ExcelR Raising Excellene

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ExcelR'ye Hoş Geldiniz

ExcelR Çözümlerinde , Çevik, Proje Yönetimi, BT Hizmet Yönetimi ve Kalite Güvencesi Uzaylarında en iyi sınıf eğitimi veriyoruz. Eğitimcimiz, dünyaca ünlü ÇUŞ'larla çalışmış ve mükemmellik düzeylerinizi arttırarak kariyerinizi hızlandırmayı taahhüt ediyoruz!

ITIL-Foundation, ITIL -Intermediate, ITIL Expert, Six Sigma Green Belt, Six Sigma Black (PMI-ACP) ®, (CAPM) ®, (PMI-RMP) ®, ITIL®, ITIL- Temel Eğitimleri Belt, Microsoft Project, Yazılım Ölçütleri, Minitab, Çevik, Scrum, CMMI, ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000.

Sanal - çevrimiçi ve sınıf içi eğitim için yakında başlayacak olan dosyalar. Kaydolun , koltuklar hızlı doldurun . Durumunuza en uygun eğitim modunu seçin. Ne seçeceğinizi bilmiyorum, hangi dersin size göre olduğunu öğrenin ve çevrimiçi eğitimi önermekteyiz. 20 yıldan fazla deneyime sahip ve sertifikalı en iyi eğitmenlere sahibiz. Geribildirim sağlamak.

İhtiyacınız olan Danışmanlık Çözümleri

ABD'deki dünya genel merkezi ve İngiltere, Orta Doğu, Avustralya, Hollanda ve Hindistan'da bulunan ExcelR fakülte, dünya çapında 20.000'den fazla profesyonel eğitmiştir. ExcelR Solutions, çalışan profesyoneller için çok çeşitli eğitim seçenekleri sunma ilkesiyle kurulmuştur. Her ölçekteki organizasyonlara pratik bilgi ve teorik kavramlara dayalı kurslar sunarak çalışanlarına güç veriyor.

"Kolaylık ve Tek-Durma" çözümümüz , en iyi profesyonellerden biri tarafından, en iyi zaman ve en iyi seçiminizde en iyi öğrenmeyi sağlamalarını sağlar. Bunu, Sınıf ve Online öğretim üyesi liderliğindeki eğitimler, E-öğrenme, simülasyon testleri ve daha pek çok şeyle birleştirerek sağlayabiliyoruz. İhtiyaçlarınızı bilerek, bu çeşitli kanallar aracılığıyla geniş bir yelpazede arzulara hitap ederiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, çalışan profesyonellerin ve öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılama yönünde çalışan önde gelen bir kuruluş olarak küresel olarak kabul edilmektir.

Eğitim Programlarındaki Yeni Standart:
Orta ve üst düzey yöneticilerin çoğu, herhangi bir diğer yönetim firmasına göre ExcelR Çözümleri seçiyor çünkü burada eğitim ve danışmanlık çözümleri etkili ve güvenilir olacak şekilde garanti edilmektedir.

Müşterilerimizle, kariyerlerini geliştirmelerine ve şirketlerinde sürdürülebilir bir büyüme yaratmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları eğitimden geçmelerinin her adımında yan yana çalışan tek tüzel kişiyiz. İşyeriniz gerçek dünyada etkili test edilmiş gelişmiş eğitim yöntemlerine ihtiyaç duyduğunda, ExcelR Çözümleri size bugün sizin için ne yapabileceğimizi gösterebilir.

Bizim felsefemiz

Deneyimli ekip ekibimiz, müşterilerimizin başka hiçbir yerde bulamayacağı yüksek düzeyde hizmet ve destek sağlamaya çalışmaktadır. Endüstrimizdeki itibarımız kendisi için konuşuyor; eğitim hizmetlerindeki en iyi değeri, ihtiyaçlarınıza ve işinizin ihtiyaçlarına uygun bir çözüm oluşturmak için yaratıcı zihnimizin desteğiyle birlikte sunuyoruz.

ExcelR, dünyadaki profesyonel sertifika eğitim çözümlerinin lider eğitim sağlayıcılarından biridir. Dünyanın dört bir yanındaki endüstri profesyonelleri tarafından öğretilen en iyi eğitim yöntemlerini sunmaya çalışıyoruz. Bugün bizimle ortak olun ve neden dünyanın dört bir yanındaki profesyoneller için bir numaralı tercih olduğumuzu görün.

Bizimle iletişime geçin

ExcelR Solutions ve dünya çapındaki eğitim ve danışmanlık çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın ve deneyimli profesyonellerinden birinin sahip olabileceği her soruyu size yardımcı olmasını sağlayın ve sunduğumuz kurslardan herhangi biriyle ilgili olarak size açıklama yapın.

Konumlar

Bengaluru

Address
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
Bengaluru, Karnataka, Hindistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: