Resmi açıklamayı okuyun

Erişilebilir ve uygun fiyatlı Ivy League seviyesinde tasarım eğitimi yaratmak için bir hareketimiz var.

Interaction Design Foundation

Bir paradoksa benzeyen bir hedefe sahip bağımsız bir sivil toplum kuruluşuyuz - küresel tasarım eğitiminin seviyesini bir Ivy League standardına yükseltmek ve aynı zamanda maliyetleri düşük tutabildiğimiz kadar düşürmek. Böylece, en üst düzey müfredat materyalleri sağlayarak öğrenmeyi demokratikleştiriyoruz ve akademik titizlik ile pratik alaka arasındaki mükemmel dengeyi sağlamayı amaçlıyoruz.

2002 yılında Danimarka'da kurulan İskandinav eğitim sisteminden, insanların bilim, sanat ve tasarımın inceliklerini öğrenme şeklini değiştirmek için düşük maliyetli, yüksek kaliteli bir eğitim yaratmaktan ilham aldık. 2002'den beri sürdürülebilir bir işbirliği ve eğitim platformu oluşturduk ve 90 ülkedeki 454 yerel gruba ulaşmak için küresel topluluğumuzu büyüttük.

Stanford, Cambridge ve SAP Labs gibi en iyi üniversiteler ve şirketlerle ve Clayton Christensen ve Don Norman gibi yazarlarla her ay bir milyondan fazla tasarımcıyla bilgi birikimimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

TASARIM EĞİTİMİNİ NASIL DEĞİŞTİRİYORUZ

Eğitim ve Mesleki Gelişim

Tasarımla ilgili ders kitaplarının ve kapsamlı eğitmenlerin yönlendirdiği çevrimiçi kursların eşsiz ve kapsamlı bir kütüphanesini sunuyoruz. Üyeler ayrıca gerçek hayattaki projelere ve tasarım faaliyetlerine katılım yoluyla uygulamalı deneyim kazanırlar. Bununla birlikte, eğitim süreci de derslerin dışında gerçekleşir: üyeler birbirleriyle profesyonel tartışma forumları aracılığıyla, yerel buluşmalar yoluyla ve IDF küresel tasarım etkinliklerine katılarak öğrenirler.

Liderlik Becerilerinin Geliştirilmesi

IDF üyeleri çeşitli liderlik rollerinde eğitme fırsatları elde ediyor. Tercihlerine ve yeteneklerine bağlı olarak, genç tasarımcılara rehberlik edebilir, projeleri yönetebilir, yerel bir topluma yönelmek için gönüllü olabilir veya IDF'de küresel bir rol oynayabilirler. İşlerinde özenli bir koçluk becerisine ihtiyaç duyanlar için, tasarım mesleğinde koçluk konusunda kapsamlı bir eğitim kursunun yanı sıra IDF Tasarım Ligi'nin koç üyelerini uygulama fırsatı da sunuyoruz.

IDF'nin süreci, öznel ve objektif değerlendirme faktörlerinin dikkatli bir şekilde dengeli bir karışımını içerir. Bir kursun UX'teki yeterlilik seviyesinin nihai olarak tanınması, o kişinin yetkinliklerinin kurs eğitmenleri, kişisel koçu ve IDF Kurulu tarafından kapsamlı bir değerlendirmesinin ardından verilir.

Mesleğe Katkı

UX alanında kanıtlanmış uzmanlar eğitim materyalleri ve ders kitaplarını geliştirerek veya IDF Yönetim Kurulu'nda hizmet vererek eğitim ve profesyonel hizmet kalitesine katkıda bulunabilir. Ayrıca milyonlarca güçlü hedef kitlemize anında ulaşabileceğimiz olağanüstü yayın fırsatları sunuyoruz.

İşe Alma ve Gelişen Personel

En küçükten en büyük SAP ve Accenture gibi şirketlere, en iyi şekilde mükemmel müşteri deneyimleri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. IDF Şirket Üyeliği, şirket yöneticilerine şunları sağlar:

  • Dünyanın en büyük UX tasarımcıları topluluğuna erişin
  • Evlerinde veya işyerinde eğitmen tarafından yönetilen dersler alarak şirketlerinde UX tasarım ve araştırma uzmanlığı yaratın - bunlar yoğun programlara uyum sağlamak için tamamen kendiliğinden çalışırlar
  • IDF'nin dünya çapında tasarım profesyonelleri ve koçları ağından yardım alarak gerçek iş sorunlarını çözme
  • Bireysel üyelikler ve kurumsal hesapları herhangi bir güçlük veya öngörülemeyen masraflarla yönetme
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Interaction Design Foundation

Tasarımda en hızlı büyüyen alanlardan birine katılmak istiyorsanız, daha fazla bakmayın — bu sizin için bir yoldur. Rolün giriş ve çıkışlarını kaplayarak ve UX tasarımını ... [+]

BU DERSİN, KARİYERİNİZE NASIL YARDIMCI OLACAĞINe öğreneceksinKullanıcı deneyiminin ana çalışma alanlarına giriş ve neden önemlidir?Bir organizasyondaki çeşitli UX rolleriKişiler, müşteri yolculuk haritaları, prototipler ve daha birçok şey oluşturmak için indirilebilir şablonlarla UX çıktıları nasıl oluşturulur?Tasarım düşünme sürecinin beş aşamasından nasıl geçilir: empati, tanım, fikir, prototip ve test edinBir UX portföyünün nasıl oluşturulacağı ve bir UX rolünün nasıl oluşturulacağıBir UX danışmanı olarak müşterilerle çalışmaya güven

Tasarımda en hızlı büyüyen alanlardan birine katılmak istiyorsanız, daha fazla bakmayın — bu sizin için bir yoldur. Rolün giriş ve çıkışlarını kaplayarak ve UX tasarımının heyecan verici dünyasına kapıları geniş açarak, “Scratch'den bir UX Designer ol” , baştan başa bir şeyleri alacak; UX tasarımında yeni bir kariyere nasıl başlayacağınızı göstermek için bir 'sabit sıfırlama' sunacak.... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Learn UX Design From Top Academics and Industry Leaders