Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Douglas Business School (DBS), Hong Kong'daki yoğun çalışan profesyonellere kaliteli yüksek eğitim ve profesyonel eğitim programları sunan Douglas Yüksek Öğretim Grubu'nun bir parçasıdır. 2014-18 yılında şirketimiz Hong Kong Sosyal Hizmet Konseyi tarafından Bakıcılık / Bakım Organizasyon Logosu verildi. Douglas Business Services Sdn Bhd, öğrencilerin İngiltere'deki lisans ve Malezya'daki yüksek lisans derecelerine kaydolmaları için DBS'nin resmi temsilcisidir. 2015 yılında, Singapur'daki yoğun çalışan profesyonellere kaliteli yüksek eğitim ve mesleki eğitim programları sağlamak için bir merkez kurulmuştur.

Hızla değişen bir ekonomide, insanların kariyer gelişimi için mevcut yeteneklerini esnek ve zamanında geliştirmeleri gerektiğini biliyoruz. İster çevrimiçi bir MBA ya da çevrimiçi lisans derecesini seçmeyi seçerseniz, sofistike teknoloji platformları ve yüksek kaliteli öğretim desteği sunuyoruz. Hızda mezun olmak isteyenler için esnek ve mobil çalışma seçenekleri bulunmaktadır.

Pazarlama, İş, Finans ve İnsan Kaynakları Yönetiminde bir dizi çevrimiçi ve karma öğrenim akademik niteliği sağlıyoruz.

Ayrıca, iş ile ilgili Pathway diplomalarını sağlamak için İngiltere'deki kuruluşlara ödüllendiren OTHM, EduQual, IBA ve Hong Kong Kamu Yönetimi Enstitüsü ile birlikte çalışıyoruz. Bu diplomalar, iyi tanınan denizaşırı partnerlerimiz tarafından ödüllendirilen çeşitli uluslararası tanınmış Lisans, Yüksek Lisans ve MBA üst düzey programlarına yönelik Pathway kursları görevi Pathway .

Toplumdaki hızla değişen ihtiyaçları karşılamak için piyasaya sürülen kaliteli yüksek öğretim ve profesyonel eğitim programları sunmaya devam edeceğiz.

Hangi kursun size uygun olduğunu öğrenin:

Lisans Programları

Kamu Yönetimi Enstitüsü - İrlanda Ulusal Üniversitesi

  • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - Muhasebe konusunda uzmanlık
  • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - Pazarlama uzmanlaşma
  • İşletme Çalışmaları (Hons) Lisans - İnsan Kaynakları Yönetimi uzmanlaşma

Lisansüstü Programlar

Chichester Üniversitesi, İngiltere

  • MBA - İşletme Yüksek Lisans

Mekan Rezervasyonu

Son teknolojilerdeki sınıflarımızda ticari ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir mekan rezervasyon hizmeti sunuyoruz. 730 metrekarelik net alan ile sınıf yaklaşık 30 kişiyi ağırlayabilir. Kurumsal ve eğitim fonksiyonları için gerekli olan gerekli olanaklar ile donatılmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Douglas Business School

MBA (up-up) programı, Stratejik Yönetim ve Liderlik yeterliliğinde OTHM Seviye 7 Diplomasını geçmiş olan ve en az iki yıllık yönetim iş deneyimine sahip olan öğrenciler i ... [+]

Bu online MBA derecesi en az 12 ay içinde tamamlanabilir. Yönetim araç setinizi güncellemek ve kariyerinizi geliştirmeniz için size daha güçlü bir temel sağlamak için tasarlanmıştır.

Ana unsurlarTarafından verilen: Chichester Üniversitesi, İngiltereTeslim: OTHM YeterliliklerEğitim modu: Çevrimiçi - Uzaktan EğitimPathway : 2 aşamaSüre: 1 yılModül Sayısı: 9Değerlendirme Yöntemi: Tüm ödevlerDil ingilizceBaşlangıç ​​tarihi: Tüm yıl boyuncaKursa Genel Bakış

MBA (up-up) programı, Stratejik Yönetim ve Liderlik yeterliliğinde OTHM Seviye 7 Diplomasını geçmiş olan ve en az iki yıllık yönetim iş deneyimine sahip olan öğrenciler için kullanılabilir. İşletme Yüksek Lisans (MBA) (top-up) Chichester Üniversitesi tarafından onaylanmış 60 kredi lisansüstü bir programdır.... [-]

Hong Kong
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku