Resmi açıklamayı okuyun

Dünya standartlarında bir araştırma üniversitesi

1479'dan bu yana entelektüel yaratıcılık ve eleştirel düşünce University of Copenhagen araştırmacılar ve öğrenciler ufuklarını genişletti ve dünyayı ilerletmeye katkıda bulundular. 5.000 araştırmacı ve 39.000 öğrencisi ile Üniversite uluslararası bir araştırma ve çalışma ortamına sahiptir ve dünyanın en iyi üniversitelerinin önde gelen sıralama listelerinde üst sıralarda yer almaktadır.

Üniversite araştırmacılara ve öğrencilere yeteneklerini geliştirme fırsatı sunar ve güçlü akademik topluluklarını desteklemek için iddialı disiplinler arası girişimler başlatır. Araştırmaya dayalı öğretim yoluyla - ve onları araştırmaya dahil ederek - öğrenciler toplumun zorluklarını ve ihtiyaçlarını ele almak için donatılırlar.

University of Copenhagen mümkün olduğunca az çevresel ve iklim ayak izi bırakarak dünyanın en yeşil kampüs alanlarından biri olmaya çalışıyor. Üniversite, kurumlar arası işbirliğini kolaylaştırır, iş dünyasıyla bağlantı kurar ve öğrencilerin sürdürülebilirlik alanındaki ilgili programları ve projeleri bulmalarına yardımcı olur.

Üniversite ayrıca cinsiyet eşitliğine odaklanır ve çeşitliliği bir güç olarak görür.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Kısaca

University of Copenhagen 1479 yılında Danimarka kralı Christian 1 tarafından kurulmuştur ve bugün yaklaşık. 39.000 öğrenci ve 9.000 çalışanı - bunların 5.000'i araştırmacıdır - ve 8.6 milyar DKK gelir.

Üniversitedeki araştırmacılara Dokuz Nobel Ödülü verildi.

İttifaklar

University of Copenhagen iki üst düzey üniversitenin uluslararası ittifakının bir üyesidir:

  • Uluslararası Araştırma Üniversiteleri İttifakı (IARU)

ve

  • Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği (LERU)

Mezunlar

Üniversite mezunları ile yaşam boyu ilişkilerini desteklemek istiyor. University of Copenhagen mezun olduysanız, mezunlar ağına katılmaktan memnuniyet duyarız. Üyelik ücretsizdir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University of Copenhagen

LabVet Europe programı, daha önce FELASA kategorisi D olarak bilinen, bilimsel amaçlar için kullanılan hayvanların üretimi ile ilgili 2010 AB direktifine uygun olarak bel ... [+]

FELASA onaylı Özel Veteriner Olun

LabVet Europe programı, daha önce FELASA kategorisi D olarak bilinen, bilimsel amaçlar için kullanılan hayvanların üretimi ile ilgili 2010 AB Direktifine uygun olarak belirlenmiş bir Laboratuvar Hayvan Veterinerliği olarak çalışmaya hak kazanır.

LabVet programı, Laboratuar Hayvanları Veterinerlerine Belirlenen Veteriner olarak günlük işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri kazandırmak için tasarlanmış% 100 çevrimiçi bir programdır.

“Amacımız, tüm dünyadaki Belirlenmiş Veteriner Hekimlere yüksek düzeyde, yüksek kalitede ve kolay erişime sahip bir program sunmak”

Program Direktörü, Profesör Axel Kornerup... [-]

Danimarka Copenhagen
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku