Resmi açıklamayı okuyun

Tarihçe

1990'da Cartier tarafından kurulan Institut Supérieur de Marketing du Luxe , sektördeki profesyoneller tarafından arzulanan ve desteklenen dünyadaki tek eğitim sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz başarı elde etti.

Lüks sektöründe çalışmak isteyen öğrencileri eğitmek için bir numaralı sırada olan uzmanlaşmış MBA, Fransa'da ve uluslararası alanda referans niteliğindedir.

Sup de Luxe, son 30 yıldır Cartier Başkanı olarak çalışmakta ve her yıl dünyanın dört bir yanından yüz öğrenciyi ağırlamaktadır.

başyazı

Bugün Lüks her mesleğin içinde bulunmaktadır. Bu sektörün küresel ekonomideki muazzam potansiyeli, markalar ve gruplar arasındaki rekabetin (şu anda ve gelecekte) bir yansımasıdır.

Bu sektörde başarılı olabilmek için, genç yöneticilerin kod ve teknikleri, ustalıkla pazarlama becerileri ve lüks ürünlerin uluslararası dağıtımına yönelik kendi uygulamaları hakkında eksiksiz bilgi sahibi olmaları gerekir.

Ayrıca, önemli lüks evlerin kapılarını açmak için hayati önem taşıyan çok yönlü bir iletişim ağı kurmalılar.

Son olarak, Lüks'in sürekli bir yaratıcı gerginlik halinde olan bir evreni olduğunu anlamaları gerekiyor. Geleneklere saygı duyarken, yaratıcılığı beslemeyi öğrenmeleri gerekir.

Institut Supérieur de Marketing du Luxe , öğrencilere ve çalışan profesyonellere , Lüks Marka Pazarlama ve Uluslararası Yönetim alanında uzmanlaşmış bir MBA kazanma fırsatı sunuyor . Bu eğitim, lüks şirketler hakkında bilgi sahibi olmak ve kapılarını açmak için hayati önem taşımaktadır.

Sup de Luxe, bir dizi benzersiz fırsatlar aracılığıyla lüks evrenin anahtarlarını sunar:

 • Sektörün ihtiyaçları ile sürekli iletişim halinde olan özel bir program.
 • Ünlü profesyoneller ve evler tarafından sağlanan benzersiz bir öğretim yöntemi.
 • Lüks dünyadaki karar vericilere haftalık temaslar.
 • Her öğrencinin sektörden bir profesyonel tarafından sponsor edilmesi.
 • Şirket ziyaretleri, profesyonel ticaret fuarları, yaratıcı atölye çalışmaları, üretim merkezleri, lojistik merkezler vb.
 • Fransa'daki ve yurtdışındaki seminerler.
 • İstihdam acenteleri ve insan kaynakları yöneticileri ile yapılan görüşmeler.
 • Basın ve diğer medyayla tanışma fırsatı.
 • Lüks şirketlerde üst düzey işlerde çalışan 1500 mezun ağına düzenli erişim.

Misyon

Sup de Luxe aşağıdaki ana hedefleri tespit etti:

 • Sektördeki meslek dalları için genç yöneticilerin üreme alanlarını oluşturmak, markalarla yakın işbirliği içinde olmak,
 • Lüks referans değerlerini küresel ölçekte araştırma ve araştırmalar için bir gözlemevi ve bir merkez oluştururken zenginleştirirken savunun,
 • Sık kitap yayıncılığı yoluyla sektörün genel bir kültürünü teşvik edin.
Program dili:
 • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Lüks sektör, birkaç on yıldır yönetim ve pazarlama alanında yeniliklere öncülük etmiştir. ... [+]

MBA Online, lüks sektördeki şirketlerdeki yeni sosyo-ekonomik ortama bir değişim ve adaptasyon vizyonu sağlayabilmek için profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yapabilecekler:

Sektörün özelliklerine ilişkin uzmanlık göstermek,Bir markanın gerçekçi ve objektif konumlandırmasını tanımlamak ve oluşturduğu hedefe ulaşmasını sağlayacak hikayeyi oluşturmak,Dijital çağın araçlarını, metodolojilerini ve süreçlerini içeren lüks sektörün farklılaşma geleneğinin anahtarlarına saygı duymak,Yeni projelere ve girişimciliğe meydan okumalarla yüzleşmek için kuruluşların dönüşümüne öncülük etmek.

Bu program genç girişimciler ve yöneticiler, lüks sektördeki şirketler veya bunlara katılmak isteyenlere yöneliktir. Bu sektördeki şirketlere aşağıdakiler için bir katma değer sunmaya çalışmaktadır:... [-]

Fransa Paris
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Graduation MBA GLOBAL 2018