketler ile kurulan ortaklıklar
 • 100'den fazla ülkede 23.000 mezun ağı
 • Avrupa'nın en iyileri arasında
 • 12 farklı milletten 50'den fazla fakülte
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Vlerick Business School Online

Kariyerinizi yeniden canlandırın, örgütsel değişimi yönlendirmek için yeni teknikler öğrenin ve girişimci tarafınızı keşfedebilirsiniz. Dünyanın her yerinden Avrupa'nın ö ... [+]

Başarılı olmak için meydan okudun

Kariyerinizi yeniden canlandırın, örgütsel değişimi yönlendirmek için yeni teknikler öğrenin ve girişimci tarafınızı keşfedebilirsiniz. Dünyanın her yerinden Avrupa'nın önde gelen üçlü akredite işletme okullarından birinde Online MBA öğrenin.

Dünyanın herhangi bir yerinde eğitim görürken, çağdaş yönetim konularında stratejik düşünmeye meydan okuyacaksınız. Günümüzün hızla değişen iş ortamında daha çevik ve etkili bir lider olmak için gerekli becerileri ve güvenini geliştireceksiniz.

Üçlü akredite bir işletme okulundan, deneyimli, tutkulu bir fakülteden öğreneceksiniz ki, istisnai bir kariyere harika bir kariyer yapmanıza yardımcı olacak dinamik ve tatmin edici bir öğrenme deneyimi sunmaya yoğunlaşmışsınız.... [-]

Belçika Belgium Online
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 26 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
Belgium Online, BE
Social Media